מעשה תוקפנות של ארה"ב, בריטניה וצרפת נגד מדינה סוברנית

כמו שאמרתי, שתמיד יהיה לך יום עצמאות עצוב כי זה אומר שישראל

קיימת.
כשיהיה לך יום עצמאות שמח זה אומר שישראל לא פה ואתה חוגג יום עצמאות פלסטינאי

Ron W

New member
ישראל קיימת לכל הישראלים כולל הפלסטינים על כך דוקא אני שמח

ישראל היום היא גם מדינה של העם הפלסטיני מדינת כל אזרחיה
אני שמח יותר שיום העצמאות הוא לישראל ולא למדינת היהודים
או שעברת מהפך להיות ציונית וישראלית סופסוף.

לא יודעת אם להשמיד אבל לשנות את המאזן הדמוגרפי ולהפוך

את היהודים למיעוט, לא יודעת מה יצא מהפיכתינו לעוד מדינה מוסלמית, זה לא שהן כאילו מדינות ללמוד מהן.

אנטוליו

New member
אני נוטה להאמין יותר לרוסים מאשר לבריטים.

האימפריה הבריטית תמיד קינאה משך מאות שנים באימפריה הרוסית וחתרה תחתה. האנגלו-אמריקאים ניצלו את יהודי רוסיה ועזרו להם בכסף לבצע הפיכה בולשביקית מלפני 100 שנה תוך כדי מלחמת אזרחים איומה שמזכירה לי עכשיו את מלחמת אזרחים בסוריה.הם תמיד היו יותר ערמומים מהרוסים ואני בטוח שגם עכשיו הם מעורבים בהרעלת המרגל הרוסי, אבל מאשימים בכך את רוסיה. יש פתגם ברוסית - הגנב בשוק צועק הכי חזק תפסו את הגנב!

dory141

New member
יודע, גם ערבית וטורקית בנוסף

נעזרת בפרבדה בשפה האנגלית, בטח משהו שפוטין או מישהו ממקורביו מממנים.

אנטוליו

New member
היום נתקלתי במקרה בנבואה של ונגה,

מיסטיקנית בולגרית עיוורת שחיה במחצית השנייה של המאה הקודמת ורוב נבואותיה אכן הוגשמו, כגון תחילת מלה"ע ה-2. לפי נבואה בסרטון זה בשפה הרוסית -
[URL]https://www.youtube.com/watch?v=RdQpiZSF9UQ&t=244s[/URL]
היא נבאה שמלה"ע ה-3 תפרוץ באביב 2018 בסוריה ואכן אנו רואים שמנהיגי מדינות כמו ארה"ב, בריטניה וצרפת עושים הכול על מנת להצית מלחמה גרעינית עם רוסיה וכאמור רק בזכות סבלנותו וקור רוחו של פוטין העולם ניצל בינתיים, אך מי יודע לאורך כמה זמן. זו הדמוקרטיה המערבית שבראשה עומדים חולי נפש, פדרסטים ונרקומנים של כנופייה בינלאומית של בעלי הון מבונים חופשיים שטראמפ כידוע בעל דרגה 33 באירגון נפשע זה.

למעלה