עונה 2 של באפי DVD איזור 1

shlomihagu

New member
עונה 2 של באפי DVD איזור 1

המחיר הוא זול לעומת איזור 2.

מה ההבדל בין

כל האזורים לי עונה שניה על DVD עלתה 500 שקלים ושלי זה אזור 2 יש איזה הבדלים בתוכן של הדיסקים בידיוק אתמול קיבלתי מבלוק באסטר את עונה 3 של באפי אזור 2 מחיר 700 שקלים כנל עונה ראשונה של אנגל אזור 2 למה זה ככה ואולי מישהו מכיר מקום יותר טוב שאפשר לקנות בו את כל הדיסקים האלו ביותר זול רק לא דרך האינטרנט אני מתכוון לחנות ממשית בארץ

מעבר לקידוד, שברוב המקרים אינו בעיה

באזור 1 לעולם לא יהיה כתוביות בעברית, באזור 2 לפעמים, תלוי בהפקה של ה- DVD. כמובן שיש את עניין הקידוד, שלא כל המכשירים קוראים את כל האזורים, ויש מכשירים שקוראים רק אזורים מסויימים. ובעיקר, אזור 1 משתמש בקידוד תמונה NTSC בעוד אזור 2 משתמש בקידוד תמונה PAL. הטלוויזיות שיש לכם, תאמינו לי, הן טלוויזיות PAL, ולכן האיכות של התמונה תהיה טובה יותר בשבילכם באזור 2 (ו- PAL יותר טוב מ- NTSC גם מבחינת הגדרות פורמט, בלי שום קשר למכשיר). המחיר, לעומת זאת.... זה דבר אחר לגמרי.

Cyber Cat

New member
בקשר למכשירים

יש לי מכשיר Multi-zone, שאמור לקרוא דיסקים מכל האיזורים, ובדרך כלל הוא עושה את זה. אבל יש אולפנים שלאחרונה הוסיפו איזשהו דבר שגורם לכך שאי אפשר לקרוא דיסק מאזור 1 במכשיר מולטי-זון. אני מדברת על הדיסקים עצמם. זה קרה לי כשלקחתי מהספריה "סיפורו של אביר", אזור 1, ולא יכולתי לראות את זה. אני מאוד רוצה לדעת אם דיסקים של "באפי" מאזור 1 גם עושים את זה או לא. למישהו יש DVD של באפי מאזור 1, ומכשיר מולטי-זון? Love Cyber Cat

Cyber Cat

New member
אבל האם מכשיר הדויד שלך הוא

מולטי-זון? (אוף, זה לא נכנס לשורת הנושא...!) כי אם כן, אני אהיה מאוד שמחה. Love Cyber Cat

למעלה