ניתוקים ברשת ביתית עם מספר נתבים

kamal

New member
ניתוקים ברשת ביתית עם מספר נתבים

שלום רב,

בניתי רשת ביתית מורכבת מכמה נתבים ן-AP, עשיתי את הכל לפי המדריך באתר NETCHEIF על שימוש בנתב אלחוטי כ-AP:
[URL]http://www.netcheif.com/Articles/RouterAsAP/RouterAsAP.htm[/URL]

בלי להסביר הרבה על מבנה הרשת, צירפצי תמונה שמסבירה בדיוק את סוגי הנתבים ו-AP , כולל הגדרות DHCP, כתובת רשת, וכו'.
לציין ש-HOTBOX 2 מוגדר כ-BRIDGE, והנתב היחיד עם DHCP הוא הנתב הראשי ARCHER C7 בשם NET1, שמחובר למודם.
כל החיבורים הם חיבורים חןטיים ישירים דרך פורט LAN של שאר הנתבים או AP, פרט ל -WIRELESS EXTENDER אחד שמתחבר לנתב הראשי ARCHER C7.

הבעיה - מזה כחודש, מדי יום יש ניתוקים ואי יכולת לקבל כתובת IP דרך הנתב NET3 שהוא TL-WDR4300 או דרך AP בשם NET2 שמחובר אליו.
הדרך היחידה להתחבר ולקבל שוב IP מהם הוא ע"י הפעלה מחדש של NET3.
לציין שהחיבור החוטי נראה תקין ורואים שיש תקשורת בין NET3 לבין הנתב הראשי ACHER C7.

אשמח לדעת מה יכולה להיות הסיבה לניתוקים האלה. האם משהו לא נכון בהגדרות כתובת IP של אחד הנתבים או AP? האם עצם חיבור AP לנתב NET3 שהוא גם מוגבד כעת כ- AP מהווה בעיה?

לציין ש-NET3 מחובר אליו באופן חוטי גם ממיר טלויזיה ושרת NAS של חברת QNAP.

תודה מראש!

rafid1

Active member
מנהל
אני רק הערה

.2-.99 כולל את .50 , כדאי שיהיה עד 49 במקום 99 ... אבל סבירות נמוכה שזו הבעייה שלך...

eladts

New member
מה גודל הדירה?

האם החיבור בין ה-AP השונים הוא קווי או אלחוטי? מספר ה-AP נראה לי מוגזם אפילו אם יש לך בית גדול מאוד. אם באמת יש לך בית ענק, נראה לי שפתרון יותר טוב יהיו מערך mesh שנועד למקרים כאלו והרבה יותר קל להגדרה מאשר ערב רב של ציוד מיצרנים שונים.

למעלה