מעוניין במסלול הכשרת מדריכי/מורי רכיבה

galmarlel23

New member
מעוניין במסלול הכשרת מדריכי/מורי רכיבה

היי,

חשבתי לעשות קורס מדריכי רכיבה רגילה וספורטיבית ובנוסף רכיבה טיפולית, ובנוסף לברר עם מי שיודע, האם קיים מסלול לתואר ראשון בסוסים או רכיבה?

בנוסף אשמח להמלצות למקומות שבהם אפשר יהיה לעשות את הקורסים הנ"ל בארץ?(אני מאיזור הצפון אבל נייד עם רכב ככה שאפשר להתגמש, אבל לא להגזים עם מיקום רחוק כמו אילת,ירושלים,באר שבע), תודה מראש

jgut

New member
שלום

לא ידוע לי על תואר ראשון בנושא. יש (או לפחות היו בזמנו) במקומות מסויימים מסלולי לימוד של בעלי חיים/חקלאות שבהם היה גם קורסים העוסקים בסוסים והמסביב להם.
&nbsp
מה הרקע שלך בעולם הסוסים? זה יכול להקל עלינו לתת המלצות.
יש די הרבה מקומות שעושים בהם קורסים. חלקם סבירים, חלקם גרועים ויש גם מעט טובים.

jgut

New member
תצטרך לתת יותר פרטים

איזה סגנון אתה רוכב? רמת רכיבה?
כמה שנים אתה רוכב? טיולים? מגרש? כמה זמן אתה לוקח שיעורים מסודרים?
&nbsp
כשאתה מעוניין לעשות קורס מדריכים, מה המטרה שלך? לעסוק בכך בעתיד? להרחיב את הידע?

galmarlel23

New member
סליחה מראש אבל בחקירה במשטרה לא שואלים ככה שאלות, תודה על..

תודה על העזרה

giri

New member
יהיה קשה להמליץ לך בלי רקע

ישנן הכשרות שונות למטרות שונות...
נראה לי הוגן שאם אתה מבקש מאיתנו להשקיע בתשובה תשקיע בהכוונה שלנו בכיוון המתאים עבורך

&nbsp
בנוסף, כתבת שאתה רוכב בעיקר בשעות הפנאי ואולי תתקדם בעתיד, ואתה שואל על קורסי הוראת רכיבה.
בגדול, מי שמלמד רכיבה צריך להיות בעצמו רוכב מעולה ומנוסה.
אז אני מניחה שהשאלה היא האם אתה שואל מה הצעדים הבאים שאתה צריך לנקוט כדי להביא את עצמך למקום הזה, או איך מכשירים מדריכי רכיבה. אלו שתי שאלות שונות לגמרי...

חחחח

אם זה הרגיש לך חקירה במשטרה, או הרבה שאלות,
ואין לך סבלנות לשאלות, או לתת תשובות,
אתה ממש לא מתאים להיות מדריך רכיבה- אחד שצריך לספק המון תשובות כל הזמן במהלך שיעור.
ובטח שלא טיפולי ששאלת על זה.
אם הסיבה שאתה רוצה לעשות קורס מדריכים זה בשביל להעמיק את הידע והטכניקה שלך ברכיבה
(למרות שלא הועלת בטובך לענות על זה)
אז קורס כזה יכול להתאים לך. חפש אורי פלג, זה בצפון, זה ברמה בינונית וזה נשמע משהו שיכול להתאים לך.
בכל אופן המלצתי האישית אל תתקרב להיות מדריך, שעוסק בזה, אתה ממש לא מתאים.

למעלה