סוף עידן הבלוגים? "מה שהיה פעם שני משפטים, היום זה כבר חפירה

סוף עידן הבלוגים? "מה שהיה פעם שני משפטים, היום זה כבר חפירה

לעומק".

לאחר 16 שנים באוויר, עלול ישראבלוג, אתר הבלוגים שאיכלס פעם רבבות משתתפים, להיסגר בקרוב, אם כי בימים האחרונים נעשים מאמצים גדולים למצוא פלטפורמה שתשאיר אותו באוויר. כך כתוב באתר ערוץ 10.

https://www.10.tv/online/150256

אישית, אני מוצא את הפלטפורמה של פייסבוק נוחה גם לניהול בלוג: ראה הבלוג של כלבתי לונה, 'אני לא הכלבה שלו'. יתכן שעבור פרנסי ישראבלוג, פייסבוק הוא עדיין מין עוף מוזר ובלתי מוכר? האם הם לא יודעים שאפשר לפתוח שם בלוג בכל שם שבוחרים?

קלייטון.ש

Well-known member
אם פייסבוק נוחה לניהול בלוג אז לא בא שום סוף להם

יש גם וורדפרס שרבים פותחים בה בלוגים, ועוד ערוצי פרסום.
ישראבלוג היה יישום רשת לפרסום הגיגים אישיים. הסתובבתי שם קצת בזמנו ולא התרשמתי במיוחד ממה שהיה לאנשים לומר. מאז קמו יישומים רבים ומגוונים לפרסום הגיגים אישיים, כולל הרשתות החברתיות, ועדיין לאנשים אין - בדרך כלל - שום דבר מרשים לומר.
לא שלי יש משהו יותר מרשים להגיד מאשר לאחרים, ולא שלא טוב שאנשים יכולים להגיד מה שיש להם להגיד, אפילו אני לא מתרשם.
אבל ישראבלוג אינו אבידה לאנושות כמו שמנסים להציג.

צליליתה

New member
לישראבלוג יש ערך היסטורי ונוסטלגי בלבד

כמו שאמרתם, יש עכשיו המון ערוצים אפשריים לכל סגנון ולכל כיס.

אישית, אני מתעבת את פייסבוק, מהרבה סיבות, והנה עוד סיבה: קשה עד בלתי אפשרי לעצב את הדף, וכל דף פייסבוק דומה לכל דף פייסבוק אחר. וכולם מכוערים. ועוד דבר, הפרסומות וכל מה שקורה סביב, לא חביבים עלי. אני אוהבת שקט, כשאני כותבת וכשאני קוראת.

בלוגים, גם האופציות החינמיות, בדרך כלל אינן דוחפות פרסומות כברירת מחדל

טוב שהזכרת לי את וורדפרס. מאוד אהבתי להסתובב שם

גם אני עברתי בישראבלוג ויצאתי כלעומת שנכנסתי. נדמה לי שעיקר האבידה היא על מי שהעלה לשם חומר וחושש שיילך כעת לאיבוד.

צליליתה

New member
אם כבר הזכרת ישראבלוג

הלכתי לראות מה קורה בבלוג שגיליתי, לפני המון שנים, בטעות
בלוג של גברת שידעה לכתוב, ואכן, תוך זמן קצר הפכה להיות אחת הבלוגריות המפורסמות בארץ. סופש אחד במוסף של הארץ הופיע כתבה ארוכה מאוד עליה, ופתאום, חיברתי 1+1, והבנתי שאני מכירה אותה.

זה היה גילוי, לא יודעת איך לומר, אולי מביך?
היא צעירה ממני, שנים קודם עבדנו ביחד, כשאני הייתי ממונה עליה
פתאום אני קוראת תיאורי עומק של הסקס לייף שלה

אחרכך יצא לי להפגש איתה פה ושם, בעיקר שם. כל מיני תוכניות ודיבורים. לא יצא שום דבר

אז הבלוג נטוש כבר 7 שנים, מקווה שאלה היו לה 7 שנים טובות.

בכל מקרה, בדקתי באתר
בעלי הבלוגים קיבלו שם הנחיות די ברורות על איך לגבות את כל החומר שלהם, אותו יוכלו להעביר לכל מקום שיעלה בדעתם.

ואם הבנתי נכון, הפלטפורמה פשוט עוברת לשרת אחר, מן הסתם טכנולוגיה יותר חדישה.

אז מה הקטע?

diday

Member
פעם נערות ונשים צעירות היו כותבות יומן

ואוי ואבוי אם מישהו היה קורא בו.
כיום הן כותבות את אותו הדבר אבל בבלוג, ואוי ואבוי אם יש מישהו שלא קורא.

--------------------
איני זוכר למי לתת קרדיט

למעלה