נושא מעניין לדיון...

אני לא מסכימה עם זה

אם אנחנו בכל דבר נתחשב בזה שהקהל שלנו מטומטם אז לעולם לא נצליח לעשות יצירות מעניינות באמת או נתקדם לאנשהו חשוב.
זה ממש לא תחום של שחור או לבן

lollapalooza

New member

Thess1

New member
הקהל שלי אינטיליגנטי

אני לא מצפה מבן אדם לבוא עם ידע היסטורי נרחב והעמקות של תחומי עניין, אני מצפה שהוא יוכל לחבר שתי נקודות ביחד ויהיה מסוגל לחשוב על מה שהוא ראה. זה נראה לי סף מינימלי של דרישה שאני מציב לקהל, ומי שלא עומד בו יכול להתחפף.
חלק מהציפיות שלי מקהל הן שהוא יהיה מסוגל לבצע שיפוט מוסרי בעצמו. אני לא חושב שזה מאסט אצל כל אחד, אבל מבחינתי זה דרוש- כי אחרת אי אפשר לאתגר קהל מבחינה מוסרית, פריווילגיה שאין לך כשאתה מחליט בשבילו מה נכון ומה לא.

lollapalooza

New member
אם כולם היו חושבים כמוך

אז סדרות כמו מד מן, למשל, לא היו יכולות להתקיים לעולם.

לגבי ממזרים

לרגע לא חשבתי על ה-Once upon a time האמת אלא יותר על כל הסגנון של הסרט לכל אורכו וגם על התוכן שלו - להשתמש בקולנוע כדי להגשים פנטזיות.
הסרט מכל בחינה מסביר כל הזמן שאנחנו בתוך עולם של סרט ולא במציאות. כנראה באמת המשפט בהתחלה הוא זה שנותן את המסגרת, אבל לכל אורך הסרט זה ממשיך באותו קו.

דווקא היו המון ביקורות נגד הסרט שהוא מעוות את ההיסטוריה ושטרנטינו עושה עוול לזכר השואה.
אישית אני חושבת שמי שבאמת מאמין בזה הוא באמת אדיוט.

לגבי שינדלר, אני בקושי זוכרת את הסרט ולא ממש בא לי לראות אותו שוב כדי לחוות דעה.
אני כן חושבת שזכותו של יוצר לעשות מה שבא לו בסופו של דבר כי אחרת אנחנו נכנסים לתחום הצנזורה שהוא מאוד בעייתי ואף פעם אי אפשר לצאת ממנו בצורה טובה.
לא יודעת, כנראה שורה תחתונה היא שאנשים אדיוטים. גם הקהל וגם היוצרים.

למעלה