משפטי המדריך לא...

kedeman

New member
המדריך לא! (או שדווקא כן?)

החלטתי לעשות פה משהו נחמד תחרות משפטי המדריך לא הרעיון הוא כדילקמן (שימו לב- מילה גבוהה!) כל מי שרוצה כותב פה משפט המדריך לא שיהיה מקורי, יכול להיות אמיתי או מומצא :) ומשפט שבשום פנים ואופן לא נמצא באתר! תתחילו להמציא ולרשום ואלה שיהיו הכי נחמדים גם יתווספו לאתר!

A prinsess

New member
../images/Emo123.gifתיקון של ההודעה הקודמת :

כדילקמן
הימצאת מילה
המשפט שלי : המדריך הוא לא בלונדינית, הוא פשוט חושב שטיפקס משמ ממש הולם את המסך

נ ו ם

New member
המדריך לא

המדריך לא אוהב מתמטיקה, הוא פשוט חושב שמחשבון זה סוג של גיימבוי. המדריך לא מסניף סמים, הוא מפדר את אפו (מבפנים). המדריך לא דוחף חניכים מצוק, הוא בודק את מהירות התגובה שלהם. המדריך לא חושף את הכרס שלו בפני החניכים (סיפור אמיתי! מטיול חנוכה!!!), הוא מעודד אותם לתזונה נכונה. המדריך לא צמחוני, הוא פשוט אוהב ממרח צמחי משומר בטעם כבד.

אחרי חשיבה מעמיקה מצאתי משהו

אם לא תבינו תבקשו ואני אסביר. המדריך (מהחברה להגנת הטבע) לא יודע מהם הסלילים שעל השיטה הסלילנית הוא חושב שזה לטאות בלי ראש! (פאדיחה לחברה, הא?) -טיול חנוכה-

hadasbaril

New member
kלא הבנתי

המדריך לא נולד עם חולצה כחולה לגופו זה פשוט כול המלתחה שלו.

../images/Emo23.gif גם בלונדינית וגם מלב שרון...

אם כל הכבוד... שי אני מבקשת ממך לא לפרסם את המשפט למשפטי המדריך על המדריך הבלונדיני!! אני אישית בלונדינית וגם מד"מית ואין לי שום סימני טיפקס על המחשב! אז פרינסס תעשי טובה ואל תציעי רעיונות מפגרים... ועוד דבר - מי זיין את לב שרון?! לב שרון היו, הם עכשיו ותמיד יהיו - א י מ פ ר י ה !!

kedeman

New member
אנשים!! למה אתם מתעצבנים???

לא צריך להעלב מדברים שנאמרים תמיד גם אם יורדים על בלונדיניות... זה סתם באמת לא צריך להעלב את זה (קחו את זה בצחוק כל זמן שלא הגזימו)

Princess 1

New member
סופר מורעלת - אין לי שום כוונה

אישית לאף אחת בלודינית! אני סתם אוהבת את הבדיחות על בלודיניות... אני ימצא בשביל הפואנטה המדריך לא חדש... המדריך לא מפיל את החניכים מההר - הוא פשוט מראה להם את חוקי הגראוויטציה ודרום שרון זיינו את לב שרון !!! בשתי מלחמות מורל ואני הייתי עדה לזה !!!

ראסמי זה עדיין דפוק! ../images/Emo128.gif

דבר ראשון, אל תשני את המשפטים שכבר כתבו, אם תסתכלי טוב אז תראי שיש כבר משפט שאומר: "המדריך לא נופל - הוא מדגים את חוקי הגראוויטציה"...תעשי משהו מקורי קצת משל עצמך..אם זה לא קשה מידי בשבילך... דבר שני, לשי, סבבה בדיחות על בלונדיניות, אבל לא כשזה נוגע לתנועת נוער עם ערכים!!! ועוד דבר, אולי לדרום שרון היה מורל יותר טוב משלנו (לא יודעת כי אני אישית לא הייתי שם), אבל זה רק בגלל שטיול חנוכה הוא לא כזה טיול מבוקש. אם היית אולי בפעילויות אחרות של התנועה (היית?) אז היית יודעת שלב שרון - א י מ פ ר י ה!!! ולכי תלמדי לכתוב בלונדיניות... העובדה שיש לך שגיאות אולי אומרת משהו גם על ההשכלה שלך...

שקסי

New member
../images/Emo184.gif"סופר מורעלת" או מה שאת

נראה לי מאוד שקצת הגזמת...בכל זאת אנחנו מאותה התנועה וכולנו אנשים טובים ולא צריך להתעצבן כ"כ על מישהי שאפילו לא מכירה אותך!!! ועוד דבר...לב שרון זה פאסה מה לעשות ...דרום שרון-טרור בדם! בני המושבים זה דרום שרון- בני המושבים זה כאן- בני המושבים זה דרום שרון- יאללה בלאגן!!!!!! ואני אישית חושבת שעם כל הכבוד שיש לך לעצמך תרדי קצת מהגובה שאת נמצאת בו ותתנצלי בפני סלעית כי דברים יכולים לפעמיים גם לפגוע! ותסלחי לי מאוד לא צוחקים על פגמים של אנשים אחרים כי בכל משהו רע יש משהו טוב...ואין דברים רעים מאוד בדר"כ באנשים מהתנועה!! אז תסתכלי על עצמך קודם...ועל תגידי שום דבר על טיול חנוכה-כי זה היה טיול ממש ממש מדהים בשבילי!(ובשביל עוד כמה אנשים אני בטוחה) אז די לתקוף זה לא מלחמה פה!!!!

נגד משפטים מעליבים!!

סלעית, מה את כותבת משפטים על בלונדיניות?! הרי את כל פורים צובעת ת´שיער שלך מחדש!!! אז תעשו טובה ואל תכתבו דברים על בלונדיניות כי שקסי כמו שאמרת יש דברים שבאמת פוגעים!! אותי אישית מעליב שכותבים דברים כאלה על בלונדיניות ועוד סלעית שאמורה להיות חברה שלי (אבל כבר לא ממש מאז שהיא גנבה לי ת´עבודה להגשה בערבית) אז הרי לך עוד מישהו שצריך להתנצל בפני אחרים... ואני לא בשום קטע לעשות מלחמות עם אף אחד. סופר מורעלת, מאיזה מושב את בלב שרון? את לומדת בבי"ס דרור? שקסי, בקשר לפעולה שביקשת, אני יהיה יותר מאוחר בחדר מד"צים שלנו אז אני יבדוק אם יש שם חומר, אבל לא מבטיחה כלום...

Princess 1

New member
הילה - מ-ה ל-ע-ז-א-ז-ל ?!?!?!?!?!?

יא ילדה מפגרת אני לא מאמינה שאת אפילו יכולה להגיד דבר כזה !!!! אני קרעתי אתל ה-ת-ח-ת שלי לעבודה המזדיינת הזאת !!! אני ישבתי עד 2 בלילה את לסיים אותה !!!!! ההורים שלי צרחו עליי כמו לא יודעת מה ובגלל שאני לא גאון כמוך בערבית והיה לי פאקינג חשוב להגיש את זה לסילבי אני פשוט ק-ר-ע-ת-י תתחת ואני ממש ממש ממש הייתי פשוט גאה בעצמי לקום היום אחרי שעה וחצי של שינה בלילה ולדעת הכנתי את העבודה הזאתי בעצמי ! קפצי לי ! בחיים שלי משהו שאמרת לא פגע בי ככה !!! אהה בעצם כן, כשהייתה לאחיינית שלי את ההלוויה שלה לפני שנה וחצי זוכרת ? את זוכרת את נוגה הילה ? את זוכרת ?? ואת אמרת שאני בכיתי בהלוויה של הנסיכה הזאת של הילדה בת ש-נ-ת-י-י-ם ו-ח-צ-י שגרה במושב שלך , את אמרת שאני בכיתי בהלוויה בגלל שאני פ א ק י נ ג ר ו צ ה ת ש ו מ ת ל ב !!!! אני בחיים שלי לא יבין, בחיים שלי, איך בנאדם אנושי עם רגשות ונפש יכול להוציא מהפה שלו מילים כאלה, אפילו על הבנאדם שהוא הכי ישנא בעולם... בחיים שלי אני לא יבין איך היה לך אומץ, אפילו אם חשבת ככה באמת אפילו להגיד את זה לאנשים... ועזבי לאנשים, אמרת את זה גם לילדים שאני מכירה שדרכם זה הגיע אליי... ואת קוראת לעצמך כזאת חרה נהדרת הא..? תהיי בריאה אין לי משהו אחר להגיד לך

לידע כללי (ושל סלעית במיוחד)

אין לי כזה מה להגיב לך על כל הקטע כי כידוע זה פרטי רק דבר אחד כדי שאף אחד לא יחשוב שחס וחלילה אני בנאדם חסר רגשות (כי אני הרי הבנאדם הכי רגשן ובכיין עלי אדמות...). אני לא אמרתי שומדבר על זה שאת רצית תשומת לב בהלוויה של נוגה! אני בעצמי בכיתי כמו לא יודעת מה ועד היום שעוברים שם זה עצוב וגם באימוני אופניים היה לי מדכא תמיד ליסוע שם. אז אנלא יודעת מי אמר לך את זה ולמה אבל המשפט הזה (שאת צודקת ממש רע להגיד) בחיים לא יצא מהפה שלי!! והערת כוכב (עפ"י כרמלה המורה המשעממת לתנ"ך) - זה לא היה לפני שנה וחצי... זה היה לפני פחות מחצי שנה...

Princess 1

New member
הערת כוכב חח אהבתי ../images/Emo13.gif

אל תשכחי את ה © לכרמלה ... התכוונתי לכתוב חצי שנה, יצא לי הפוך
לילה טוב

Princess 1

New member
התנצלות .... ../images/Emo52.gif

אני יודעת שלא הייתי צריכה לכתוב בפורום כזה דברים שכתבתי ואני מצטערת שכתבתי אותם. לא שאמרתי אותם אלא שכתבתי אותם... הילה אני מבקשת סליחה אם נעלבת או משהו. כתבתי את מה שכתבתי בלי לחשוב לפני זה וזה לא היה במקום. אם יש לך משהו להגיד תעשי את זה או במסרים פרטים או בביצפר ( אסור לכתוב דברים כאלה בפורום ... ) סליחה. אני באמת מצטערת.

kedeman

New member
ה-ג-ז-מ-ה-../images/Emo70.gif

קודם כל- בלי קללות ובלי לכתוב דברים מעצבנים על אחרים בכוונה להעליב בדיחות על בלונדיניות? יש מליוני אנשים שמספרים אותן זה ממש לא משהו אישי נגדך! (פאק אני מכיר בלונדיניות שמספרות אותן!) זה מסוג הבדיחות שלא צריך להעלב מהן כמו בדיחות על גברים/נשים או בדיחות עדתיות אפשר בכייף להעלב מהן ולראות כמה שזה בדרך כלל לא נכון ואפשר לצחוק עליהן ולדעת שזה לא נכון ושזה סתם בצחוק ואני לא חושב שיש לנו ערך נגד צחוק ד"א. אבל כן יש לנו סובלנות מליון פעמים אנשים כתבו דברים שאני חשבתי שהם טיפשיים ושמי שכתב אותם אידיוט. הייתי יכול להגיב ולכתוב כמה שמי שכתב אותן מטומטם ומפגר והייתי יכול להתעלם האפשרות השניה עדיפה. גם מוציאה אותך יותר חכמה, גם לא מתחילה ריב טיפשי, וגם לא גוררת הרבה הודעות טיפשיות אחריה וגם אם היא בתבה משפט שיש כבר כמוהו באתר אז לא נורא אפשר להתעלם (אני מכיר את המשפטים והחלטתי להתעלם מזה שיש כבר משפט כזה ולא להגיב) אז בבקשה אני מבין שזה מעצבן אותך אבל אין בררה. אני מבין שאת מדריכה. את תצטרכי לעשות פה מה שהיית אולי אומרת לחניכים שלך לעשות להתעלם ובמקרה שכן קורה משהו לבוא לומר למדריכים (או פה- למנהלים: אני ומעיין) ואם יש לך תלונה מוצדקת אנחנו נטפל בה

באמת הגזמה - אבל עם שמץ אמת

שי, תעשה לי טובה אישית ואל תפרסם את המשפט על המדריך לא בלונדינית (אפילו שכבר מופיע באתר אחד כזה...) אני כל החיים שלי סובלת מזה שיורדים עליי שאני בלונדינית ומספרים בדיחות על בלונדיניות ותמיד נעלבתי מזה ואתה יכול לשאול את אחותי שאתה מכיר ואולי אפילו את סלעית. ברור שהכל בהומור אבל אמרת שאם משהו מפריע אז להגיב אליכם... אז בלי צעקות ובלאגנים - רק התחשבות.

למעלה