סינגפור.

maork1

New member
סינגפור.

אני מתכנן לנסוע לסינגפור חודש הבא על מנת לעבוד בעגלות של ים המלח, היות ואין לי מישהו שאני מכיר שהיה שם חשבתי להתייעץ כאן, אם מישהו יודע איך הדברים עובדים שם מבחינת שכר, איכות חיים, אנשים וכו'.. אני אשמח כי אין לי קצה חוט על המקום חוץ מתמונות וטענה שזה המקום הכי עשיר באסיה. בברכה, מאור.

samsg

New member
לא יודעת לגבי השכר בעגלות ים המלח

יודעת שהחבר'ה שם עובדים המון שעות (12 ש' ביום או משהוא בסגנון) לפי דעתי חלק גדול מהשכר הוא על בסיס עמלות. מעבר לזה, סינגפור היא מקום יקר. איכות החיים גבוהה מאד (לדעתי גבוה יותר מבארץ) אבל גם עולה בהתאם. אנשים- לא הבנתי את השאלה, יש פה אנשים, יש הרבה זרים, יש ישראלים. אם תרצה תמקד אותי ואנסה לענות. בהצלחה!

maork1

New member
מיקוד...

בסופו של דבר איך הכסף ? אם מנסים לחסוך כמה שיותר וחיים על פרוטות. האנשים - הכוונה היא לא לישראלים אלה לכל השאר, האם המקום באמת מערבי עד כדי כך ? ע"פ שמועות ב30 אחוז הם זרים [אירופאים+אמריקאים]. והחוויה בסופו של דבר........אפילו דרך העיניים שלך אם יצא לך לבקר שם.

מאיפה הבאת את ה30% אירופאים ואמריקאים.

70%~ צאצאים של סינים 15% מלאים (מוסלמים ממוצא מלזי) ו13% בערך סינגפורים ממוצא הודי. צריכים להיות כמה אלפי אירופאים ואמריקאים בשום פנים ואופן לא 30% . תבדוק גם בויקיפדיה.

rambling

New member
עם כל הכבוד

לוויקיפידיה, ויש.. אז בשנים האחרונות סינגפור "ייבאה" מאות אלפי זרים. אז יש הרבה הרבה יותר מאשר כמה אלפים. בצנזוס האחרון שאני מכיר מסוף 2006 מספר הזרים הגיע לבערך 900 אלף איש, מתוך ה-4 מיליון + תושבים. מה שכן לא כולם הם מערביים, יש גם הרבה הודים לדוגמא בהגירה הזאת. לגבי האישור עבודה, הסיכוי לכך קלוש לדעתי. מציע לך לבדוק את זה בשבע עיניים.

samsg

New member
זה נראה לי לא נעים לחיות בסינגפור על פרוטות

תראה, הקיום הבסיסי פה יכול להיות לא יקר (אפשר לאכול ארוחות לא רעות בפוד-קורט ב 6-5 דולר שזה 15 ש"ח בערך), אבל כל מה שתרצה לעשות קצת מעבר - יעלה לך. נסעת חצי עולם, מה, לא תלך למועדון/בר פעם בשבוע?, לא תלך למסעדה? (פוד-קורט זה בילוי בפעמיים הראשונות). אנשים - לא יודעת להגיד מספרים אבל יש פה המון זרים. לגבי המקומיים, רובם סינים והיתר מלאיים והודים. המקום מאד מערבי: נקי, יפה, עשוי לפרטים, אדריכלות במיטבה. מצד שני, ההגיון של המקומיים הוא קצת, איך לומר, אחר משל הישראלים. (אגב, מאד אוהבים פה ישראלים) לגבי החוויה האישית שלי: אני כאן חצי שנה ואני חושבת שאני מבוגרת ממך בעשור לפחות. מבחינתי המקום סביר. חיים מאד נוחים אם כי משעממים. יש כאן בערך 7 אטרקציות תיירותיות וקניונים. המון פארקים מקסימים אבל מזג האוויר לא משהוא. חם ולח כל השנה. אי אפשר לשחות בים כי הוא מזוהם. אין לאן לנסוע (אי קטן שמחובר למלזיה ולשם בעלי דרכון ישראלי לא יכולים להכנס). מצד שני, טיסות באזור עולות מעט, ואנחנו כמשפחה, נהנים מהחויה הבינלאומית. לגבי חוקיות, אין לי מושג.

rambling

New member
לא חוקי

לא ממליץ לך לעבור על החוק בסינגפור. גם אין מה לעשות בעיר הזאת בלי לבזבז כסף, והעלות של הכל יקר יחסית.

KajaGugu

New member
מדהים שגם לסינגפור הם הגיעו

אני באמת לא מבין איך זה אפשרי כל הסיפור הזה, קשה לי להאמין שאפשר לעבור על החוק בצורה כזאת בסינגפור

maork1

New member
העבודה חוקית לכל דבר.

מקבלים אישוריי עבודה עוד בארץ, לפחות ככה טוענים :/

KajaGugu

New member
אם ככה אז זה בסדר

אם כבר בארץ נותנים לך אישור אז אני מאמין שאין הרבה שאלות פתוחות

mor197

New member
gcusv cxhbdpur

נו?,,, טסת בסוף לסינגפור? אם כן אני אשמח לשמוע המלצות או משהו,פיסת מידע על המקוםםם,אף אחד לא מכיר אף אחד שעבד שם קצת מפחיד לנסוע ככה

למעלה