עונה להלהלהלהלהלהלהלה D;

סטואי69

New member
עונה להלהלהלהלהלהלהלה D;

*שם: סתו *זכר/נקבה: נקבה *גיל: 15 *גובה: מטר חמישים.. ס'עמקק *משקל: 55 אני יודעת? *מידת נעליים: 38 - 40 כמה סוכר בקפה/תה? פיכסס * מהי הספרה האחרונה בפלאפון שלכם? 2 * מהו מספר המזל שלכם? 18 * כמה חברים טובים יש לכם? 4 מוזיקה: * מה סגנון המוזיקה האהוב עליך? רוק * מי הזמר המועדף עליך? ברנדון יורי * מי הזמרת המועדפת עליך? הממ...... לא שאני יכולה להעלות מישהי בדעתי.. * מי הלהקה המועדפת עליך? פאניק אט דדיסקו!!!!!!!11 * מה השיר המועדף עליך בתקופה האחרונה? כל מה ששל ברייקינג בנג'מין
* מה השיר המועדף עליך בכלל? הרבה הרבה הרבה... * איזה סגנון מוזיקה אתה לא סובל? מזרחית ודיכאון * כמה דיסקים (מקוריים) יש לך? לא הרבה אני תמיד מורידה לפלא באימיול או לMP או שאני לוקחת מאחותי. * כמה דיסקים (צרובים) יש לך? לאח שלי יש הרבההה זה או זה: * סופגניה או לביבה? סופגנייה * ספגטי או מקרוני? ספגטי * גלידה או ארטיק? ארטיק * מגנום או מגנום לבן? ? * תותים או דובדבנים? תותים * עוגת שוקולד או עוגת גבינה? גבינה * בשר או עוף? בשר * עוגיות שוקולד או עוגיות חמאה? שוקולד * אורז או פתיתים? אורז * מלווח או ג'חנון? זה קשה מידי
* חמאה או גבינה? גבינה * סלט ירקות או סלט פירות? ירקות * מסטיק או סוכריה על מקל? מסטיק * רוק או פופ? רוק * רוק כבד או רוק רגיל? כבד * מוסיקה לטינית או מוסיקה ישראלית? לטינית * המומינים או דרדסים? אפחד * טלנבלות או מדע בדיוני? טלנובלות * בידור או דרמה? בידור * אמטיוי או וי אייג' ואן? MTV * הוט או יס? HOT * האלופה או השיר שלנו? האלופה האם אי פעם: * שברת פעם שן? כן * עשית טיפול שיניים? כן * הקאת במקום ציבורי? הממ אני חושבת שכן * שינית בכוונה מילים מסויימות מהלקסיקון העיברי? לא * היה לך מורה שהיה/הייתה מושפע/ת מלובה בצורה שהיא? לא * עוררת מהומה בבי"הס כמחאה על משהו?(אם כן, ספר) כ, הבנים התחילו להתגרות בי וזה אז התעצבנתי ואמרתי שאני ארביץ להם, ואז בדיוק לפני שמישהו מהם הרביץ לי מורה משגיחה הגיעה. בתעודה היה כתוב שעלי להתייחס ביותר כבוד לחבריי. עלק "חבריי" שילכו להזדיין XD * יצא לך להתמכר לספרי הארי פוטר? כןןן * חיכית למשהו קרוב לשנה (אם כן, למה?) כ, לנסיעה לארה"ב * עישנם סגריות מלחץ חברתי והתחרטתם? לא * טעמת קליק XL? כן אם כן,מהו המועדף עלייך? נוגט * פגשת אי פעם את מתי אטלס? לא * יצא שהעלו אותך בדרגה במשהו ופתאום באיזה יום החליטו להוריד אותך חזרה? לא * היה לך אי פעם סיוט בגלל צופית גרנט? לא * קרה שהקרבת את כל כולך כדי להציל מישהו? (גם בע"ח) לא, לא שזכור לי * רבת פעם עם מישהו וכשחשבת על זה זה נשמע לך כמו סתם קטנוניות מצדך? כןן * רצית שיהיה לך זנב? לעע * ראית סרט כחול? לא * הכנסת למישהו שפיץ של מיטריה בעין? לא * בלעת כפתור? גולה >> * תיקנת מורה על שגיאה?כן * נתקעת במגלשה? לאא * שנאת שם מסוים בגלל מישהו? כן * התאהב פעם במורה? אייככככ * באבא\\אמא של חבר\\ה? לא * בדמות מספר\\סרט? כן * במישהו מאותו מין? לא * חווית אהבה חד צדדית? מזה? O: וסתם: * יש מוצר שאהבת במיוחד והפסיקו לייצר/למכור בארץ? כן
* יש חנות מיוחדת שאתם יכולים לבלות בה שעות? כן * ואחת אהובה שפשטה רגל? לא שזכור לי * צבע שיש לכם סלידה ממנו: ורוד עז של פרחות * יש לך חיית מחמד? כן *דובר עוד שפה? (חוץ מעברית ואנגלית) קצת גרמנית וערבית * הורים גרושים? לא חס וחתולה * יש לך חפץ שאתה קשור אליו באופן מיוחד? כן * פחדים? (חושך, במה, וכ'ו...) חושך וגבהים אבל זה יעבור לי * מרגיש רע כשמרכל על אחרים? לא
* חוטיני זה סקסי? כן\\לא כן * מה סקסי בעיניך? ריבועים בבטן וגבוהים * איזה סוג מנגינה סקסית לדעתך? הממ... רומנטי איטי כזה אני מניחה * מה הכי מדליק אתכם אצל המין השני? השרירים * זכית בהגרלה כלשהי? כן * שומע עכשו מוסיקה? * היום שצריך למחוק מהשבוע- רביעי לומדים בו הכי הרבה שעות * אוכל ארוחת בוקר בקביעות? כן * האם נמאס לך מהמסגרת הקיימת שלך ? קצת עכשיו: * צריך לשירותים? לא * מלטף חיה? לא * חושב על מטלות שאתה צריך לעשות? ממש אבל ממש לא * תוהה על קנקנו של כותב שאלון זה? קנקנו? * על מי אתה חושב עכשו? על ברנדון יורי * מה אתה חושב על אותו אדם? שהוא סקסייי * האם אתה עונה על השאלון הזה כדי להתחמק ממשהו שאתה אמור לעשות? לא

למעלה