נתניהו צריך להתעשת וללכת בכוח על אופציית ליברמן

נתניהו צריך להתעשת וללכת בכוח על אופציית ליברמן

נתניהו צריך ממש ללכת לליברמן ולדבר איתו:
"שמע איווט, ניצחת. ניצחת אותי וכעת אני מפרגן לך.
אני הולך להישפט, לא דאגתי לממשיך דרך ראוי במפלגה, כולם במפלגה דגיגונים במציאות שהמפלגה צריכה ברקודה.
אני מציע לך שתחבור עם מפלגתך חזרה לליכוד, על פי ההסכם בינינו אתה תהיה יו"ר הרשימה המשותפת וכמובן ראש הממשלה הבא.
- ההסכם בינינו יהיה כזה לפיו אם אזוכה במשפט, אני חוזר לתפקיד.
- אתה תנהל מו"ם על כחול לבן מתוך היותנו יחד 40 מנדטים, לכחול לבן לא תהיה ברירה אלא להסכים על ממשלת אחדות ללא רוטציה היות והם 33.
- אתה תדאג שקווי היסוד יהיו כאלו שמבחינה מדינית/בטחונית הכל ימין, בתמורה תצטרך לביצוע ויתורים כך שכחול לבן תקבע בתחום האזרחי/חברתי.
- השחורים יצטרכו להיות באופוזיציה ולערוך חשבון נפש על שהתחזרו במו"ם הקואליציוני ולא הסכימו לוותר בשאלות גיוס וכסף ושינוי הסטטוס קוו בהתאם לתוצאות הבחירות לפיהן הם כבר לא לשון מאזניים.
- אתה כרגע הפרלמנטר הוותיק והמנוסה ביותר בכנסת והוכחת בהתמודדות מולי שאתה גם חזק ובעל ערכים, אתה בהחלט ראוי להצעתי.
- אתה תדאג לכך שהליכוד לא יתרסק בקרבות פנימיים, נקבע מהיום תאריך לפריימריז בעוד 3 שנים כך שכולם יהיו רגועים יחסית לאחר ההלם לנוכח שאני הולך.
מקווה שתסכים והמדינה תתצא לדרך חדשה וטובה."

זה לדעתי התסריט הטוב ביותר עבור הליכוד, עבור הימין, עבור המדינה.

ayb1

Well-known member
על הנאשם בפלילים מבלפור להפנים שהליכוד אומנם לאט

חוזר לשפיות ולנורמות פוליטיות הגונות.
בליכוד מתחילה זרימה תת-קרקעית איטית קבועה ומתגברת של אנשים הגונים המתנגדים לרוה"מ עם כתב אישום פלילי(לאחר שימוע).

אתמול זה היה חבר הכנסת יואב קיש שהצטרף לסהר.
היום בבוקר זה היה גלעד שרון הבן של רוה"מ אריק שרון ז"ל
שדורש בהתאם לחוקת הליכוד,פרימריז לרשימה ולעומד בראשה

מחר מחרתים כנראה יגיעו נוספים והזרם יתגבר ויתחזק.

נתניהו צריך להציל את הליכוד ברגע האחרון

בכך גם יינסה להוריד מעליו לפני לכתו את האמרה: "מה שטוב לנתניהו עדיף בעיני נתניהו על מה שטוב למדינה".

איציק3332

New member
הכל נגוע באינטרסים,גלעד מחזיר לביבי

על זה שביבי כנראה חסם את דרכו מלהתמודד בפריימיריז האחרונים על מחוז הדרום. אני גם בעד פריימיריז אבל גדעון סהר לא מתאים צריך מועמד אחר

איציק3332

New member
זה היה טבעי אם ליברמן לא היה גורר למערכות בחירות

ומזיק לימין. ומדבר לא יפה על ימינה. אחרי מה שעברנו עם ליברמן בשנה האחרונה אין סיכוי. ונגיד והרעיון שלך מקובל וליברמן חוזר לליכוד וכולי...אתה מבין שאנחנו מאבדים את החרדים ובחירות הבאות הם יוכלו ללכת עם גנץ?

מי כאן ה"ימין" עליו אתה מדבר? בטח לא נתניהו....

פרוטקשיין/העלת הטרור, תמיכה בטפילים/משתמטים/סחטנים ו/או מושחתים, זה לא ימין!!!!
ליברמן רצה שתהיה ממשלת ימין, אבל החזירות של השחורים עם האינטרסים של המשוחתים מנעו את זה.

איציק3332

New member
אתה לא רציני

אתה סומך על כחול לבן? אתה לא רואה שכחול לבן נוכלים? מצד אחד אומרים ממשלה בלי חרדים ומצד שני מתחננים לחרדים.אם החרדים היו הולכים לדבר איתם כחול לבן היו מחשיכים את המדינה בשביל להקים איתם ממשלה. אתה לא מבין שאם אנחנו מאבדים את החרדים בחירות הבאות כחול לבן לוקחת אותם ותקים איתם ממשלה ואנחנו הליכוד עם ליברמן נהיה באופוזיציה?

למעלה