סגירת הפורום

KokaiNe

New member
תגידי מרי

יש לך בעיות רציניות? מנסים להציל את הפורום...מה קשור את? הנה באת הבאת לי בראש יופי עכשיו לכי לחפש חיים...

MaryJane1

New member
טוב סורי לא התכוונתי

"לתת לך בראש" ולהתנפל.. צודקים. צטערת..

lefteye1

New member
אני לא מאמינה!!!!!!!!!!

איזה מדינת משטרע!!!! דמוקרטיה עלאק!!! בתחת שלכם!!! זה לא יעזור זה שתסגרו תפורום לא אומרת שאנחנו נשתוק או נוותר!

xofer

New member
תפוז - לא תוכלו לחסום את האינטרנט

הנהלת תפוז, האינטרנט הוא המקום הכי חופשי שקיים מבחינת חופש דיבור, בדיוק כמו בשיתוף הקבצים: סגרתם את הפורום הזה? יקומו 10 פורומים אחרים. אתם חושבים שאנחנו צריכים את השרת שלכם? לא עולה כסף לפתוח פורום באלף מקומות אחרים היחידים שמפסידים פה הם אתם, הפורום פופולרי ואתם מרוויחים יפה מהפרסומות מאלפי סוגים שרצים מול העינים בתפוז. אני יכול להבין את עמדתכם. אתם לא רוצים להיות אחראים לילד בן 13 שנכנס לפורום ולמד מה עושים ואיך, ואז תוכל להיות תביעה נגדכם. לכן, אולי הפיתרון הוא אולי שינוי הסכם המשתמש בפורום, כלומר שכל האחריות תרד מתפזו רשמית מראש. השינוי שרציתם שיעבור על הפורום בעצם גורם פיצול אישיות לפורום: כמו שיש פורומים רבים שמתחלקים לפורום "חברתי" ו"מקצועי", האופי הטבעי של הפורום בשמו הקודם היה יותר חברתי, אפילו מגובש - ויפה שזה קורה. אבל האמת, אם אני הייתי נגד סמים קלים והייתי מנסה להשתלב כאן ברור שלא הייתי מצליח. יכול להיות שזה נובע מגיל הגולשים, אולי יותר קישורים בעמוד הראשי יכלו לעשות את זה, או אירוח של אנשי חברה ופוליטיקה שקשורים לנושא. בכל מקרה זאת לא עילה לסגור את הפורום, יש הרבה תכנים לא חוקיים בתפוז אבל סמים קלים יכולים למשוך אש אז אתם מפחדים. אם אנשים בפורום מכוניות יכתבו על נסיעה במהירות לא חוקית, גם תסגרו את הפורום?

וירוסוס

New member
מה הבעיה?!

למה שמתם מנהל לעיניין? שימחק את כל השטויות האלו ותמשיכו את הפורום. הפתרון הקל ביותר הוא להתעלם ולהוריד ת'פורום. :)

GweNY

New member
איזה באסססססססססה

פאק,מה העניין ? טוב,נו,תפוז ידוע כשומר חוק. יאללה תפתחו משהו חדש

Hatsil yam

New member
../images/Emo18.gifהצעד הבא- מאסר על הבעת דיעה

לאן הגענו??? תכנים לא חוקיים? לאנשים אסור יותר להביע את דעתם במדינה הזו??? פתחתום פורום על סמים קלים בעד-ונגד... אין כמעט נגד? בעיות שלכם, עובדה שהפורום הזה עדיין משגשג, נכנסים אליו המון אנשים ונעשה הרושם שאנשים באמת נהנים ממנו, וכן, גם מפיקים ממנו... אז תעשו מה שבא לכם- הבמה שלכם.. אבל שתדעו שאתם חלק מהמעגל המסריח הזה יום טוב שיהיה לכם..

Nofale

New member
לכו תידעו

אולי הנהלת הפורומים קיבלו הוראה מגבוה יותר מהם...שימו לב שכי הם רוצים לפתוח את הפורום מחדש...

Nofale

New member
עוד משהו

אני מקווה שלפחות תשמרו את מה שהיה עכשיו בפורום ....יענו את כל הארכיון וזה..

dr ganga

New member
כותבים-נחדש את הפורום. בשביל להרגיע

זה לא משהו שמתכוונים לעשות

אתם קולטים שבאתי עכשיו להיכנס לפורם

והוא לא ברשימת הפורמים יותר?! מזל שהיה לי אותו ברשימה האישית שלי. חוצפה. נמאסתם תפוז..

dr ganga

New member
לא חוקי?

זונות. אני אתגעגע לכולם. אני מרגיש כאילו אני כיתה יא ומפצלים לנו תכיתה כי יש יותר מדי דקירות

dr ganga

New member
------חוסמים מחר את איילון! חח-----

ואת משרדי החברה ומעלים באש את מכונית הנשיא (עם הנשיא). (אם יש נשיא בכלל) וואי עכשיו אם משהו ישרוף אותו יגידו שזה אני :(

strungout

New member
איזה באסה!! אהבתי תפורום ההזוי הזה

כל הזמן שיחות של מסטולים וסטלנים. כמו שצריך! LEGALIZE IT

flashdani21

New member
אני קורא לכולם להיכנס למחירון

שם לא יסגרו אותנו...WWW.JOINT.CO.IL

BiAAAtch

New member
לדעתי צריך..

להשאר בתפוז, אבל פשוט לעבור לאיזה פורום מעפן,ולהתנחל שם - ככה נשגע אותם בדיבורים שלנו, עד שתפוז יתייאשו :D דיקטטורה!!! אה ולהפיץ את מה שכלב טיפש עשה.. יחסית לכלב טיפש, אתה דווקא די חכם :)

j i m m y

New member
רעיון מצויין..

יש המון פורומים שכוחי-אל שאנשים מגיעים אליהם פעם בשנה אם בכלל, ואפשר להתנחל שם.. צריך רק למצוא אחד כזה. משתתף במאבק שלכם!! לא ניתן לפורום הוותיק שלנו ליפול מהאוויר!

למעלה