עזרה בבקשה

עזרה בבקשה

אני אוהבת צדק, יושר, כנות.
לא אוהבת אנשים חטטניים.
לא אוהבת שחצנים.
לא אוהבת צבועים.
לא אוהבת שקרנים.
לכן נשארתי אישה בודדה, שיש לי משהו בלב אני אומרת, ואני לא יודעת ליפות את הדברים, אני אומרת אותם ישירות, ואני גם אומרת אותם כמו שאני מרגישה, ואז יוצא שאני אומרת בצורה לא יפה, או אם אני חושבת על מישהו משהו, אני לא צריכה לדבר, מספיק שיראו את הבעת פני בשביל להבין מה אני רוצה לומר. אתן דוגמא, אם מישהו/י אמר משהו על מישהו, ולאחר מספר ימים אותו אחד עושה את אותו הדבר, אני מוכיחה אותו, ומבחינתי אותו אדם לא כן, ואני מנתקת, וכך נשארתי לבד.
הילדים שלי אומרים לי אמא את לא יכולה לתקן את כל העולם.
ולי קשה לראות דברים מעוותים, או שקר.
מה עושים?
גם שניסיתי לעבוד על עצמי ולא להגיב, אז ראו על פני מה אני חושבת או רוצה לומר

זה תלוי מה את מעדיפה

את כמובן יכולה להמשיך כמו שעשית עד עכשיו. המחיר כמובן שהרבה אנשים יעדיפו להתרחק. אבל אולי לך לא מפריע להיות בודדה ואת מוכנה לשאת את המחיר.

אפשרות שניה היא להמשיך לעבוד על עצמך. אז אם את לא מגיבה כרגע עוד מבחינים בהבעת פנייך, אך עם הזמן תלמדי לשלוט גם בזה.

אני מניח שאם את אמא לילדים (בהנחה שלא מדובר בתרומה) כנראה שיש לך את היכולת לעשות את זה.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
חוש צדק מפותח ומחירו

אוהבת צדק יקרה,
נשמע מדבריך עד כמה חשוב לך הצדק והיושר אולי את רואה סביבך זיוף, אנשים משקרים ,צבועים וחטטנים ...יחד עם זאת את דורשת מעצמך להיות ישרה והגונה ולא מסוגלת לזייף ולהידמות לאנשים סביבך. המצב המתסכל שתיארת מזכיר לי את דון קישוט הנלחם עבור צדק בעולם אך הוא אינו יכול לתקן את העולם ...
אולי הילדים שלך מרגישים את הקושי שלך עם שקרים מצד אחד ומצד שני מרגישים את בדידותך ומנסים להגן עליך...
שולחת לך חיבוק ומצרפת שיר להקל במעט את התסכול והכאב,
אנחנו כאן בשבילך,
מתנדבת סה"ר

שלום

אמת וכנות היא חוכמה ששומרת על יחסי אנוש טובים עם הבנה ואמון, ורוב האנשים טיפשים ולכן לא מבינים את חשיבות ערך האמת. אמנם רוב האנשים טובים, וצריך לדעת לנצל את המעלות הטובות שיש בהם ואת טוב לבם ולהתפשר על כך שלא תמיד יהיו בהם כל המעלות שרצינו., אל תדאגי, גם אני מנסה לשפר את העולם.
&nbsp

למעלה