נכות נפשית

שי כהן33

New member
נכות נפשית

1)אני רוצה להוציא נכות נפשית
אני כבר תקופה ארוכה לא מצליח לעבוד בגלל טראומה מהעבר
איך אפשר באמת להוכיח להם ?
יש לציין שבכל ההיסוטריה שלי עבדתי מעט מאוד ואם עבדתי זה 3 חודשים פה חודש שם ....

2)עד כמה התהליך מורכב וארוך?ולמה?

3)לפני 8 שנים הלכתי לפסכיאטר ופסיכולוג ועזר לי מעט מאוד הכדורים ופניתי לשיטות אחרות שגם עזרו מעט ולא מספיק האם צריך שוב פעם ללכת לפסכיאטר? או שאפשר להגיש ככה? כי יש לי כבר 20 % נכות שהוצאתי בעבר...

4)יש טעם ללכת לפסכיאטר פרטי ? למה?

חייב חוות דעת פסיכיאטרית חדשה.

עכשיו עם כל החגים התהליך כנראה יתארך עד כמה ארוך, תלוי בחוות דעת שתביא . תדאג למכתב רפואי טוב, וחוות דעת פסיכיאטר שתהיה ממצה כנדרש. פרטי או לא זה עניין שלך. ותגיש בקשה מחודשת.
תוף כדי זה מכיון שיש לך כבר 20% גש למחלקת שיקום בביטוח לאומי שתבקש שיתאימו לך עבודה, אולי ישלחו אותך גם ללימודים לשם כך. עבודה מרפאה את הנפש

שי כהן33

New member
ערן

עבודה זה בריאות אבל אצלי הטראומות חוגגות להפך מעצים לי את הלחץ פי כמה
אני מת לעבוד ולהצליח אני לא רוצה נכות בכלל
אני מחפש ריפוי כבר10 שנים

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
התהליך הרצוי לדעתי (שגם הם אומרים אותו)

&nbsp
הוא קודם כל מרפאה לבריאות הנפש שקשורה לקופת חולים, בועדות זה מתקבל יותר...
&nbsp
מעקב פסיכיאטרי של תקופה מספר חודשים..לפחות והגשת התביעה לביטוח לאומי עם מסמכים מן המרפאה..רצוי גם משירות רווחה..להציג תמונה של הרקע והמצב הנוכחי...
וקח תרופות אם יתנו..וקבוע ומסודר..
&nbsp
אומר לך מנסניוני...אני נכה נפשי ופיזי גם יחד..ככל שאתה אמיתי יותר בשיחות עם הפסיכיאטר ופתוח יותר הסיכוי גם לקבל נכות וגם לטיפול יותר טובים
&nbsp
ככה אני עשיתי...יש לי 40% נפשי זה מספיק לסל שיקום.ולשירוצים הנלווים אליו. זה לא סותר לנסות לעבוד..דוקא עם הליווי שיש והתמיכה יהיה לך סיכוי יותר טוב...
&nbsp
אני הייתי בשלב של התביעה טוען קודם שאיני יכול לפרנס את עצמי נקודה. מעלה נקודות של נתק חברתי וכו' כל מה שהמציאות שלך כזו.היה כנה ואמיתי שוב זה חשוב
&nbsp
( שתבין משהו אני שנים נתנו לי 20% או 30% ..ושוב ושוב..יום אחד תוך השיחה עם הפסיכיאטירת העליתי שיש לי מן הזיות וחרדות למשל שרואים אותי מהטיוי או דמויות מעופרפלות שמאיימות מזהירות אותי שאני במצב לחץ חריג....רק המבט שלה והשאלות הספיקו להבין שזה משמעותי..היא לא שינתה לי אבחנה..אבל, בביטוח לאומי , רק המילה האחת הזו הזיות וקבעו לי 40% לצמיתות, שתבין כמה מילה של מה שקורה לך באמת משנה.. )
&nbsp
במידה ותזכה...בסל שיקום תעבוד על חזרה לעבודה וחוגים ופעילות וכו'..זה גם עוזר לריפוי אם הוא אפשרי..או לייצוב מצב..ותפקוד טוב
&nbsp
לסיכום
&nbsp
1 סיכום מתמשך של פסיכיאטרים של קופת חולים!
&nbsp
2 דו"ח סוציאלי
&nbsp
3 פתח הכל נפשית שפוך הכל..
&nbsp
4 קח טיפול תרופותי יש חדש יעיל וכמעט בלי תופעות לוואי
&nbsp
5 תגיש תביעה אחרי שיש לך איבחון לפחות שלושה חודשים ,עדיף לא למהר ולהיות יסודי.
&nbsp
בהצלחה
&nbsp

למעלה