"נמלטים" הסרט, ישודר ביס ב 24.5

mazinya

New member
"נמלטים" הסרט, ישודר ביס ב 24.5

למקרה שמישהו מעוניין לדעת...

Gilliana

New member
ומניין המידע המוזר הזה?

מכיוון שפוקס הודיעה אתמול רשמית שהסרט יצא ישירות ל-DVD, אני מאד מאד מאד בספק, בלשון המעטה.

hai78

New member
כן הכוונה לפרקים 23+24

שיראו למעשה מה קרה בתחילת הסידרה איך הכל התחיל ומה קרה בין סיום הסידרה באמצע פרק 22 ששודר לפני כמה דקות שבו מייקל ושרה הולכים על החוף ומייקל מדמם מהאף שוב ....(סימן לבאות כמובן "לסוף" עצוב במיוחד למרות שיש עוד שני פרקים או סרט טלוויזיה או יותר נכון THE FINAL BREAK כמו שהסרט נקרא בפועל ) במשך 4 שנים עד "הקפיצה" בזמן בסוף פרק 22 "האחרון" כביכול לפי סדר כרונולוגי של הסידרה. מקווה שלא בילבלתי אתכם.... :)

hai78

New member
ליתר ביטחון סדר בבלאגן

פרק 22 הוא האחרון כביכול לפ י סדר ההתרחשויות בזמן של הסידרה. פרקים 23+24 שנקראים גם THE FINAL BREAK שישודרו בעוד שבוע ויום הם למעשה מראים מה קרה במשך 4 שנים לאן כולם התגלגלו ומה קרה איתם , והכי חשוב ממה ואיך מייקל נפטר , בסוף פרק 22 ששודר עכשיו אנו למעשה רואים את התוצאות בסיום 4 השנים הללו בגלל הקפיצה בזמן שנעשתה בפרק.

Ultra marine

New member
הכי חשוב שאתה כ"כ מתחשב

שהרסת לי את הסוף של הסידרה. גאונות לשמה.

nofar155

New member
אותי בלבלת האמת חחח---- ספוילר

לא הבנתי מה יהיה בסרט..... יראו לפני שמייקל מת או אחרי?

לפני.

יראו מה קרה בתקופה הזו- 4 שנים, כאשר בשלב מסוים כלשהו בתקופה זו, מייקל מת. לאחר 4 שנים - זה מה ששידרו עכשיו ב יס - זאת התוצאה של כל מה שקרה בארבע השנים ש'דילגו' עליהם. מקווה שעזרתי.

Gilliana

New member
טוב, בינתיים ראיתי את ההודעה של YES

ועדיין מאד מאד מוזר העניין - איפה ההגיון של FOX, לא ברור...

mazinya

New member
זאת הודעה של יס

כתוב שהסרט "נמלטים" ישודר ב 24.5 בבכורה עולמית

Gilliana

New member
../images/Emo122.gif את/ה יודעת לקרוא?

הרי זה מה שאמרתי בהודעה שאת/ה מגיב/ה אליה - שבינתיים ראיתי את ההודעה ב-YES. מה קורה לכם???

deathly hallows

New member
מישהו יודע מתי הסרט ישודר בארה"ב?

לאלו מאיתנו שיש הוט ומחפשים דרכים אחרות להשיג את הסרט

למעלה