מציינים 44 שנים לצאת האלבום הראשון של עפרה חזה "על אהבות שלנו"

feldman89

Well-known member

לפני 44 שנים יצא האלבום הבכורה של עפרה "על אהבות שלנו" במאי 1980. האלבום כלל שירים משני הסרטים שבהם שיחקה שלאגר ונערת הפרברים לצד שירים חדשים יותר. את האלבום הפיק מוסיקלית אלדד שרים בניהולו האישי של בצלאל אלוני שכתב חלק רב מהשירים בו. האלבום זיכה את עפרה בשלל תארים כמו זמרת השנה של גלי צהל ורשת ג', אלבום זהב וחביבת הנוער. באלבום שורה של להיטים: שיר הפריחה, כמו ציפור, אתה קורא לי, שיר אהבה לחייל, פלאש גורדון ושיר הנושא בין היתר שאיתו השתתפה בפסטיבל הזמר והפזמון הישראלי.

מה אתם חושבים על האלבום? איזה שיר הכי אוהבים?

feldman89

Well-known member
עונה:

קודם כל מזל טוב! אני חושב שזה אלבום פורץ דרך בפופ הישראלי שכן עד אז מעטות הזמרות שהצליחו להגיע להצלחה לאורך שנים רבות. עפרה פתחה בקריירה עשירה וענפה בדק. האלבום הזה אייקוני, מעולה רווי בשירים שמהדהדים בפסקול העברי במיטבו. היא הפכה לזמרת מבוקשת ופופולארית בזכות אלבום מקסים!!!!!!! דווקא השיר שאני הכי אוהב פחות הצליח מסחרית רדיופונית ואני מתכוון ל"הגשם" שכתב בצלאל אלוני. השיר הזה דשדש במצעדים למרות שהפך לאהוב ומוכר במהלך הזמן. אני מאד אוהב את השירים מתוך האלבום וכל שיר כמעט הוא להיט. בכל זאת "הגשם" הכי מרגש ונוגע בי.

ady18

Well-known member
אלבום בין המובילים שלה הרבה שירים משם אוהבת
קשה לי לבחור
נראה שתיקו שיר הנושא+שיר אהבה לחיל
ואז בפער קטן הציפור.

feldman89

Well-known member
אלבום בין המובילים שלה הרבה שירים משם אוהבת
קשה לי לבחור
נראה שתיקו שיר הנושא+שיר אהבה לחיל
ואז בפער קטן הציפור.
ומה דעתך על "שיר הפריחה"? זה היה שיר מאד נועז לאותם ימים בגלל המילים

ady18

Well-known member
פחות הכי מהכול.
לא מאוהבים בכלל שיר שלא עושה לי את זה
ולך?
ומה דעתך על כמו ציפור ושיר הנושא

feldman89

Well-known member
פחות הכי מהכול.
לא מאוהבים בכלל שיר שלא עושה לי את זה
ולך?
ומה דעתך על כמו ציפור ושיר הנושא
אני מאד אוהב, שיר מיוחד
כמו ציפור ועל אהבות שלנו שירים חזקים שלה בקריירה. אני מאד אוהב כל שיר באלבום הזה

למעלה