עזרה בתרגום הוראות לסריגת כובע צמר

retali

New member
עזרה בתרגום הוראות לסריגת כובע צמר

היי לכולם! ראו איזה כובע צמר יפה מצאתי
רוצה אני לסרוג אותו עד מאוד, אך לצערי אינני מבינה את ההוראות שבאנגלית. האם מישהו מכיר/יודע וישמח לתרגם לנו? אודה מאוד מאוד
טלי להלן ההוראות: Elena is a beginner watchcap with pom pom, knit in Hip-Hop. One size SIZE Approximately 16” around x 8 1/2” high after folding back (Not including pompon) MATERIALS 2 Hanks BERROCO HIP-HOP (100 grs), #7265 Dude Straight knitting needles, size 11 OR SIZE TO OBTAIN GAUGE Tapestry needle GAUGE 15 sts = 4”; 17 rows = 4” in k3, p3 ribbing on size 11 needles TO SAVE TIME, TAKE TIME TO CHECK GAUGE HAT With straight needles, cast on 61 sts. Row 1 (RS): K1, * p1, k1, rep from * across. Row 2: P1, * k1, p1, rep from * across. Rep these 2 rows until piece measures 3” from beg, end on WS, dec 1 st at end of last row – 60 sts. Work even in k3, p3 ribbing until piece measures 9 1/2” from beg, end on WS. Shape Top: Dec Row 1 (RS): * K3, p1, p2 tog, rep from * across – 50 sts. Work 1 row even. Dec Row 2 (RS): * K3, p2 tog, rep from * across – 40 sts. Work 1 row even. Dec Row 3 (RS): * K2, SSK, rep from * across – 30 sts. Work 1 row even. Dec Row 4 (RS): * K1, SSK, rep from * across – 20 sts. Break off yarn leaving an end for sewing. Thread end into tapestry needle and draw through all sts on needle. Pull up tightly and secure, then sew back seam reversing seam over last 3” for foldback. Make a 4” pompon and sew to top of hat. קישור לעמוד: http://www.berroco.com/exclusives/elena/elena.html

JeykinsN

New member
הממ..

אני לא מבינה את ההוראות באנגלית, אבל זה נראה לי פשוט כמו פטנט של 3 ימין 3 שמאל, או 2 ימין ו-2 שמאל. אבל ההוראות נראות לי ארוכות מידי בשביל זה..

כובע מקסים

תעלי 61 עיניים שורה 1 - ימין (שמאל, ימין) לחזור על הסוגריים עד הסוף. שורה 2 - שמאל (ימין, שמאל) לחזור על הסוגריים עד הסוף. לחזור על 2 השורות האלה עד לאורך של 3 אינץ, לסיים בצד שמאל. תורידי עין אחת בסוף השורה של צד שמאל - תשארי עם 60 עיניים. לסרוג פטנט, 3 ימין, 3 שמאל עד לאורך 9 וחצי אינץ מההתחלה, לסיים בצד שמאל. הורדות: שורה 1 - (3 ימין, שמאל, 2 שמאל ביחד) לחזור על הסוגריים - נשארות 50 עיניים. לסרוג שורה אחת בלי הורדות. שורה 2 - (3 ימין, 2 שמאל ביחד) לחזור על הסוגריים - נשארות 40 עיניים. לסרוג שורה אחת בלי הורדות. שורה 3 (2 ימין, SSK) לחזור על הסוגריים - נשארות 30 עיניים. לסרוג שורה אחת בלי הורדות. שורה 4 (ימין, SSK) לחזור על הסוגריים - נשארות 20 עיניים. להעביר דרכן חוט ולסגור.

באמת מקסים, אבל מה שהכי עושה את העבודה זה

החוט עצמו. אמא של, האם ידוע לך מה מס' המסרגות (לא מצליחה להבין הוראות באנגלית לשתי מסרגות..). חשוב לדעת מה העובי של החוט כדי להתאים את מס' העיניים.

קנה המידה שהם עובדים לפיו הוא

15 עיניים = 10 ס"מ 17 שורות = 10 ס"מ אני לא מצליחה להכנס לאתר שמתרגם את גודל המסרגות, הם מדברים על מסרגות מספר 11 (אמריקאי) שזה צריך להיות משהוא כמו מספר 7 שלנו. ואת צודקת, מה שעושה שם בעיקר את העבודה הוא החוט

retali

New member
עכשיו הכל ברור יותר../images/Emo132.gif

המון המון תודה! אתחיל במלאכה, נראה מה יצא ... ושוב תודה

למעלה