סוף סוף סופשבוע!!!

kedeman

New member
סוף סוף סופשבוע!!!

השבוע הזה סופסוף עבר לו! ותאמת היה אפילו מהיר יחסית שיהיה לנו שבוע הבא יותר טוב מהשבוע ועומר תרגיש טוב!! (רק עוד שלושה ימים!!) שבת שלום :)

Princess 1

New member
השבוע באמת סופסוף ניגמר../images/Emo70.gif

תאמת - יש לי הרבה דברים לעשות בשישבת וזה לא מווצא חן בעיני ... אפילו שמעתי כמה ליחשושים ראשונים על הסילבסטר הקרב ובא
אההה ודרך אגב לכל המעוניינים, היום הודיעו לנו שטיול חוג 2 הולך להיות באזור עין עקב העליון והתחתון (אין לי שמץ מה זה אומר או איפה זה... ) וישנים בעין עובדת אם אנלא טועה. יום טוב

מ ו ר ע ל

New member
יהיה טוב!

השבוע עוד לא נגמר כי יש את מחר בבי"ס למרות שאנחנו הולכים לראות את הסרט חצוצרה בואדי (איזה כיף) בכל אופן אני בהחלט זקוק לסוף שבוע הזה כי המצבי רוח שלי משתנים כל הזמן אני כל הזמן נע בין דיכאון לשמחה ואושר אני מקווה שהמבחנים לא ידכאו לי את היומלדת חייב להצליח חייב

יהיה טוב מאוד!

לדעתי אתה הוא זה שיעשה אם יהיה לך טוב או לא... ואולי גם אני!!!! (.........) אממ אני מקווה שתתעודד, גם אינ צריכה קצת מרחב, רק חבל שדווקא השבוע הזה זה יום שישי ה13 אם אף אחד לא שם לב.. :) אממ וואי אין לי מחר בית ספר, וממש מגניב, יום ראשון כנראה מביאים לנו את סאבלימינללללללללללללללל (עזבו, אני חולה עליהם!!!) אז אני מקווה שיהיה טוב... גם לך עומר, אני יהנה בשבילך, מבטיחה!!! אוהבת הכי בעולם!! מור´וש...

kedeman

New member
לי אין מחר בית ספר ../images/Emo13.gif

אתם רואים את חצוצרה בוואדי??? אתה רואה את זה סתם או במגמת תקשורת? כי אני צריך לראות אותו בתקשורת בשביל איזה אירוע של "קולנוע צעיר" שניפגש בו עם הבמאית

גם לי אין!!! ../images/Emo6.gif

לי תמיד בימי שישי אין בית ספר!! אנחנו לומדים רק 5 ימים בשבוע...
אממ שי אני יודעת שזה הוא אבל לא ברור עדיין אם מביאים אותו לבד או גם על ה"צל" אז... אמרתי עליהם כי הם בד"כ יחד..!!!
אהה, שי, ד"א ראיתי את אחיך היום, הוא היה בבית ספר שלי... חחח הוא מזה מצחיק, הם אמרו לו משהו על עמק חפר אז אמרתי לו אהה אז אתה אח של שי אז הוא כזה עשה פרצוף ועושה לי לא! שי אח שלי.... חחחח הוא מזה חמוד.... אממ טוב אני לא יחפור... לכל אלה שיש להם בית ספר מחר (אההם אההם!) תהנו לכם,
גדול גדול ממני!!
אוהבת אותכם!!
מור´וש

תודה למעודדים שלא לומדים מחר...

תודה רבה על העידוד... אני יזכר בזה כשאני ישב מחר באחד משיעורי אנגלית המשעממים מול דניז הבת זונה (אפילו היא אומרת נכון סלעית?) חחח
ויחשוב על הישנים מבינינו... תהנו לישון...

kedeman

New member
מחר תספורת!!

הגיע הזמן יש לי יותר מדי שיער מחר אני גוזז אבל נראה לי שיהיה לי ממש קר אחרי זה חוצמזה שהתרגלתי כבר לנענע את הראש בשביל להרגיש את השיער זז ועכשיו מה כבר יהיה לי???

בהצלחה!!!

ותמיד תזכור, שכש
בחוץ (ועכשיו חורף אז מן הסתם...) או שכשהתסרוקת לא הולכת, תמיד אתה יכול לשים כובע
חחח איזה מעודדת.... לילה טובבבבבבבבב

חחח חמודה...../images/Emo6.gif

שיהיה לך לילה טוב, וחלומות מתוקים... :) אם זה מעודד אותך אני קמה מחר די מוקדם כדי לסדר את הבית כי אמא נוסעת לחתונה... :( אבל זה סבבה, כזה כל הבית, עם פול ווליום סאבלימינל זה ה-דבר! אממ תהנו לכם בבית ספר מחר... :) אהה ותגידי, מאיפה את? ואיך קוראים לך כי "מדמים לשלטון" זה די ארוך..... לילה טוב
לכולם, חלומות פ(ג)ז!
! ויום טוב מחר
, המון
ו
לכולכם!! אוהבת- מור´וש..

עכשיו סופשבוע למי שכן למד היום...

אני הילה ואני מהמועצה התקועה ערבה (שכפי שנראה אני ממש אוהבת ת´מקום...
) היום אני וסלעית באמת חשבנו עלייך ועל שי... אבל זהו עכשיו אפשר להגיד שסופסוף סופשבוע...
מתי זה בשבילך נקרא לקום מוקדם? כי אני קמתי ב7...
מאיפה את?

שיהיה לך סוף שבוע מהנה...

אממ אני ממעלה יוסף, ועניתי לך כבר, אבל זה עבר לדף 2... אולי כדאי שתקראי את ההודעה ההיא שוב כי יש בה דברים די חשובים בקשר למועצה ה"טובה" שלי.. (חח ברנס אני מצטערת, אני לא שולטת בזה..!) ברנס כל הזמן אומר לי לנסות לעודד את המועצה שלנו אבל אני לא ממש מצליחה... טוב זה בטח לא מעניין אותכם כל כך... אז בקשר לשאלה שלך, אני קמתי ב8 ועשרה בערך ואכלתי ואז שטפתי את הבית, וניקיתי הכל, וסידרתי גם. ואז התחלתי להכין לאחותי אוכל (כי היא חוזרת מבית ספר...) ועשיתי את כל זה כי האמא המתוקה שלי הלכה לחתונה והיא ביקשה ממני אז אני לא אסרב לה.. :) אממ אני צריכה ללכת לשים כביסה במייבש אז נדבר עוד מעט.. מור´וש

Princess 1

New member
שי בחאיית../images/Emo70.gif לכולם פה יש איזה 200

מבחנים על הראש, מליון פעולות וישיבות להספיק, לחלק מאיתנו גם חבר ולחלק מהחלק שמאיתנו הוא מתגייס עוד מעט או מליון דברים אחרים, ואתה מתלונן על איך שהתרגלת כבר לנענע את הראש בשביל להרגיש את השיער זז?... איי איי אייי ... יש לך מזל שאתה ג´ינג´י
סתם סתם .. אז כמו שלל טענה קודם - לנו יש מחר לימודים מפרכים במשך 3 שעות שלמות! וד"א - זה היום שישי השלישי שאני בו מתחילת השנה! אני גאה להפגין נוכחות! ודניז הבת זונה הזאתי תדאג יפה מאוד למרר לנו את החיים בשעתיים מתוכם .. נכון הילה?
עומר בהצלחה בכל המבחנים שלך וגם אמן לעבור בשבילי ובשביל הילה .. עוד יומיים !!! לילה טוב
!!

kedeman

New member
אגב מבחנים

היום היה המבחן הראשון במתמטיקה שיש סיכוי טוב מאוד שאני עובר ולא סתם יש לי הרגשה שהפעם גם יהיה ציון גבוה! (בשביל ההשוואה- במבחן הקודם קיבלתי 51 וזה היה הציון הכי גבוה מהתחלת השנה)

Princess 1

New member
את זורעת לנו מלח על הפצעים! ../images/Emo6.gif

הילה כבר ניסחה את הטרור שאנחנו הולכות לעבור מחר אז אני לא יאריך במילים :)

מ ו ר ע ל

New member
כל הבי"ס ראה את הסרט...

ואחריו מגמת תקשורת נשארה לדבר עם זה שכתב את התסריט כמה הכבר היה לו לשנות בבעקבות הספר זה לא שהוא כתב תסריט שלם טוב בכל אופן חזרו לי התמונות מחנוכה אני אשלח ואותם עוד היום ועוד יומיים!

s h e e p i t

New member
שום כלום

אני שונאת לפתוח הודעות חדשות =\ טוב החלטתי גם להתחיל להגיב אני תמיד קוראת ואף פעם לא מגיבה אז הנה הגבתי ! ו.. תהנו ותנצלו את סוף השבוע כי אחרי יום שבת זה שוב מתחיל... =\

סופסוף סופשבוע... ../images/Emo140.gif

באמת סופסוף סופשבוע, אבל לי הוא בקושי עבר!! חנוכה היה לפני שנים... ועבר כולה שבוע!! ועוד מחר יום שישי הולכים ללמוד שעתיים אנגלית, חינוך ושעת המתנה לאוטובוס הביתה... ןלמרות שלא רציתי שסופשבוע ספציפי זה יגיע (החבר עושה קד"צ מיום ראשון) אז מחר אני נוסעת לאשקלון ויהיה שמייח!!!
אז שיהיה לכולנו סופשבוע מהנה (יום שישי ה- 13...
)! וכמובן גם שבוע טוב יותר מזה שהיה!
בהצלחה לעומר במבחנים שלו!! ובהצלחה לי ולסלעית במבחן המחורבן בהיסטוריה ביום חמישי! (שמת לב שהיא תמיד דופקת לי את זה ככה שאנלא יכולה להתכונן יום לפני?!) אל תשכחי ללמוד את סעיף ו´-ח´ ופרק ראשון ואת כל נירנברג או איך שלא יקראו לו ושרשרת החוקים שהיתה קשורה אליו... וזהו לחנטרש לילה טוב עולם!!

למעלה