סיכום פרק 13 - עונה 7 איי הפנינה

nadav1919

New member
סיכום פרק 13 - עונה 7 איי הפנינה

סיכום פרק 13 - עונה 7 (אחד הפרקים האהובים עלי) לאחר ההדחה של כריסטה, יוצאים ממועצת השבט ברטון ופיירפליי זחוחים ומרוצים שכבר בפעם השלישית ברציפות הם מארגנים בליינדסייד פרי יצירתם. סנדרה יוצאת בתחושת בגידה מצדו של פיירפליי (לא פעם ראשונה). פיירפליי אומר לסנדרה שאין לה מה לכעוס עליו מפני שכריסטה אמרה שלא תהיה לה בעיה להדיח את סנדרה כדי להתקדם במשחק. סנדרה אמרה בתגובה כי היא מבינה שאין לה מה על מה להתלונן כי ממילא נותרו לה 3 ימים ושהיא הבאה בתור. פיירפליי אמר בווידוי למצלמה שאין לו שום כוונה להדיח את סנדרה בזמן הקרוב כי היא לא מאיימת כמו ליל שיכולה לקבל הרבה קולות מושבעים וכמו דארה שזוכה לאחרונה בחסינויות אבל נוח לו שהיא חשה ככה מפני שכך הוא יכול לשלוט עליה ולגרום לה להצביע איך שהוא רוצה שהיא תצביע כי ממילא זאת האסטרטגיה של סנדרה שלא איכפת לה מה להצביע ומה לעשות כל עוד היא לא המודחת וכל עוד היא נשארת במשחק. בבוקר שלמחרת, סנדרה מתעוררת ומחליטה לנקום בברטון, פיירפליי ודארה על כך שרימו אותה והדיחו את כריסטה ולא את ליל ועל כן מחליטה להחביא את כל המצ'טות ואת כל ציוד הדיג שבמחנה. בנתיים, הברית המשולשת של פיירפליי, ברטון וליל עומדים בגבעה ומתכננים אסטרטגיה לשלבים הבאים. ברטון ופיירפליי מציעים לליל להדיח את דארה מפני שהיא כבר זכתה בשתי חסינויות רצופות ועל כן היא מהווה איום פיזי. ליל לא אהבה את הרעיון מפני שהיא רוצה לדבוק בברית הרביעייה שלהם ולהדיח את סנדרה. לאחר מכן אמרה ליל בווידוי למצלמה שברטון אמר לה שהוא לא בטוח אם היא והוא יהיו הפיינל 2 כמו שהוא הבטיח לה. (הוא אמר לה את זה בפרק הקודם) ועכשיו שהם מעדיפים להדיח את דארה במקום סנדרה, זה גורם לה לחשוב שאם הם יכולים לעבוד על דארה, אז הם גם יכולים לעבוד עליה. במשימת הפרס שהתקיימה בפרק, הפרס למנצח היה לנסוע בסירה לפנמה סיטי, ליהנות מארוחת ערב מהנה ולינה בחורבות של פנמה סיטי. הפרס כלל גם את המכונית שזהו פרס שהתקיים עד עונה 14. (כן כולנו זוכרים מה היה בעונה 14). במשימת הפרס זכה ברטון ועליו היה לבחור את מי הוא לוקח איתו לפרס. הוא בחר לקחת את פיירפליי לפרס (מה שבעיניי זו אסטרטגית גרועה כי אם אתם רוצים להיות הצמד ששולט במשחק אז עדיף שאחד ישלוט על מישהי בפרס ואחד ישלוט במחנה). ברטון ופיירפליי שטים עם ג'ף בסירה לפנמה סיטי ולאחר מכן ג'ף מביא לברטון את המפתחות של המכונית ונוטש בעת זו את השניים שמתחילים לנסוע ברחבי פנמה סיטי עד לפרס שלהם. שם הם קיבלו ארוחה כיד המלך ואז הלכו לישון. בנתיים ברטון אומר לפיירפליי שהוא די חושש מכך שלושת הבנות במחנה מקימות ברית נגד שניהם. פיירפליי שמצדו אמר לו שאין סיכוי כזה מפני שהוא מאמין שגם היה דבר כזה, דרוש רק בן אדם אחד כדי להפוך את מאזן הכוחות והוא אומר שסנדרה היא האופציה לצרף אליהם במקרה כזה כי הוא כבר עבד עליה כבר פעמיים אז לדעתו לא תהיה לה בעיה להצטרף אלהים כי כמו שאמרתי לסנדרה לא איכפת את מי מדיחים כל עוד זאת לא היא. בנתיים במחנה, ליל אומרת לסנדרה ולדארה שהיא לא יודעת מה הבנים זוממים ומתכננים. היא לא יודעת מה הם הבטיחו לכל אחת מהבנות. סנדרה אמרה לה שהיא יודעת - הם הבטיחו לכל אחת משהו שונה עד שמגיע רגע האמת. ליל אמרה לשתי בנוסף לא להאמין למה שפיירפליי אומר להן. סנדרה אמרה לה "פיירפליי עבד עלי פעם אחת, פעם שנייה והוא כבר לא יעבוד עלי בפעם השלישית". לאחר מכן אמרה סנדרה בווידוי למצלמה שכל מה שליל אמרה אלו דברים שסנדרה אמרה כבר מזמן. הרי סנדרה זאת שכל הזמן ניסתה להדיח את שניהם ולא הצליחה אז עכשיו היא סוף סוף שמחה שליל כבר קולטת את המצב. ליל גילתה לדארה ששני הבנים רוצים להדיח אותה במקרה והיא תפסיד בחסינות. דארה אמרה שהיא יודעת את זה והיא ממילא לא סומכת עליהם ולכן היא רוצה לזכות בחסינות. ליל אמרה שזה ממש מעצבן אותה ששני הבנים מפרים ברית כל כך בקלות. דארה אמרה שצריך להפטר מאחד מהם. סנדרה אמרה "רק תגידו לי שאתן מוכנות להדיח את מי שלא יזכה בחסינות מבין שניהם ואני ישר מצטרפת אליכן". למרות שליל ממש בעד המהלך, היא פשוט חושבת שלא משנה באיזו ברית היא תהיה, היא לא תגיע לפיינל 2 כי אף אחד לא רוצה לקחת אותה לגמר כי היא עלולה לזכות בקולות מושבעים בשל נחמדותה. סנדרה מסבירה לה שהרבה יותר כדאי לה ללכת איתה ועם דארה מפני שאיתן יש לה יותר סיכוי להגיע לפיינל 2 מפני שנגדן יש לה יותר סיכוי לזכות בחסינות האחרונה. הבנות הסכימו שמי שלא זוכה בחסינות, הוא זה שיעוף מבין שני הבנים. העדיפות הראשונה היא שברטון יודח. בבוקר שלמחרת, ליל מתעוררת בעייפות ובכוחותיה האחרונים ובעיקר בחששות על כך שהיא מפחדת מההשלכות של ההדחה של ברטון. דארה וסנדרה מרגיעות אותה ואומרות לה שאין לה מה לדאוג. סנדרה אמרה בווידוי למצלמה שכאשר ברטון ופיירפליי יחזרו מהפרס, היא מתכננת לשחק אותה מנודה וכזאת שמוכנה ללכת הביתה בשביל שפיירפליי יגיד לה "אל תדאגי, סנדרה. אני נשבע בסבתא שלי שלא תודחי". היא בתגובה תגיד לו "אוקי. כל עוד לא אני לא זו שאודח, אעשה מה שתגיד לי". כעבור זמן מה, הבנים חזרו מהפרס. כאשר הבנות ראו אותם, הן אמרו אחת לשנייה שהן לא משנות את דעתן ודבקות בהדחה של ברטון. ליל ודארה יצאו לקבל את פניהם של פיירפליי וברטון וישר אומרות להם שסנדרה שוכבת במחסה וכבר מוכנה ללכת הביתה. הבנים לא ממש קונים את ההצגה ודי חושדים בבנות. ברטון ניגש לסנדרה לבדוק מה שלומה. היא אומרת לו שהכל בסדר אצלה ושאלה את ברטון למה היא צריכה לעשות משהו אם היא יודעת שהיא הולכת הביתה. באותו רגע ליל ודארה קמות מהמחסה והולכות לים. ברטון עוזב את סנדרה והולך אחרי ליל כדי לשאול אותה האם הן באמת לא תכננו משהו נגד אחד הבנים. ליל ממש מתעקשת להראות לברטון כי סנדרה כבר מוכנה ללכת הביתה ולא היה מה לתכנן. פיירפליי ניגש לסנדרה ואומר לה שמבין שלושת הבנות היא הכי אמינה. הוא מוסיף כי הוא וברטון זה עד הסוף והם רוצים עוד מישהי אחת כדי להיות רוב. הוא אומר לה שהם מתכוונים להדיח את דארה ואם דארה תזכה בחסינות אז את ליל. הוא אמר לה שהוא צריך שהיא תשבע לו ולא תצליב את הידיים שלה. הוא אמר לה "אני נשבע בסבתא שלי שאני וברטון ניקח אותך לשלישיית הגמר". היא אמרה לו "אני נשבעת בשתי בנותיי שאני איתכם עד לשלושה האחרונים". סנדרה אמרה בווידוי למצלמה שכנראה זה הווידוי שהכי אהבתי אי פעם "הוא אמר לי, להשבע בילדייך. אמרתי לו 'אני נשבעת בילידים שלי שאני אתכם'. בליבי אמרתי 'אני נשבעת בילדיי שאני אדפוק אותך ואת ברטון'"! במשימת החסינות, דארה מנצחת בפעם השלישית ברציפות (מה שמסמן אותה כאיום פיזי גדול יותר). בחזרת השורדים למחנה, ברטון ופיירפליי מסכימים להדיח את ליל כי גם היא כבר לא מתקשרת איתם כמו מקודם וגם כי היא איום מושבעים. ברטון שוב חופר לסנדרה שתצביע איתם נגד ליל והיא אמרה שהיא אכן תצביע איתם נגדה והיא בכלל לא תכננה איתה ועם דארה נגדם. רגע לפני. מועצת השבט, ברטון ופיירפליי מסכמים עם דארה ועם סנדרה להדיח את ליל. פיירפליי אומר בווידוי למצלמה "הבנות האלה כל כך סתומות והן מחלקות בניהן מוח אחד וזה פשוט לא יכול להיות שהן לא מתאחדות שלושתן ועדיף להן יהיה לשטוף רצפות". במועצת השבט, כולם המשיכו לשדר עסקים כרגיל. ברטון ופיירפליי הצביעו נגד ליל. שלושת הבנות הצביעו נגד ברטון. ברטון הודח בפעם השנייה ובאופן סופי. פיירפליי הבין שהבנות הצליחו לעבוד עליו והן לא טיפשות כמו שהוא חשב.

למעלה