נסכם שבוע

ady18

Well-known member
שיר השבוע

משהו טוב

משהו פחות

מאכל

סרט\תוכנית

מה מחכה לו-\האם יש תוכניות ללג בעומר

ady18

Well-known member
לילה לילה אסתר עופרים
רעיה+ תמיד תישארי ישי לוי
קיץ אחרון ארקדי דוכין
טוב: חזרתי לשגרה נחמד לחזור לדירה\בישלתי קצת יצא לא רע
משהו פחות: לא נורא יום אחד פחות הטענתי פלאפון.
מאכל: בולונז \סלט חלומי
לג בעומר עושים בחוג השנה .
תוכנית ברגיל מאסטר שף.

feldman89

Well-known member
לילה לילה אסתר עופרים
רעיה+ תמיד תישארי ישי לוי
קיץ אחרון ארקדי דוכין
טוב: חזרתי לשגרה נחמד לחזור לדירה\בישלתי קצת יצא לא רע
משהו פחות: לא נורא יום אחד פחות הטענתי פלאפון.
מאכל: בולונז \סלט חלומי
לג בעומר עושים בחוג השנה .
תוכנית ברגיל מאסטר שף.
שירים יפים מאד, את תמיד תישארי אני לא מכיר או זוכר.
יפה שאת ממשיכה להתקדם עם הבישול, כל הכבוד לך
בולונז וסלט חלומי מאכלים טובים
שיהיה סופש נעים

feldman89

Well-known member
מסכם שבוע חביב וחזרה לשגרה אחרי כמה שבועות לחוצים

שיר השבוע: להתראות מתוק- נורית גלרון
2 דקות- מאיה בוסקילה
לאלף את הסוסים- איה כורם
אהבה למרחקים ארוכים- גלי עטרי

משהו טוב: אהבתי את השיר החדש של מאיה בוסקילה ושחר טבוך גם בשיר גדול מהאלבום שלו. אני מצליח לעבוד טוב ויעיל יותר בשבוע הזה

משהו פחות: מרגיש שלא צריך להרחיב מה דעתי על הממשלה הזאת שהמיטה עלינו את המלחמה ועוד לא הסתיימה, חבל על כל חייל שנופל

מאכל: שניצל, חביתה

סרט\תוכנית: אלבומי מופת- הפעם עם גידי גוב על האלבום רווי הלהיטים "דרך ארץ" 1987 ושירים כמו שלל שרב, כמעט סתיו ולוליטה

מה מחכה לו-\האם יש תוכניות ללג בעומר: עבודה, שירים חדשים ולבשורות טובות. לג בעומר? חג שאני לא אוהב ופחות טעמי

ady18

Well-known member

2 דקות- מאיה בוסקילה
לאלף את הסוסים- איה כורם

משהו טוב: אהבתי את השיר החדש של מאיה בוסקילה ושחר טבוך גם בשיר גדול מהאלבום שלו. אני מצליח לעבוד טוב ויעיל יותר בשבוע הזה

משהו פחות: מרגיש שלא צריך להרחיב מה דעתי על הממשלה הזאת שהמיטה עלינו את המלחמה ועוד לא הסתיימה, חבל על כל חייל שנופל

סרט\תוכנית: אלבומי מופת- הפעם עם גידי גוב על האלבום רווי הלהיטים "דרך ארץ" 1987 ושירים כמו שלל שרב, כמעט סתיו ולוליטה

מה מחכה לו-\האם יש תוכניות ללג בעומר: עבודה, שירים חדשים ולבשורות טובות. לג בעומר? חג שאני לא אוהב ופחות טעמי
חידש לך משהו?
האלבום של גידי אותו פחות מכירה.
בלג בעומר לא מתכנן דבר

feldman89

Well-known member
חידש לך משהו?
האלבום של גידי אותו פחות מכירה.
בלג בעומר לא מתכנן דבר
לא הבנתי את השאלה בהקשר של החידוש עבורי? האמת שכן, לואי להב המפיק שבא להפיק את האלבום הפך את גידי לצרוד ורוקיסט וגידי אמר שהוא סבל בהקלטות.
האלבום של גידי מומלץ, אלבום מפואר עם הרבה שלאגרים ושירים יפים כמו: יורם, פרח, לוליטה, שלל שרב, דרך ארץ, כמעט סתיו. מכר 70,000 עותקים למיטב ידיעתי והצליח מאד.
לא, לג בעומר עבורי זה לא לתכנן שום דבר. כל שנה הוריי ואני סוגרים את החלונות והתריסים לפני תחילת המדורות.

ady18

Well-known member

2 דקות- מאיה בוסקילה
לאלף את הסוסים- איה כורם

כמה מאיה תדורג אצלך גבוה? השנה בזמרות? בסיכום השנתי האישי

feldman89

Well-known member
כמה מאיה תדורג אצלך גבוה? השנה בזמרות? בסיכום השנתי האישי
מקום 4 או 5. לפניה אדרג את מירי מסיקה במקום הראשון יחד עם ליהי טולדנו, מקום 2 רוני דלומי עם עדן בן זקן ושירי מימון ומקום 3 כנראה יובל דיין יחד עם דנה ברגר ובמקום ה- 4 מאיה בוסקילה עם שי המבר
ואצלך? לדעתי שווה לעשות מצעד שנתי השנה

ady18

Well-known member
מקום 4 או 5. לפניה אדרג את מירי מסיקה במקום הראשון יחד עם ליהי טולדנו, מקום 2 רוני דלומי עם עדן בן זקן ושירי מימון ומקום 3 כנראה יובל דיין יחד עם דנה ברגר ובמקום ה- 4 מאיה בוסקילה עם שי המבר
ואצלך? לדעתי שווה לעשות מצעד שנתי השנה
אצלי דנה חשבתי שדנה תזכה אצלך הפתעת.

feldman89

Well-known member
אצלי דנה חשבתי שדנה תזכה אצלך הפתעת.
למירי היו הכי הרבה שירים השנה- 5 שירים. דנה רק 2 שירים לכן לא יכול לדרג אותה מקום ראשון. הכמות שירים גם קובעת אצלי ולא רק האהבה לאומן

ady18

Well-known member
האלבום השיא
לא הבנתי לגבי הצרידות במיוחד

feldman89

Well-known member
האלבום השיא
לא הבנתי לגבי הצרידות במיוחד
אממ... לואי להב בא מעולם הרוק וקולות מחוספסים, לכן הוא רצה שגידי יביא קול יותר מחוספס וצרוד כדי שהשירים יצליחו. אותו דבר הוא עשה עם שלמה ארצי באלבום חום יולי אוגוסט.

ady18

Well-known member
מה בסגנון שלו מה בעייניך הכי טוב בגידי שמושך אותך להאזין לו​

feldman89

Well-known member
מה בסגנון שלו מה בעייניך הכי טוב בגידי שמושך אותך להאזין לו​
לדעתי כל סגנון התאים לו אבל הכי הרבה פופ וג'אז כמו בשיר שטח ההפקר והעיקר זה הרומנטיקה. גם שירי ילדים התאים לו

למעלה