משהו:

אני אדם שמח. יש לי חיים יפים. אני כותב, ממציא ויוצר. אני לומד בהצלחה. יש לי חברים וחברה שאוהבים אותי. יש לי משפחה טובה. אני פילוסוף ואמן בנשמתי, ומילים חשובות לי. הנטייה החזקה לדיבור מקדמת אותי בהרבה תחומים כמו יצירה וכתיבה. אני מנסה כל הזמן להתקדם רוחנית ולשפר את העולם בדרך רוחנית פילוסופית ולתת לו עוד חוכמה, רוחניות ואהבה. אני מתעניין בתחביבי חברים כדי לחזק את הקשרים, ופותר עימותים בעזרת הסברים הגיוניים כדי לשפר את היחסים. אני מאמין שאם אהיה שמח ועדין ולא מאיים ותוקפני, לא יהיו לי עימותים עם אנשים בכפר.

שמלת תחרה1

Well-known member
אני אדם שמח. יש לי חיים יפים. אני כותב, ממציא ויוצר. אני לומד בהצלחה. יש לי חברים וחברה שאוהבים אותי. יש לי משפחה טובה. אני פילוסוף ואמן בנשמתי, ומילים חשובות לי. הנטייה החזקה לדיבור מקדמת אותי בהרבה תחומים כמו יצירה וכתיבה. אני מנסה כל הזמן להתקדם רוחנית ולשפר את העולם בדרך רוחנית פילוסופית ולתת לו עוד חוכמה, רוחניות ואהבה. אני מתעניין בתחביבי חברים כדי לחזק את הקשרים, ופותר עימותים בעזרת הסברים הגיוניים כדי לשפר את היחסים. אני מאמין שאם אהיה שמח ועדין ולא מאיים ותוקפני, לא יהיו לי עימותים עם אנשים בכפר.
בתחילת דבריך כתבת "אני אדם שמח"
סיימת את דבריך " אני מאמין שאם אהיה שמח"
מה לא מסתדר לי?

התכוונתי שאם אביע שמחה ואחייך הרבה ובטבעיות במקום להיות מאיים ותוקפני, יהיו לי פחות עימותים בכפר. המקום הזה הביא אותי למריבות אלימות עם אנשים וחבל. אמרו לי שכיוון שהכפר הזה והחיים הפכו אותי לתוקפני אני עושה מבטים מאיימים לאנשים וצועק עליהם וזה מפחיד אותם. אני מנסה עכשיו לחזור להיות עדין ואהוב. בסך הכול הכפר שלי נחשב למקום טוב מאוד, אבל האנשים בעייתיים ולא תמיד יודעים להתנהג. הצוות הסוציאלי מטפל ושומר על הסדר.

למעלה