משחקי הלילה והחידה היומית

fatnoam

Active member
אנפילד נולדת לסבול

כמו כל אוהד ליברפול... כמו תושב שדרות שמצביע ביבי...
&nbsp
&nbsp
כמו גדול תעשה ליג פאס

Anfield

New member

rapgamer4ever

New member
סטיבן אדאמס מסוג השחקנים שתמיד מקבלים סופרלטיבים

אבל בתור שחקן שהגיע למעמד של סופר רול פלייר שהוא מין חצי כוכב, יש מקום גם לביקורת.
קיבל בראש מולנצ'יונאס במצ'אפ האישי, קלע 2 נקודות בלבד וזה כבר משחק רביעי בחמשת האחרונים שהוא מסיים נקודות וריבאונדים ב-single digits. כלומר ההפך מדאבל דאבל, בשתי הקטגוריות.
&nbsp
זה נאמר מספיק פעמים אבל לאוקלהומה יש תקרה התקפית. במשחקים שפול ג'ורג' לא פוגע, וראסל למעשה קולע באחוזים נמוכים רוב הזמן, אוקלהומה צריכה לקבל יותר התקפה מהשחקנים מסביב. זה כולל את שרודר אבל גם את אדאמס, בתור שחקן שאמור להיות פלוס בשני צדי המגרש.

Anfield

New member
אני אמרתי מזמן על אדאמס שהחוזה שלו לא כזה טריוויאלי

יש לו חוזה מנופח שגורם לך לחשוב שמדובר בשחקן טוב יותר מכפי שהוא באמת.
ווסטברוק של העונה שחקן בינוני ומטה, בעונה כזאת של ג'ורג' אם ווסטברוק היה משחק כמו בעונה שעברה אוקלהומה הייתה 2-3.
ג'ורג' ירד ברמה בהשוואה לשיא שהיה לו קודם, אני לא שם הכל עליו אבל היה ברור שמתישהו זה ייפסק.
האמת המרה היא שהקבוצה הזאת בהתקפה היא אחת המטומטמות שתמצאו. כשג'ורג' בשיא ועושה סטפ בק שלשות אז הכל נחמד ויפה אבל אמרתי עוד אז, כשזה יפסיק להיכנס תהיה בעיה.
אני מקווה שיהיה שדרוג בהגנה בפלייאוף אבל כמו שראינו בעונה שעברה, אם ניתקל בקבוצה חכמה כמו יוטה אנחנו כנראה שוב נעוף בסיבוב ה1. אני לא מאמין בסיכויים שלנו לקחת את מקומות 1-3 בסדרה. יוסטון וגולדן זה ברור למה, דנבר נראתה מעולה נגדנו בעונה הרגילה. מול פורטלנד יש סיכוי.

OrEl74

Well-known member
מנהל
לא יודע על איזה חוזה אדמס יושב

אני כן יודע שהוא שחקן שכל קבוצה היתה רוצה אצלה ולפעמים יש דברים שהם מעבר ליכולת שלך על המגרש.
אדמס בחור מאוד חיובי וחבר נהדר לקבוצה, על ומחוץ למגרש ולא פחות חשוב, הוא יודע את מקומו על המגרש ולא מנסה חקחת את מה שלא מגיע לו (אם אתה מבין את הכוונה)
שוב, לא יודע כמה הוא מרוויח ואולי הוא באמת לא שווה את זה אבל בוא נגיד שאני כמנג'ר מעדיף אותו על איבקה למשל בכל יום.

Anfield

New member
כשהיינו בשיא עם כל הכוכבים, איבקה הסכים להתפשר ולחתום על

12 מ' לעונה. סימן שיש פה פן מתפשר ואופי טוב לקבוצה מצליחה.
אדאמס, לשם השוואה, יושב היום על 24 מ' לעונה.
זה נכון שאיבקה התחיל להתמרמר למה הוא לא מקבל מספיק את הכדור ועשה את זה גם בטיימינג מוזר לפני פלייאוף אבל מדובר בשחקן שיש לו הרבה מניות בריצות החשובות שהיו לנו בפלייאוף. מעבר לחסימות והגנה שקיבלו הרבה רעש וסיקור, הוא היה מרווח את המשחק עם יד מצויינת מחצי מרחק ול3.
אדאמס נעלם בפלייאוף, בעונות האחרונות מבטלים אותו, אם זה גובר בעונה שעברה או קאפלה לפני. איבקה תיפקד מצוין במאני טיים, איפה אדאמס?
שחקן של 24 מ' צריך לתת המון, יותר ממה שהוא נותן.

fatnoam

Active member
7 פוטרס מרוויחים הרבה יותר מהתרומה שלהם על המגרש

ובסופו של יום איבקה הוא 10״6
&nbsp
אדאמס מקבל הרבה פיצוצים ולדעתי 80% מהזמן הוא משחק פצוע. מקווה בשבילם שיש להם דרך להביא אותו ל-100% כשירות בפלייאוף.

Anfield

New member
זה לא באמת ישנה

הקבוצה במהירות שיא אל עבר הדחה בסיבוב ה1 בפלייאוף.
ווסטברוק בעונה כל כך חלשה שאני מתחיל לחשוב ששיאו מאחוריו והפרנצ'ייז הזה סוגר רשמית את הבאסטה.

גם זה נסיון נואש להבין אם הודעה מוסתרת כי היא עמוקה מדי

בתוך הדיון ואז מסתירים אותה כדי "להקל" עלינו.

-- גם לזה התשובה היא לא.

הדבר היחיד שאני מעלה כרגע על הדעת זה שתפוז מסתירים הודעות שהתוכן שלהן ארוך מדי, או שילוב של שני הדברים - תוכן ארוך ומקום עמוק בשרשור.

וואלה לא יודע.

Reutk

Active member
זאת צנזורה למילים פוגעניות/גסות

וגם למילים שתפוז חושב מאיזשהי סיבה שהן כאלה. לאור כל מה שאנחנו יודעים על תפוז עד עכשיו, איך אפשר לחשוב שהוא מנסה להקל עלינו במשהו.

FrecCo

Active member
נזכיר לך ואז תחתימו איזה אולסטאר ולא תעמוד בפיתוי...

Anfield

New member
חנוקים תקציבית

מה שיש עכשיו זה המקסימום שאפשר למצוא.

rapgamer4ever

New member
אז כמו שנועם אמר וליאור אישר

איליאסובה מוביל את הליגה עם 46 charges שסחט. אחריו בלייק גריפין עם 29.

FrecCo

Active member
וקמבה מוביל עליו בסחיטה של כל סוגי האופנסיב

מסתבר שאיליאסובה הוא מלך הליגה כבר שנים רבות בסחיטת אופנסיב. תמיד בין המקומות הראשונים והרבה פעמים ראשון.

Krit123

Well-known member
סעמק, חשבתי הוא לא שיחק מספיק

גם מה זה המספר האסטרונומי הזה?! תמיד היה אחד מהמובילים אבל Damn...

OrEl74

Well-known member
מנהל
אותי זה מעצבן

כל החגיגה המוגזמת הזאת מטופשת ומרגיזה בעיניי

OrEl74

Well-known member
מנהל
כריס פול הלילה

לא קופץ ומתלהב, לא משתולל
מקצוען
&nbsp
אההה כן, יוסטון בפלייאוף, הלייקרס לא.
באופן אישי אני בהחלט רואה את הקשר בין הדברים.

למעלה