מקים עסק וצריך עזרה

מקים עסק וצריך עזרה

פירוט קצר של הרעיון אני רק בשלב הבנייה וכמו כל דבר בחיים הבלתי צפויים שלי , אני מתקשה לדעת אם זה יצליח או לא. אבל אני מנסה לממש את האנרגיה הרבה שיש בתוכי לעשות דבר כזה. בכלל,אני מאמין גדול שאם אתה רוצה משהו ואתה לא הולך על זה לעולם לא תדע . אז למה לא להשקיע במשהו שכלכך מאפיין אותך ושאתה רוצה. כרגע הכל עדיין בגדר של רעיון,וחיפוש משהו ממשי שאפשר לעבוד עם. זה לא פשוט בכלל ואני בהחלט מחפש עזרה בכל מיני מקומות. מה הרעיון? כל מיני חתיכות פאזל שעדיין לא מצאו את זיווגם. לגבי עזרה...קשה לי להגדיר מה אני צריך כרגע אבל בהחלט: פתוח לרעיונות וייעוץ מחברי הפורום הרעיון עד עכשיו: לקנות מקום לפתח אותו ולהפוך אותו למרכז לאנשים שקשה להם. בו העסק יתבצע. אני לא אומר שזה עסק למטרת הכנסה. למרות שיש כאן מטרה להניב רק אני לא רואה איך. אני רק רוצה להציב את עמדת החלשים בפני הציבור ולתת עוד מקום בו יוכלו אנשים שסובלים להתפתח ולצמוח ואולי רק לחייך בלי להיות כרוכים בהוצאות של הפסיכולוג. הרעיון זה לפתח אותו עד שיקבל תדמית בפני הציבור וידבר גם לאנשים בעלי כיס רחב שירצו לתרום. הדבר דורש הרבה כסף הרבה עבודה ותכנון והרבה מזל כדי שזה יצליח יש לי רעיון כללי בלבד בנושא כפי שהסברתי למעלה ,והוא לא הולך להניב דבר(ללא מטרת רווח), לכן בכלל פרסמתי את ההודאה שלי כדי לקבל עזרה מהציבור שמבין ויכול לתת רעיונות טובים לגבי מה בן אדם כמוהו מחפש וצריך(market) ואולי יוכל להציע הצעות שיעזרו לי לשים עוד חלקים ביחד לגיבוש התוכנית שלי. בסופו של דבר כשיהיה לי מספיק מה לעבוד עם אוכל לגשת לשלב השני של מימוש הרעיון. כמובן שברגע זה אין לאן ללכת . אני רק פה כדי לשמוע מהאנשים שעוברים יןם יום סבל מה הם היו רוצים שיהיה. מה חסר? מה הממשלה וכל הארגונים לא נותנים? מה הבעיה שיש בטיפולים הקיימים? אם מיישהו יכול לעזור ולתת יד אשמח ... תודה

שירה ח1

New member
לכל משמיצי בית השנטי ולבחור היקר שרוצה לעזור.

שלום לך,השם שלי שירה, אני בוגרת החיים בחוץ...כן גרתי ברחובות..ועברתי סבל לא כל היום בת 27 חזקה יותר עם דירה משלי...גם בבית השנטי הייתי...ומאחורי סיפור לא קל... אני מביאה עימי המון עצות אם תרצה..אני בימים אלו עובדת עם נוער במצוקה כאן באילת... ולא אני אומנם לא מדריכה או קשורה היום לבית השנטי אבל אני חייבת להם את חיי...אני אישית לא מבינה אך אפשר לומרי דברים בלי לחוות..אדם שלא עבר משברים כגון שינה בחוץ לא יכול לדעת מה באמת מרגיש ילד רחוב..מה באמת מרגיש אדם שדקות ספורות לפני שהסכין נעוצה עמוק בתוך הווריד מרגיש! אני יכולה לומר שבית השנטי ומריומה קליין הצילו אותי מהשאול!!! מריומה מצאה אותי לילה אחד ...ומאותו יום למדתי שמותר גם לי לחיות...אומנם גם עליי היא צעקה ..אבל היי בזכותה אני לא שיקרתי לעצמי..היום אני נקיה מסמים 5 שנים באוגוסט ...אני מופיעה בקליפ שיצא בערוץ 24 בקרוב..שם הקליפ...המכורים ..מדבר על ילדים שהיו מכורים ועל המלחמה היום יומית אז לכל יפי הנפש שחושבים שהמקום לא סייע להרבה ילדים...אני מציעה לכם לשאול את מי שלא שיקר לעצמו..אומנם מריומה צעקה אומנם מריומה לא תמיד חיבקה..אבל היי..אם היא היתה מלטפת אותי כמו גוזל...הייתי ממשיכה עם הסמים!!! ילדים שבאים מבתים הרוסים מחפשים שק איגרוף כדי לשנוא ...כדי להוציא את העצבים את המראות את התמונות הקשות בראש...את הסיוטים בלילות...את הפחדים ...ואף אחד לא יכול לבוא במקום מריומה ...עם כל הצעקות ...ככה לא שקעתי לדכאונות...היא הבהירה לנו חד וחלק שבחיים לא מלקקים דבש..והסיבה שאני רואה שהיא עשתה את זה היתה כי היינו שרויים במצב נפשי קשה...ברצון להאבדות..ותחשבי על זה נונה יקרה שאם היא היתה מחבקת הייתי בועטת!! כי שאמא שלך נוטשת ואבא שלך מתעלל בך...הדבר האחרון שאתה רוצה לגלות ..שקיים אהבה...קודם אתה צועק צעקה מבפנים...אחר כך נשבר לגלות שלא היו צריכים להתעלל בך...בקיצור נונה אני מציעה לכולם פה...לכל מי שחושב שמריומה לא פועלת נכון ..לדבר עם הבוגרים של בית השנטי כדי להבין...אני בקרוב מאוד מתראיינת בטלוויזיה רק מהסיבה שילד רחוב וילד שעבר התעללות לפעמים נוטה להרוס במקום שרוצים לעזור לו ...כי קל לו להאמין שכול העולם אכזר ואין אהבה ואין תקווה...כי אם יש אהבה לכי תסבירי לו למה ההורים שלו הדם שלו התעללו בו נטשו אנסו פצעו ...אני לא חס וחלילה משתיקה אף אחד...אני אוהבת לשמוע ביקרות..אבל מנסיוני מאמי ...לא כולם סבלו..ואני מדברת בתור אחת שבהתחלה אמרה שבית השנטי זה בית סוהר...ומריומה סוהרת...היום אחרי 6 שנים בערך שיצאתי מהבית ולא חזרתי חזרה ...בקרוב אולי אצליח לנשום עמוק ולבקר..כי זה לא קל לי....אבל בכל אופן היום נשמה שלי..היום אני יכולה לומר לך שיש לי בית משלי עבודה מדהימה...וכן היום אני נקיה לא נוגעת בסם ולא חושבת על להתאבד...אז מריומה הצילה נפש אחת מישראל...ומה את עשית? או מה אתה עשית? קל לבקר אחרים...ונגיד שהיא הצילה רק את שירה...את מי אתה הצלת? נשמה תבדקו לפני שאתם מדברים כי לא היית רוצה לדעת שהמתאבד הבא ...או ילד הרחוב שישן בחוץ הבא ...או אותו ילד שקורא אותך ...לא תיהיה לו תקווה.לכי תדעי..אולי יהיה מזל ויהיה עוד ילדים שיצאו מבית השנטי כמו שירה!!! אז היית רוצה לקחת על עצמך את האחריות לגרום לשינאה ? אני כותבת את זה מהלב ..כי כואב לי לשמוע שחס וחלילה ייגרם נזק לילד הבא... תודה מאמי על ההערות שלכם..כי בזכותך חשפתי את עצמי...ותודה לך מריומה שהפכת להיות אמא יקרה...תודה לך מריומה שבלילות שהייתי בוכה ורציתי להתאבד...נתת צעקה...כי הייתי צריכה משהו שיעורר אותי..ויוציא אותי מהרחמים העצמיים ששקעתי ובצדק...!!! אז תודה ואחרי 6 שנים בעזרת ה ...אבוא לבקר...שירה ח....הבוגרת שלא תשכח לעולם!

למעלה