מפגש פורום

miki872

New member
אגב ליב בסוף לא הולכים ליומנגס

לא כ-ז-ה טוב שם..
אכלתי שם אתמול פעם שניה וזה פשוט לא זה. אני יכול לחשוב על 2 מקומות יותר טובים רק ברדיוס 20 ק"מ ממני

UrBaN Man

New member
פרט נמק והסבר

פרט נמק והסבר.

רציתי ללכת לשם ועוד לא יצא לי.

miki872

New member
המקום מצטייר נהדר

מקום קטן, מגניב, חבר'ה טובים כאלה, הכל פנאן.

אבל המנות יחסית יקרות (ביננו, אתה לא תגיע עד ניצני עוז ותיקח 220, אתה תרעיב את עצמך ותגיע ל440), ההמבורגר הוא בסדר גמור.

בשביל בסדר גמור לא נוסעים 50-60 ק"מ כיוון!

אני אגיד את זה ככה, בשבילי הסדר של ההמבורגרים הולך ככה (אלו ההמבורגרים שטעמתי סו פאר, ככה שזה מה יש
):

1. ברביס אילת (לקחת המבורגר שנקרא רובן, אין דברים כאלה).
2. סינטה בר שדרות מוריה, כרמל
3. אגאדיר
4. יומנגוס
5. בלאק
6. BBB (ממש חצי כח מבחינתי)
7. קאניבר (פיכ).

עכשיו אני במרוץ לאכול סופסוף וולפנייט ומוזס כדי להשלים את הממש מוכרים, ואחרי זה ממש לחפש בנרות את הטובים ביותר.

UrBaN Man

New member
תודה על השיתוף

מבחינתי מקום ראשון, ולא כי הבשר הכי טוב - אלא כי המנה כולה פשוט מושלמת, זה בראסרי.
300 גרם עם אמנטל ומלא צ'יפס מדהים ב-68 שקל, כשלחם למנה ראשונה כלול.

וולפנייטס עם בייקון וגבינה זה מצוין, ו-BBB טלה או אנטריקוט הם סבבה יחסית לרשתות.
מוזס זה גרוע, באגאדיר אכלתי לפחות פעם אחת צמיג של אוטו ובלאק כבר יצא לי מכל החורים - למרות שהנורמה ג'ין שלהם מצוין.

לא יצא לי לאכול באילת או בכרמל...

miki872

New member
דווקא שמעתי מלא דברים טובים על מוזס

מהמון אנשים.
אגאדיר הם ממש תלוי-סניף, וזה מרגיז נורא כי בכרמל הם מעולים בכל אמת מידה אפשרית, החל בבשר ובמידות צלייה והכל ועד לשירות.

בלאק יקר נורא יחסית למה שמקבלים.

BBB אצלי הביא לך רק חוויות רעות. שירות לא משו, המבורגר לא טעים וכמה פעמים שהזמנתי הומפרייז קיבלתי מין 8-9 חתיכות קטנות של תפו"א אפוי למחצה עם המון רוטב שלא ניגבו מכל הצלחת המפלצתית שהם שמו אותם בתוכה (וזה לא מקרי, זה קרה לפחות 3-4 פעמים).
פעם אחת אשכרה ביקשתי עם אמנטל והם שמו לי אותה עם הנייר המפריד. HOW DUMB CAN U GET

UrBaN Man

New member
יש הייפ מטורף סביב מוזס

כנראה בגלל הלייט-נייט המפורסם שלהם.
אכלתי שם כמה פעמים, וההמבורגר "בסדר" במקרה הטוב, או עשוי רע במקרה הפחות טוב.
כמות השמן בטבעות בצל עושה בחילה.

ב-BBB השירות לא משהו, וההום-פרייז לא טעים.
הסוד הוא להגיע רק בימי ראשון כשיש 1+1 (לחברי מועדון בלבד), ולהזמין:

- טלה או אנטריקוט עם אמנטל וחזה אווז.
+ טריו.
+ בורגוס רינגס.

Fanty S

New member
כשהייתי בצבא אכלתי מלאאא בBBB

(הייתי כזו ג'ובניקית חחחח) ודווקא השירות היה טוב מאוד, אבל כל האוכל די בינוני. הפירה שלהם מעפן ממש.

love addict

New member
ולרי בבית ינאי

פאקינג 1+1 על כל ההמבורגרים בערבי חמישי ושבת, ועוד אחלה של המבורגר (+המיונז הכי טעים עלי אדמות + טבעות בצל אגדיות).
בלאק זו זוועת עולם. הBBB נחמד אבל לא משתווה לולרי.
עד עכשיו ולרי הוא ללא ספק דיל ההמבורגר הכי טעים ומוצלח שקיים!

Fanty S

New member
המלצות להמבורגריות זה כזה מפגר

אני מכירה כ"כ הרבה אנשים ששונאים בלאק, אנשים שמתים על בלאק, אנשים שבחיים לא ידרכו באגאדיר ואנשים שמבחינתם זה ההמבורגר הכי קדוש עלי אדמות, וזה נמשך בערך עם כל המבורגריה שציינתם בשרשור הזה (חוץ מוולפנייטס, כי שם באמת טעים חחח).
כל אחד חושב אחרת ולכל אחד יש קריטריונים שונים. למרות שבארץ הסטנדרטים לבשר הם פשוט מזעזעים. אנשים הולכים למסעדות בשר מחורבנות ועפים באוויר מרוב אושר

יצא לי לאכול במוזס 2 המבורגרים גרועים בטירוף, אבל גם אחד מצוין. גם בבלאק יצא לי לאכול כמה לא מלהיבים אבל הנורמה ג'ין שלהם ממש טעים. אבל את בלאק אני מחרימה כי השירות שלהם מסריח והם יקרנים בלי סיבה
.

קיצר, צריך ללכת לכולן וגם בסניפים שונים, לפעמים אין עקביות בכלל בתוך אותה רשת ברמה של ההמבורגרים.

Wing Chan

New member
אני בכלל לא מבין על מה כול הבלגן...

לוקחים פרה.
שוחטים אותה.
עושים בשר טחון.
מתבלים.
עושים קציצה.
שמים על האש.
שמים בלחמניה עם כול מיני תוספות בצד ומוכרים בפאקינג 70 ש"ח.

בלאק... ביבי וביבי... אגאדיר... הכול אותו חרא בקיצור !!! כולה המבורגר !!!

הייתם דנים על סטייקים, ניחא, עוד הייתי מבין...

Fanty S

New member
חצי מסכימה. הבעיה העיקרית שלי עם המבורגרים

זה שמפספסים לי את מידת העשיה\הלחמניה רטובה או סתם מבאסת.
אני מסכימה איתך שבשר טחון הוא הרבה יותר גמיש מנתח שלם מבחינת האיכות.
אני לא אוכל מקדונלד'ס, אבל בוא נגיד שרוב ההמבורגריות בארץ לא משתמשות בקציצות איכותיות במיוחד...

Unflushable

New member
בתור מישהו שאכל בערך 1000 פעם במוזס

אך ורק ספיישלים ומנות ראשונות. ההמבורגר ברמה נמוכה מאוד לרוב ונופל מחלק ממתחריוץ בחובקי עולם, במיוחד הצרפתי הטורקי והיווני א' התוספות משפרות את הטעם בטירוף ב' בתור אינסיידר, העובדה ששלושת ההמבורגרים האלה לא מוכנים ממרכיב קציצה סטנדרטי, אומר שהם לא המבורגרים של פס יצור שמתאימים למידה הרצוייה אלא אשכרה נצלים במיוחד, דבר שמשפר מאוד את טריות המנה.

בלאק ממש גרוע, ווולפנייטס אדירים, אגאדיר בינוניים. בראסרי מדהים והכי טעים בארץ ובין הטעימים בעולם אבל יקר.
ההמבורגר הכי טעים שאכלתי היה באיזה פאב בכיכר רבין לפני איזה 8 שנים, עם פרמזן ואמנטל בתערובת ובלו צ'יז מעל. ועדיין מי שאכל איתי מצא את זה מגעיל והחזיר את זה.

היויו

New member
מזל שאת מתחבאת

אפילו הינוקא שלי יודע שבורגרראנץ' זה התחתית של המיץ של הזבל של המבורגרים.

Mominit

New member
כמו שאמר ההוא מעליי- אצלי הכל אכיל...

*חזרתי להתחבא*

MissSin7

New member
הייתי ביומינגס

שבוע שעבר והיה מצויין.

חוץ מהצ'יפס.
אבל בהחלט לא משהו שהייתי נוסעת בשבלו כל כך רחוק.
אם אני באיזור, אשמח להכנס שוב.

בקיצור, הולכים לוולפנייטס!

Unflushable

New member
זה לא אמנטל זאת גבינה אמריקאית צהובה

(או.. לא כדאי להכנס לתפוז מהעבודה)

למעלה