עזרה עם קובץ מסויים

magnet

New member
עזרה עם קובץ מסויים

הכנתי קובץ בפלאש ץ הלוגו של החברה יוצא יפה בפוטושופ אך לאחר עובדוים בפלאטש הוא ממש מזעזע מה עושים?

magnet

New member
שאלה נוספת למה הקובץ כ"כ איטי אני

רוצה שיעלה מהר יותר משהו כמו הסגנון הזה

בשביל שקובץ יראה טוב בפלאש...

לך/י לתפריט FILE ואז PUBLISH SETTING... בחר בקטגורית FLASH ותעלה את הרמה של ה-JPEG ל-100... בשביל שיהיה מהיר...יש מיליון ושתיים דרכים לעשות את זה...פעם ויזויז שם מאמר על זה...שאל אותו

magnet

New member
תודה תן לי בבקשה דרך אחד לזירוז

המהירות בפלאש לא מיליון תודות

Wיתמר

New member
מגנט, שלום

מה שלומך? :) דבר ראשון, בלי לחץ כדי שסרט יעלה מהר יותר, יש להוריד את משקלו, ישנן דרכים רבות להוריד את משקל הסרט, הורדת איכות התמונה (דרך PUBLISH SETTINGS) שמירת התמונה בפורמט GIF עם מספר ירוד של צבעים (אם ניתן), להמנע מKEY FRAMES מיותרים (KEY FRAMES שוקלים פי 2 מפריים רגיל) להמנע מקטעי מוסיקה ארוכים, עדיף לופ קצר, להמנע ממסיכות ככל שאפשר, וממעברי צבעים, כמו כן להמנע ככל שאפשר מSHAPE TWEENING לפני זמן רב זיו כתב מאמר בעזרת E-man אם אני זוכר נכון, על דרכים להקטנת המשקל בסרטוני פלאש, כאשר אתר הקהילה יעלה, המאמר יעלה איתו מקווה שעזרתי Wיתמר

sagi.exe

New member
קובץ איטי ??? לא ידידי ---> קובץ מת

התמונות שלך שוקלות טון !!! לפחות. א - בפוטושופ תייצא מראש תמונות קלות ( image ready ) עוזר לעשות אופטימיזציה של משקל. ב - כשאתה עושה publish לסרטון שלך, תוריד איכות תמונה ל70 אחוז. ג- בpublish תבקש מהפלש להטען מלמעלה למטה ולא ההיפך.

sagi.exe

New member
סחטיין על ההומור

למען האמת ---- לא !!!! אין בו וירוס. הרעיון פשוט -->> אתה מבקש א נ י מבצע (exe ) יום טוב

sagi.exe

New member
לידיד הנאמן עם הלוגו הסורר

פלאש מתקשה לטפל בשינויים של תמונות ( בייחוד גיפים וגרפיקות עדינות ) לכן מומלץ: א - שהלוגו יהיה מוכן מראש בגודל הרצוי ( ולא לשנות לו גודל בפלאש ) ב- אם זה לוגו פשוט אז עדיף להכין אותו וקטורי בתוך הפלאש. ג- אחרי שהכנסת תומנה לפלאש, תהפוך אותה לסימבול גראפי ואז תכנס לעריכת סימבול (edit simbol )ושם תעשה לו break apaer . ד- עדיף להכניס לפלאש jpg באיכות גבוהה או png שקוף. בהצלחה

radm

New member
למה break apart על תמונה מקלה

על הפלאש? ואם תמונה מופיעה רק פעם אחת עדיין רצוי להופכה לסימבול?

sagi.exe

New member
כן ידידי - תמיד...אבל....

אחרי שהופכים אותה לסימבול אפשר להיכנס לעריכת הסימבול - לעשות לה break apart ולהשתולל עליה. זה שהופכים אותה לסימבול לא הופך אותה לכבדה יותר. מה שכן - אם מדובר בתמונה סטאטית שלא מופעלת עליה אנימציה - אז לא חייבים לגעת בה.

למעלה