עוד דוגמה לטירוף המערכות המשיחיסטי הישראלי

Harrington

Well-known member
מנהל

eקא זו או

Well-known member
אם האמונה והסברה שלא ניתן להשמיד את עם ישראל היא "טירוף משיחיסטי", לכבוד לי להשתייך לקבוצה נאמנה זו. אשריך על הבאת הדברים החשובים והאיכותיים לפורום. כן ירבו גילויי אמונה בצדקת דרכינו ואורך חיינו.
איך ידעת להסתכל על הצד האחר של הדברים.
אם אתה מאמין שאלוהים הושיט אצבע והפיל את המסק או עצר לבו של איזה תורכי מלכת - אז באמת אתה חוגג בתוך הטמטום של בני עמך.
בהחלט עליך לשאת בגאון אות קין זה.

Harrington

Well-known member
מנהל
איך ידעת להסתכל על הצד האחר של הדברים.
אין לי מושג מה זה "הצד האחר". הלא מעבר לזריקת סיסמה נבובה בכותרת, לא טרחת לפרט מהי עמדתך, על מהי מבוססת, או לצרף תוכן ענייני כלשהו פרי עטך. אז הגבתי למה שהיה מסומן. אם זה הצד האחד או הצד האחר? זה משהו שידוע בין אוזניך בלבד.
אם אתה מאמין שאלוהים הושיט אצבע והפיל את המסק או עצר לבו של איזה תורכי מלכת - אז באמת אתה חוגג בתוך הטמטום של בני עמך.
אני אכן מאמין שהכל בידי שמיים. כל יהודי מאמין אגב מאמין כך. אם זה "הטמטום של בני עמי"? כן ירבו "טמטום" כזה. המסקנה שם הרי הוכיחה את עצמה לאורך אלפי שנות היסטוריה בעולם האמת והמציאות. העובדה שיש המקנאים או הבורים שלא מבינים זאת? אינה חדשה כהוא זה. דרכו של עולם.
בהחלט עליך לשאת בגאון אות קין זה.
בוודאי שאשא את אמונתי בגאון ובמיוחד בעניינים בהם אתה מוכיח את צדקת דרכה :). הצורך הנפשי שלך להגחיך אמונת אחרים, כמו תמיד בדברים האלה, מלמדת לדידי יותר עליך מאשר עלי. אבל זה כבר עניין שבינך לבין עצמך.

למעלה