נשיקה צרפתית

alongrin

New member
ברור ..

לדוגמא אני אוהב את הנשיקות על השפתיים שלמטה..

איילה א

New member
שטות גמורה, אולי רלוונטי אישית לגביה.

אף פעם לא השתגעתי על נשיקות צרפתיות, לשיטתה בטח הייתי נכנסת לקטגוריית הנכים רגשית מההודעה שלמטה.

אני הכי מסכימה שבעולם. נשיקה צרפתית וצחוק. יחסים שאין בהם

נשיקות צרפתיות ואין בהם הרבה צחוק (היא מצחיקה אותו והוא מצחיק אותה) - היחסים נגמרו או שמעולם לא התחילו.
כבר ראיתי זוגות צעירים שכאילו מאוהבים ואפילו מתכננים להתחתן אבל הוא לא צוחק מהבדיחות שלה והיא חושבת שהוא אידיוט ובכל זאת מתחתנים. לדעתי טעות גדולה כי מה שהכי חשוב אין שם.

אומנם איני מומחית לענייני זוגיות, אבל שמעתי על אנשים

שזקוקים בחייהם לסוגי מגע שונים כדי לבטא אינטימיות. למשל, כאלה שפחות מתחברים דווקא לנשיקות צרפתיות ויותר לנשיקות באיברים אחרים (למשל, באוזן או בצוואר) או לליטופים או לחיבוקים או מסאז'ים. יש גם אנשים עם כל מיני רגישויות חושיות שעשויות להשפיע על ההעדפות שלהם במגע פיזי. ככה שכעיקרון אני נגד הכללות. יש גם אנשים שבאופן טבעי זקוקים למגע פיזי פחות מאחרים, ואי אפשר מלכתחילה לשפוט את הזוגיות שלהם באותה צורה כמו ששופטים זוגיות של אנשים שמטבעם זקוקים להרבה מגע פיזי.
אני מסכימה שכשמגע פיזי (שוב, לדעתי פחות עקרוני מאיזה סוג) הוא חלק בלתי נפרד מהזוגיות, זה כנראה מעיד על כך שהיא חזקה (אם כי בהחלט ייתכן גם שמישהו מרבה לגעת באשתו וגם בוגד בה מאחורי הגב, אין כאן חוקים), אך לא הייתי אומרת שלהיפך - שמיעוט מגע כזה בהכרח מעיד על כך שהזוגיות נגמרה או לא הייתה קיימת מלכתחילה. הכול יחסי לצרכים האינדיבידואליים של האנשים הנמצאם בזוגיות המדוברת. בהחלט יייתכן שתהיה זוגיות חזקה שתהיה בנויה יותר על קרבה נפשית מאשר פיזית.
אך אני מניחה שמבחינה סטטיסטית עבור מרבית האנשים שנמצאים בזוגיות, יש צורך בשילוב של קשר פיזי וקשר נפשי כדי לשמור על זוגיות טובה. האם זה דווקא ובהכרח נשיקות צרפיתות? אני לא חושבת.

סנדי120

New member
אני האחרונה שמומחית בזוגיות ... אענה בכל אופן...

מסכימה מאוד עם האמירה הזו לאור העובדה שאני כאדם לא אצליח להתנשק צרפתית עם אדם שאני לא אוהבת - ממש אגעל מכך.
נשיקה צרפתית עבורי היא אינטימיות הרבה הרבה מעבר ליחסי מין.
אמרתי לבעלי המון פעמים שביום שאפסיק לנשק אותו צרפתית זה הזמן שלו להבין שאני לא אוהבת אותו יותר.

ואז מה? ביום שבו תפסיקי לנשק אותו צרפתית הוא אמור להתגרש? כי

כי אם כן, אז אני אמור להיות גרוש כבר יותר משנה, וזה אחרי 20 שנות נישואים
מאיפה הבאת את זה בכלל?

סנדי120

New member
הבאתי מעצמי... כזו אני ... אני מבטאת את אהבתי בנשיקה צרפתית

חושנית וממלאת את הלב.

אם לא אנשק את בעלי משמעות הדבר שהפסקתי לאהוב אותו.

נשיקה צרפתית מעידה אך ורק על דבר אחד

על עוצמת המשיכה.
לי אין זוגיות אבל יש לי פרטנר מדהים שאני נמשכת אליו ואני מצרפתת לו את הצורה.
כנ"ל גברים חדשים שיצא לי להכיר והתנשקנו בטרוף אז מה יש ביננו אינטימיות? בולשיט הרי הרגע הכרנו! המשמעות נשיקה צרפתית טובה מדד למשיכה חזקה. נשיקה צרפתית צולעת= משיכה לא משהו. אם אתם נשואים אבל יש בינכם זוגיות טובה אבל הנשיקה קצרה כזאת או לא קיימת אז זה לא אומר שמשהו דפוק בנשואים שלכם אלא שהמשיכה לא משהו. איזה כייף שאני גרושה ויכולה להרגיש כל הזמן את המשיכה הזאת.

למעלה