ספר איטרנט של רם אורן "עירום"

ספר איטרנט של רם אורן "עירום"../images/Emo35.gif

מי יודע משהו איפה אפשר לקרוא את זה ואיך , תודה מראש על ההתיחסות

אושר מ

New member
היא לא נקברת אבל לא כולם נמצאים פה

כאלה. אני מעריכה שתוכל למצוא אותו בכל ספריה. ולמען האמת רם אורן לא קרשה גם למצוא איפה לקנות.

תודה אושר אני שואל באיטרנט זה ספר

ראשון של האיטרנט אז איפה אפשר לקרוא את זה בנט?

היות שמיד בבוקר אצלכם תיקבר ההודעה

שלי אז אנא אנא אצלי יהיה לילה ואח"כ בבוקר כבר יצוצו שתי עצים ענקיים שיעיפו את הודעתי אל דף 6 אז בבקשה כל מי שיש לו תשובה אלי, שלחו לי אימייK [email protected]

עופר ב.ה

New member
הודעות פה לא רצות כל כך מהר

בזמנו הוא הוצע למכירה ב- ibooks. כיום הוא מוצע למכירה רק בכריכה רכה, ב- 29 ש"ח. למשל פה, או כאן. עופר

תודה עופר תודה אושר מ אתם נפלאים

המשיכו לעזור ולהיעזר הפורום אגב מהמם רעיון נפלא ומקום נחמד לשהות בו עלו והצליחו ביי מריחוק מקום אבי

galahead

New member
אבי, דבר ראשון

תירגע. אנחנו לא חיים כאן בפורום ובכל מקרה התקדמות השירשורים כאן היא לא כזאת שהודעתך תיקבר... ולענייננו - אתה צריך להיכנס לאתר של סטימצקי, להירשם למועדון הלקוחות ולשלם (בכרטיס אשראי). הנה הקישור:http://www.ibooks.co.il/interbook.asp

galahead תודה רבה על העזרה אתה צודק

בפורום אחר של תפוז הכנסתי תגובה אחרי 4 שעות לא היה לה כל זכר אז םחדתי שברגע שתקומו לא יהיה לי שום צ´אנס... בכל מקרה חן חן כל התיחסותך

galahead

New member
ווקשה. ותיהנה

(למרות שרם אורן הוא ממש לא כוס התה שלי, אפילו להפך)

עופר ב.ה

New member
אולי להיפך? אל תהיה כזה בוטה ../images/Emo70.gif

טוב, אני מבין שמנהל פורום צריך לשמור על יחסים תקינים עם באי הפורום

galahead

New member
כן, הלכה לי יוד לאיבוד

לא בוטה ולא בטיח... (אני ממשיך עם משחקי הלשון:)) מותר לכל אחד להביע את דעתו, וזו במקרה דעתי על ספריו של רם אורן. אחרי ככלול הכול, המטרה לפורום היא לא רק לראות המלצות של אנשים על ספרים (למרות שזו מטרה נעלה בפני עצמה), אלא גם לשמוע דעות שונות על ספרים שונים ואפילו (ואני מעז להגיד) קצת להתווכח עם אנשים שדעתם שונה משלך (כמובן, שהכול במסגרת כללי וויכוח תקין בחברה מתורבתת - לפחות שתהיה כזו כאן בפורום אם לא במציאות המעורפלת שלנו...) ודבר אחרון - הכתר של מנהל הפורום קצת כבד על ראשי בינתיים... חכו לפחות לאישור הרשמי... סתם! תנו כבוד! עבדים! :) (נא לא להתייחס לשורה וחצי האחרונות, עבר עליי יום קשה במיוחד) יאללה ביי, גל

עופר ב.ה

New member
לא הבנת...

לא התכוונתי בכלל להעיר על היו"ד. התכוונתי שכשאתה אומר על רם אורן שהוא לא כוס התה שלך, ואולי להיפך, זו דרך התבטאות די חלבית. אני דווקא כן חושב שמותר ואפילו צריך להתווכח ולהתדיין. ובקשר למשפט האחרון עם העבדים - מעניין מה פרויד היה אומר על זה
עופר נ.ב.
הייתי היום באונ´ ת"א ואני מתחיל (למעשה, ממשיך) להתמצא. אני כבר מכיר את ווב וגילמן ועוד מקודם את סאקלר ואת ספריית המדעים. אני לא יכול להיות לגמרי אוף טופיק. הייתי בכנס בנושא ואגנר. המנחה היה פרופ´ משה צוקרמן, ראש המכון להיסטוריה גרמנית באונ´ ת"א, היסטוריון ומוסיקולוג (בטח עוד כמה דברים). הוא הוציא מספר ספרים (עיוניים). מישהו קרא? (אני מתעניין. נדמה לי שחלקם בסדרת האונ´ המשודרת).

galahead

New member
3 דברים קטנים:

1) מצטער על אי ההבנה, אבל כבר הנצלתי על תוצאות של יום קשה :) 2) יש סיבה מיוחדת שאתה צריך להתמצא באוני´ ת"א? 3) כן. קראתי את הספר שלו שיצא בהוצאת האוני´ המשודרת, אבל אני לא זוכר איך קרואים לו (נדמה לי שזה היה משהו על המהפכה הצרפתית), מה שמעיד על כמה שנהניתי מהספר..:) וזוה. גל

עופר ב.ה

New member
3 תשובות קטנות

א. ניתן להבחין ביום הקשה גם בהודעה האחרונה, 3 שגיאות and counting...
ב. למעשה חוץ מספריית המדעים אני לא ממש צריך אותה, אבל תמיד טוב לדעת עוד
. מה גם שיש סיכוי שאלמד בה בעתיד (סיכוי גבוה יותר דווקא לגילמן ו-ווב, אולי גם גרין. רוח, שפות וביוטכ´ בהתאמה). ג. צוקרמן נואם מבריק ובעל ידע עצום, הנחתי שהדבר יתבטא גם בספריו. טוב, מאחר שהמהפכה הצרפתית היא נושא מעניין, אקרא את הספר ואז נוכל להתפלמס :). הוא גם כתב ספר על זהות ישראלית, שיצא השנה, כך ראיתי במיתוס. עופר

אושר מ

New member
להשוות את רם אורן לכוס תה?

רגע, תן לי לחשוב על דימוי שיראה את העוול הגדול שנעשה לשאר הספרים הטובים בעולם כתוצאה מכך....למרות היותי עבד (או אמה, במקרה זה) נרצע לרגליך
אני חייבת להסכים עם עופר. דימויים קצת (הרבה) יותר חריפים הם אלו שיפתחו את הדיונים הכי מעניינים. והנה, לדעתי רם אורן ככוס תה זה כמו להשוות את שייקספיר לארוחת הצהריים....

galahead

New member
רק מכיוון שאת ועופר מתעקשים :)

הדימוי המתאים ביותר, לדעתי, לרם אורן כסופר (ויש להדגיש שרק בתור כזה) הוא בתור הקלף החדש של חבורת הזבל! (מיועד כמובן לאותם אלו שחבורת הזבל פורטת להם על נימים נוסטלגיים ו/או הומוריסטיים). ולמרות מה שאמרתם, אני לא חושב שדיונים צריכים להתחיל מביטויים חריפים, מה גם שיש לזכור שלכל אחד הזגוגית האישית שלו דרכה הוא מסתכל על העולם בכלל ועל עולם הספרות בפרט... אם יש כאלו שאוהבים את רם אורן, אני לא אסכים איתם, אבל אלחם על זכותם להגיד זאת! (פרפראזה קלה על אימרתו של וולטייר, ברוח הפואטית הנחה עליי הלילה...) וזהו. גל

למעלה