סיד בארט בשער גליון Mojo

סיד בארט בשער גליון Mojo

הגליון החדש של המגזין הבריטי, שהגיע כבר לישראל, כולל כתבת-שער על סיד ועל הקלטות The Madcap Laughs. לגליון מצורף גם דיסק עם קאברים לכל שירי האלבום, של אמנים שונים. חלק מהקאברים מוכרים לי - זה של REM ל-Dark Globe למשל - וחלק הם אמנים צעירים שלא מוכרים לי בכלל. עוד לא הספקתי לקרוא בעיון, או לשמוע את הדיסק, אבל זה נראה עסק כדאי.

DICKPARRY

New member
איפה ניתן לרכוש את זה ?

האם זה קיים ברשת סטימצקי? אה וכמה זה עולה? תודה

DICKPARRY

New member
לא מוצאבאף סניף של סטימצקי את המגזין הזה

ושוקל להזמינו מאמזון.רציתי לדעת עם זה המגזין של חודש פברואר .כי ראיתי את התמונת השער באמזון ומופיע שם בשער גימי פאאג מלד זאפלין והלדיסק שמצורף קוראים פסיכדילי ,אבל לא מצויין שום מילה על סיד בארט. האם זה המגזין שאני צריך להזמין?

לא, זה גליון מרץ

אבל לפני שאתה מזמין מחו"ל, שאל את המוכרים אולי יש עוד גליונות במחסן (שלהם או הראשי). סביר להניח שכן.

DICKPARRY

New member
כן זה מה שעשיתי,חולה על בארט.תודה

מישהו אולי יודע על שני דברים שהיו: 1-לפני שנה או יותר הייתה הופעה בלונדון של כל מיני אומנים שביצעו סיד בארט ,הופעה ששיחזו את נושא הצלליות והשקופיות שהיו באותן שנים.אני יודע שזו הייתה הופעה מדהימה משהו יודע עם זה יצא ב דיוידי או על גבי דיסק רגיל. 2-הייתה הופעה גם לפני שנה ומשהו שגילמור ביצע בעצמו את אימא לב האטום ויש אפילו קטע של שתי דקות ביוטיוב,חייב להשיג את ההופעה הזו . בבקשה עזרה

למעלה