עזרה לחברה

ויש לי בעיה שאני לא מבין אני לא יעזוב את זה

עד שאני יבין את היגיון שלהם, זה מחרפן אותי ,ואין לי תשובה לזה חוץ משרלטנות ורוע לב.

3מרגו

New member
בשקט בשקט

מתחילים מ״בעיות רגשיות״ עקב התקפי זעם,סף תסכול נמוך,קושי במעברים ופתאום הילד כבר במסגרת של בעיות נפשיות עם נכות 50 אחוז. שפסיכיאטר עצמו מכנה את המסגרת כשל חולי נפש.

כן ברור

כתבתי על זה לפני כמה ימים תגובה די ארוכה. זה נכון לאט לאט ובטוח

ומי החולה רוח? אם לא המטפל הנפוח

מציעה לך להיכנס לחושפי שחיתויות בפייסבוק

ולספר את זה, יש שם קבוצת אנשים שחושפת הכול

dina199

New member
אני כל כך שונאת את המושג 'בעיות רגשיות'.

זה הפטנט עבור 'אנשי מקצוע' לפתור הכל.

ברור משם זה מחלת נפש ואז אישפוז

או זריקות כמו במקרה שלי, תאמיני לי הקלפסיקול שזורם לי בדם הוא בכמויות, לא שמעתי על אף אדם שקיבל
זריקות כמו שאני קבלתי, והייתי במחלקה סגורה מאוד, כמה כדורים קבלתי? אולי 8-9 ביום חוץ מהזריקות.....
שרצו גם כן כל יום והורי התנגדו....

אב איזה מחלה אמרו שיש לו?

אם הוא חולה נפש איזה אבחנה? מאניה? מה האבחון שביגנו שמו ילד שהוא אוטיסט במקום כזה חמש שנים כדבריך.
זה ממש טימטום ברמה האישית וברמה הכללית.

3מרגו

New member
אמרתי.בלועזית בעיות רגשיות

מעתיקה מהסיכום שמפנה אותו למסגרת הנ"ל:
Other childhood emotional disorders
Other specified problems related to upbringing
Atypical parenting situation.
אני מתחילה לרתוח.הילד אוטיסט ובטח שאמא זאת שלא יודעת לחנך!!! הייתה לי פגישה עם עו"ד(לצורך ליווי בועדה) והיא ציינה שזו תיאוריה של אמא "פריג'ידר".זרקו עלי כל האשמה.
הסעיף אחרון?לא שווה תביעה???ממתי ילד ממשפחה חד הורית נשלח למסגרת חולי נפש
.
מה בעיה עם תביעה?צריך להוכיח נזק.איך להוכיח?בשביל האגו זה טוב,אבל מי משלם לעו"ד...

אני לא מבין בזה

אני יכול להפנות אותך לעורך דין דורן כספי, טיפל בנו ובתיק עם אחותי רשלנות רפואית.
הוא עורך דין מעולה ,אבל יקר בין הטובים בארץ לפי ידעתי, תוכלי לכתוב את שמו ברשת
וזה ימצא לך. תקשרי לא לוקחים כסף על שיחה ובירור....

מזה מצב הורות לא טיפוסי?

למה הכוונה? האם זאת האשמה? נראה לי שכן, אבל לא כתבו ברור שזה בגלל שאת חד הורית ואם כן זה נשמע רע
מאוד. ולא חוקי , כדאי להתייעץ ,ממתי שולחים ילד לשם כי האמא היא אם חד הורית?

עדיף מאחור מאשר אף פעם לא.

כמה שזה לא מנחם, עכשיו תלחמי על הזכיות שלכם, מה לעשות הם רמאים ושקרנים זה לא אשמתך.
הרבה הורים נופלים בפח, אני מאחל לך שהיה בהצלחה ותעדכני אותנו אני תמיד םה כדאי לשמוע על התקדמתו
של בנך...

שהגעת לכאן לראשונה כתבתי לך

שזה מה שהם עושים{הם לא עושים את זה לבעלי עמדות כוח}!
חבל להתרגז, זה לא הרבה יעזור..
מציעה לך להכנס לפייסבוק יש שם כמה גולשים חושפי שחיתויות של המערכות השונות להתחיל לכתוב איתם הם עושים עבודה מאוד טובה
ממש לא האמנתי עד כמה אפשר להציג כל כך טוב את השחיתויות האלו,
רק כך תיהיה מודעות

הם עושים את למי שהוא חלש, ולנו עשו את זה כי הורי ומקשבים להם

ויש לו הדרת כבוד למטפלים, אני לא בא מעמד נמוך בלשון המעטה, ועדיין סבלתי הרבה מהם. כי הורים שלי סמכו על המטפלים.
יש הרבה הורים מעמד גבוהה שילדם סובלים מערכת. אני הכרתי כאלו שהורים הם אנשי עסקים, או משכלים מאוד וגרמו להם
להרבה צרות. אבל את צודקת שלאנשים מעמד נמוך היה יותר קשה להתמודד מולם, לי עזר קשריו של סבי כי כך הוא הציל אותי
כמה פעמים מלהיכנס לכלא או למחלקה הכי סגורה לכמה שנים. והוציאו אותי בעזרת אותם קשרים ומעמד, אבל עדיין סבלתי.
ויש דברים שלא קל לפתור. ואני נמצא בתסביך ולא מקבל הוסטל ואנחנו במאבק ומציודים בעורך דין טוב מאוד לוקח המון כסף.
אבל זה עדיין לא עוזר כולל חוות דעת מרופאים שחברים של המשפחה בעלי שם, אנחנו עכשיו רוצים לפנות לאחד

הפסכאיטרים הגדולים בישראל שהוא חבר של משפחתי, הוא עוזר לנו, עזר לסבתי אולי יש לו את הכוח לעזור לי. כי אני סיפור מאוד מאוד
מורכב הם טענו שלא ראו מקרה כזה מעולם, אבל לי לא עוזר התלהבות שלהם, וכתיבת -דוחות כבי כרס, כי בסופו של
דבר אני בדיכאון קשה, אובדיני ולא אכפת להם, אז במקרה שלי לא עוזר שיש לנו הרבה כסף.זה מה שיש לי לומר.

schlomitsmile

Member
מנהל
עוד משהו קטן
גם אם הילדון על הספקטרום
יתכן מאד שבעניין ההצטיינות לא יהיה שונה מאחיו.
אוטיסטים רבים הם כשרוניים, חכמים, רגישים מאד, יצירתיים מאד.
לא תמיד בתחומים ודרכים שאנשים רגילים מבינים.

ולפעמים הם גם גאונים

" תסומנת סוונט" המפורסמת לי עדיין לא ברור למה כתבה כך המטפלת, אבל אני אבקש מאמי להתקשר עליה.
אפ]ילו שהיא שונאת אותנו. אחרי האיום שלי עליה, שאני ידאג שיעשו ממנה ומשפחה שלה סלט קצוץ,ואז היא זרקה
אותי אחרי 11 שנה. אבל אולי היא תהיה מוכנה להסביק לי את האבחנה שלה ,כי זה משגע אותי, מצד אחד אתה תפקוד נמוך.
מצד אחד אתה כך, זה משגע אותי.....

dina199

New member
המקסימום שאפשר לעשות זה לרמוז שאולי

צריך לבדוק את השמיעה. חוץ מזה לא להזכיר שום דבר אוטיסטי.
אם יש דברים שהיא מכחישה היא תגיעה לזה לבד עם הזמן.

למעלה