עם הקו האדם הזה שנחצה הפעם, אז בפעם הבאה שתחפשו סולידריות

עם הקו האדם הזה שנחצה הפעם, אז בפעם הבאה שתחפשו סולידריות
חפשו אותנו בסיבוב....

ההנחיה המוכוונת מלמעלה משר המשטרה של ממשלת הימין האנטישמי, להצית בעירה רבתי ומכל האנשים לשבור ולפגוע במישהו כמו מנכ"ל מוסאווא, ג'עפר פרח, שהוא מהאנשים הראויים והאנושיים ביותר במרחב הדמוקרטי כאן, אז תרשמו לפניכם : בפעם הבאה שהמשטרה תפרק את הצורה לילדי נוער גבעות, מפגינים מתנחלים, חרדים או סתם תומכי ימין, אנחנו כבר לא שם - לא שמים יותר קצוץ ושיילכו לכל הרוחות ולאלף אלפי עזאזל, כי ממילא כמו שזה נראה המדינה המתפרקת הזו בדרך לאבדון.

אני מציע למנהיגי הציבור ולרשימה המשותפת לשקול פניה לעזרה S.O.S למוסדות האו"ם ולבית הדין לפשעי מלחמה בהאג לבקשת הגנה סקטוריאלית מפני משטר האפרטהייד הגזעני והמטונף המתהווה כאן, בכל הכלים והאמצעים החוקיים העומדים לרשות המוסדות הבינ"ל.

איציק3332

New member
אתה בכלל לא היית שם,אתה סתם מתסיס וחבל
אתה לוקח צד ושופט מבלי שראית.אתה מתסיס וחבל כי מאנשים כמוך שאתה מיעוט במגזר שלך אנימצפה להרגיע

katomish

New member
קשקשן בכל הפגנת חרדים בה יש פצועים אתה שואל למה לא יורים בהם
אני מקווה שהמשטרה תלמד לפעול בהגינות מול אזרחים, ובשיקול דעת גם מול התפרעויות, למרות שהמציאות אינה סטרילית, ושוטרים עד כמה שיהיו מאומנים הם בכל זאת בני אדם.
&nbsp
http://www.ch10.co.il/news/427248/#.WwG1SCAuCUk
'הוועדה להצלת עולם התורה' של הפלג בירושלמי פרסמה הלילה את 'רשימת הפצועים מההפגנות הערב בבני ברק', לטענתה:
&nbsp
• יעקובזון. בן 30 מאופקים – שבר ושטף דם ביד ימין. מאושפז בבית החולים מעייני הישועה.
&nbsp
• מוסקט. בן 45 מבני ברק. שבר בחוליה בגב. מאושפז במעייני הישועה.
&nbsp
• יהושע קרוק. בן 28 מירושלים. נכנס לניתוח על 3 שברים בכתף. מאושפז במעייני הישועה.
&nbsp
• מרקוביץ. בן 15 מבני ברק. 21 תפרים בראש. מאושפז במחלקת ילדים במעייני הישועה.
&nbsp
• פולק. בן 15 מאלעד. תפירות ברגל ימין ובכף היד הימנית. מאושפז במחלקת ילדים במעייני הישועה.
&nbsp
• פנחס דרעי. בן 38 מבני ברק שטף דם בעיניו, לא יכול לראות. נשלח ממעייני הישועה לאישפוז בבילינסון.
&nbsp
• פנחס כהן. בן 35 מירושלים. זעזוע מוח ושטפי דם בראש. נכנס לניתוח בראש בתל השומר.

גם אתה כמו כל הקולגות עדר של אימבסילים
שהשנאה לערבים הפכה לחלק מהגנטיקה הטבועה בכם כשכל זה נראה לכם הגיוני, ובמו ידיכם ובהבל שנאתכם אתם מספקים רוח גבית לאנטישמיות הגואה בעולם ותחמושת לכל מי שטוענים שגם כאשר יהודים מנהלים מדינה הם לא מסוגלים לחיות עם גויים בקרבם, כי יהודים הם שונים...
&nbsp
אומללים שכמותכם.......

katomish

New member
אני לא שונא ערבים אבל נוח לך לצייר תמונה כזו לרדד את המציאות
אני כן כועס שאנשים מפגינים בעד החמאס, אבל לא הייתי רוצה שהמשטרה תפגע בהם
יש גם שוטרים ערבים אתה יודע, אני בטוח שחלק ממבצעי המעצרים היו ערבים
אתה אוהב לראות את המציאות בשחור ולבן
טובים ורעים
תתבגר שובו
אז אתה כועס עכשיו
בסדר
שתה מים
תרגע
מחר יהיה איזה מערכון של שליין, ואתה תחזור לצחוק על הימנונים הטיפשים באסקפיזם הרגיל.

קצה

New member
עברת כל גבול עם הודעת ההסתה והשינאה שלך
לכתוב נגד מה שעשו לו זה דבר אחד ולהשתמש בביטויים כמו:
"ממשלה ימין אנטישמית, משטר אפרטהייד גזעני מטונף" זה כבר הסתה מבחילה
בינתיים לא הרגו אף אחד ולא סידרו לאף רוצח פטור ממשפט כפי שעשה הנשיא האהוב שלכם שמעון פרס להורגים מהשב"כ.

למעלה