סקר\משאל קצר

Or Amit

New member
סקר\משאל קצר

מי מכם ראה פעם משחק NBA בחי? מישהו מכם היה שם? ספרו על החוויה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
אני אני...

השנה 2003. מייקל ג'ורדן בעונתו האחרונה בהחלט ואיך אוכל להמשיך בחיי בלי לדעת שחזיתי בו במו עיניי לפחות פעם אחת? ארזתי את אחי וטסתי לוושינגטון לחזות בחלום הזה במו עיניי, 500$ לכרטיס על הפארקט שהיו שווים כל גרוש וריגוש שהיה שם, למרות שג'ורדן היה צ'יקמוק
המשחק היה מול מינסוטה כך שגם זכיתי לראות את קווין גארנט מקרקס את וושינגטון ודופק האלי הופ מטורף ממש מתחת לאף שלי. אני לא יודע איך זה במשחקי NBA אחרים אבל במקרה הזה האולם היה בהיסטריה מוחלטת אבל כפי שניתן להבין, לא בהכרח בגלל המשחק אלה בעיקר בגלל השחקן. היה כיף

HisAirness

New member
דיייי איזה קנאה אוכלת אותי!!

גם אני רוצה!!!! ועוד במשחק של ג'ורדן? בחור בר-מזל זה מה שאתה! WOW אבל ספר לנו על האווירה, בטח היא מדהימה!

ראיתי כמה

גרתי במיאמי, פלורידה ויצא לי ללכת למספר משחקי היט - אני אפילו לא זוכר כמה אבל משהו כמו 5 (יותר אפילו). משחק נגד מינסוטה, משחק נגד אורלנדו, משחק נגד שיקגו...אפילו הופעה מיוחדת של ההארלם גולבטרוטרס(?) באמריקן איירליינס ארנה ממש מקרוב. אבל העיקר היה כשהסלטיקס הגיעו למיאמי...היו כמה משחקים כאלה, נדמה לי שהסלטיקס ניצחו בכולם חוץ מאחד. המשחק הכי זכור היה ללא ספק בסוף נובמבר 2001. המשחק לא היה מדהים אבל היה צמוד. 20 שניות לסוף הכדור היה אצל מיאמי אחרי טיימאאוט בפיגור 82-81. אדי ג'ונס פספס זריקה אבל אדי האוס (כיום בסלטיקס) לקח את הריבאונד ועשו עליו עבירה. האוס דייק ב2 הזריקות מהקו עם 3 שניות. בוסטון קיבלה את הכדור מחצי המגרש אחרי טיימאאוט. הכדור הלך לפירס שעשה סיבוב ופשוט חדר על אדי ג'ונס עד לסל בשביל לייאפ מנצח עם הבאזר. הוא רץ וזורק את הHEADBAND שלו לאזור המושב שלי...לא תפסתי כמובן אבל זה לא היה רחוק
האווירה? נפלאה...ההופעה לפני המשחק מפתיעה. המשחק נראה קרוב יותר משחשבתי...המסך הגדול משעשע. כשמיאמי לקחה את היתרון המקום היה רועש (למרות שמאזנה היה 10-2), הבחור לפני הסתובב לתת לי כיף אבל עשיתי לו כזה "אוהד סלטיקס". אחרי הלייאפ של פירס הייתי בין היחידים בקהל שקפצו... חוויה נפלאה.

Or Amit

New member
שני משחקים ראיתי

המשחק הראשון ללא ספק היה יותר משמעותי מבחינת זיכרון, ולא רק בגלל שזה היה הראשון. הייתי אז יחסית צעיר (כיתה ז') והייתי אצל דודים שלי במינסוטה. הייתי שם למשך שבועיים בחג המולד והnew years. הגעתי עם דוד שלי, סבא שלי ושני בני דודים לTarget Center - האולם הביתי של הטי-וולבס - ובו נערך לפני המשחק איזשהו אימון קליעות לילדים. בקיצור, זאת הייתה עונת הרוקי של איזה בחור צעיר ושרוכי, שהיה אחד מאהובי הקהל בטארגט סנטר, ולכן היה אחד מ"מאמני" הקליעות (אחד אחר היה סם מיצ'ל - קפטן מינסוטה באותה העונה). אותו בחור צעיר ושרוכי כמובן, הוא קווין גארנט. אז כן, אי שם לפני 12 שנה קווין גארנט עשה לי אימון קליעות
המשחק השני בו הייתי היה של הקליפרס נגד סיאטל (בכיתה י"א למיטב זכרוני), כבר היה פחות מרגש. למאר אודום - שהיה הסיבה הראשית להתרגשות שלי - שיחק על הפנים, וגארי פייטון ניצח את הקליפרס. הקטע המעניין במשחק הייתה התערבות של בחור בשם קית' קלוס מהקליפרס (היה הסנטר המחליף שלהם) שבמסגרתו הוא קלע 7(!) שלשות רצופות בחימום לפני המשחק.

the mnm factor

New member
אני ראיתי משחק אחד כשהייתי ממש ילד

הפיסטונס נגד הגריזליז (אז ונקובר)- גרנט היל היה אז בעונת הרוקי שלו.

ראיתי שלושה

2 בתקופה שהייתי בניו יורק מול הנטס והפיסטונס ואחד בROAD TRIP שעשיתי ברחבי היבשת בסולט לייק סיטי בין הגאז ללוחמים

cache

New member
מג'יק ג'ירדן בארקלי, האקים ויואניג כמובן

התמזל מזלי ובשנת 1987 ו-1988 גרתי בלוס אנג'לס. כילד בכיתה ג' (לצערי לא זוכר יותר מידי) אבי על אף שנאתו את הלייקרס (הוא יליד בוסטון) לקח אותו לכמה משחקים, כך שיצא לי לראות את הלייקרס בשיאם עם מג'יק, וורת'י, קארים, סקוט וחברים. לצערי את בוסטון לא יצא לי לראות בתקופתו של בירד, רק לאחר מכן (עם פירס ווקר), אבל כן יצא לי לראות את שיקאגו עם ג'ורדן, לצערי אני לא זוכר יותר מידי, אבל יש לי חתימה שלו, זה גם משהו. במשך השנים יצא לי ללכת להמון משחקים (גרתי בניו-יורק), קבוצות כמו יוסטון (עם האקים, פיפן, בארקלי ודרקסלר), ניו ג'רזי (עם קיד, קרטר, ג'פרסון), מיאמי עם וויד ושאקיל, מינסוטה עם גארנט, סן אנטוניו עם רובינסון ודאנקן ועוד ועוד.

משחק אחד

בחג המולד, אורלנדו של טימאק מול דטרויט שהתחילה להיבנות בזמנו עם בילאפס, המילטון אני חושב, ביג בן. מהמשחק אורלנדו יצאה מדורגת אני חושב בצמרת המזרח, דטרויט במקום השמיני. את העונה כבר הפיסטונס סיימו ראשונים במזרח, ואורלנדו שמיני, ושוב נפגשו לסדרה מותחת המשחק עצמו היה טוב, בעיקר מקגריידי שקלע 46 נקודות בקלילות ושמר על הנצחון. שליש אולם היה ריק, והאווירה היתה בינונית מינוס. פה ושם היה עידוד קולני כשצריך, תשואות כשקולעים ובוז עם מקלות מנופחים כשהיריב זורק עונשין. זהו בערך
האולם עצמו מרשים ועולה לגובה מרשים, ישבתי מאחורי הסל די למעלה ולא ראיתי את המשחק יותר מדי טוב
יכול היה להיות יותר גרוע, היציעים העליונים ביותר ממש רחוקים מהמגרש ובשביל משחק כמו כדורסל אני לא רואה את הטעם לשבת שם, אלא אם כן זה משחק פלייאוף קובע.

STEVE NASH

New member
לא הייתי אבל אני אהיה עוד מעט

באפריל אני טס לארה"ב ובין לבין גם אצפה בסלטיקס קורעים את ניו יורק בגארדן במחזור הלפני אחרון. נכון שהמחזור לא אטרקטיבי והכוכבים בטח ינוחו, אבל בכל זאת זאת תיהיה חוויה ענקית, במיוחד בגארדן.

king iverson

New member
אני

ניו יורק-יוטה בגארדן לפני שנתיים. מת לראות את אייברסון משחק בלייב.

פעם אחת הייתי בארה"ב, בניו יורק

בדיוק היתה הופעה של מדונה בגארדן, זה נחשב?
. אם נהיה רציניים לרגע, זה היה בשנת 2006 ובאותו השבוע בדיוק מעבר להופעה של מדונה היה גם את הדראפט של אותה עונה לנ.ב.א. אמנם לא היכלתי להכנס לגארדן, אבל למרבה הפלא הייתי קרוב בל ישואר כי המלון שבו שהייתי היה בדיוק מול הגארדן מעבר לכביש וראיתי את הדראפט בטלוויזיה. וכשהניקס בחרו את רנלדו באלקמן, שמעתי את קריאות הבוז מהגארדן עצמו
.

למעלה