עזרה....

אלונהב

New member
עזרה....

בוקר טוב לכולם, יש לי רעיון לציור להזמנה של החתונה שלנו ואני כנראה חייבת להמיר את הקובץ שעזרו לי לבנות ל-300DPI השאלה היא כיצד עושים זאת ואולי יש דרך לצייר זאת ישירות ב-300DPI ודרך אגב, יש מקום שניתן להוריד ממנו PHOTOSHOP או משהו דומה לזה? אשמח לתגובה מהירה בעניין...

noamm

New member
את הפוטושופ את יכולה להשיג...

בחנויות. לא כתבת אם את ציירת את הציור על דף או במחשב. כי אם ציירת על דף אז תסרקי אותו באיכות של 300 DPI ואם ציירת אותו במחשב אז היית צריכה לפני שהתחלת לבדוק שהדף מוגדר בלפחות 300 DPI. תפתחי מסמך חדש ותבחרי את הגודל שאת רוצה לציור (עדיף במס´) ותכתבי 300 ברזולוציה של הדף. בהצלחה.

yossi_maoz

New member
אפשר גם

להוריד את פיינטשופ פרו מאתר של JASC יש להם גרסה פעילה לחודשיים.

פוטושופ

מה הבעיה אני לא מבין לא כל כך קשה להשיג פוטושופ ופריהנד באינטרנט יותר קשה להשיג כסף כדי לקנות אותן בחנות :) בכל מקרה נסי את האתר הבא www.rozman.com אבל מה האתר מעצבן מאד כל רגע נפתח חלון קישור צריך להתרכז. בכל מקרה את גם יכולה לקנות ספר הדרכה על פוטושופ תמיד מצורפת התוכנה אבל לא ניתן לממש את אופצית השמירה אז מה שנשאר לך הוא להשיג איזה crack (ולא הסם) באינטרנט וואלה יש לך פוטושופ עובד :)

yossi_maoz

New member
מאוד ישראלי

בעיה להשיג אין בדיוק כמו שאין מוזיקה במקום לקנות את הסי די. הכל פה שאלה של הגינות והכרה בעובדה שתוכנה היא מוצר מסחרי- כלומר יש אנשים שמתאמצים לכתוב אותה ויש מערך שמתאמץ לשווק אותה, אבל מה לעשות פה זה ישראל. אם מישהו קונה תוכנה אז הוא בסך הכל "פראייר".

יוסי

אין שום קשר לפראייר ! אלא למחירים האסטרונומים שתוקעים בארץ לכל מוצר אם המחירים היו סבירים אנשים היו קונים כנ"ל גם לגבי דיסקים יש מוצרים שאתה לא יכול להשיג ללא כסף כגון מכוניות ואין ברירה משלמים את המחיר המופקע אבל איפה שניתן למה לא. שיורידו את המחירים

yossi_maoz

New member
כלומר

לפי ההגיון הזה אם אני צריך מוצר שהוא מעל ליכולתי הכלכלית, ראיתי כזה בחנות ללא השגחה, אז קדימה לקחת...

TalJ

New member
אני עם יוסי בזה

ממתי גניבה הפכה לדבר לגיטימי ופתוח. האם באמת אנחנו יודעים כמה עולה לפתח תוכנה ולהקים מערכי תמיכה ושירות עבורה, לפני שאנחנו מחליטים שהמחיר יקר מדי ?

יוסי

האם הסקת מדברי שצריך לגנוב מחנות כלשהי? אני לא ראיתי שרשמתי את זה מעבר לזה אני משוכנע שגם בך קיים "הישראלי המכוער" ,אתה לא שוודי תמים יש משפט שאומר ברומא התנהג כרומאי וזה נכון לגבי ישראל מה גם שנכון למצב הכלכלי שהציבור נתון בו היום אין הצדקה למחירים של התוכנות הללו. יוסי מאיפה התוכנה שלך? ? ?

yossi_maoz

New member
לדעתי

זו עדיין גניבה. ואת זה הסקתי מהמשפט הבא: "יש מוצרים שאתה לא יכול להשיג ללא כסף כגון מכוניות ואין ברירה משלמים את המחיר המופקע אבל איפה שניתן למה לא." -יש לי רשיון חוקי לתוכנה אם זה מעניין אותך. ואם נלך לכיוון שלך- אם היתה לך בחירה כצרכן כמה היית משלם עבור מוצר תוכנה כמו נניח פוטושופ או פריהנד?

ironman

New member
יוסי השאלה כאן היא לאיזה תוכנות...

חוץ מפוטושופ או פריהנד יש לך רשיון, האם לכל התוכנות המותקנות אצלך בבית יש רשיון או רק לתוכנות הגרפיות שמן הסתם אתה צריך רשיון שלהם כדי לעבוד אתם במשרד , אפשר היום להוריד כל תוכנה מהקאזה נניח בלי בעיה (במגזר הפרטי בלבד) ואין מה להיתבייש !!!

למעלה