מנצ'סטר סיטי נגד ריאל מדריד שידור חי ישיר לצפייה ישירה

• פותח הנושא Clemente02
  • פורסם בתאריך
C

Clemente02

Guest

מנצ'סטר סיטי נגד ריאל מדריד שידור חי ישיר לצפייה ישירה, מנצ'סטר סיטי נגד ריאל מדריד שידור ישיר חי לצפייה ישירה תקציר המשחק: רבים עולים על דעתי, אבל בעלי היה הסלע שלי - סבלני, רגוע ומרגיע. הוא גם היה כמו שופט, שרק במשרוקית כדי להוציא אותי ממקומות שאני לא צריך ללכת אליהם. הוא המשיך לעבוד תוך כדי טיפול בי, בילדים שלנו, בבית שלנו ובחשבונות הביטוח והפגישות הבלתי נגמרים. זה היה צריך להיות מתיש נפשית ופיזית, אבל הוא אף פעם לא התלונן. במאבקי בסרטן, השתמשתי לפעמים ברעיון של התגלמות כדי לעזור לי להתמודד. בואו ניקח דקה כדי להסתכל על הסרטן מנקודת מבט של התגלמות. אם לסרטן שלך היה מסר בשבילך, מה אתה חושב שהוא היה רוצה או אומר? אישר מחדש את האמונה שלי בטוב של אנשים. זה עזר לי להבין שזה בסדר לקבל עזרה מאחרים; זה לא עושה אותי נזקק או חלש. למדתי גם איך לא רק לשאול מה אני יכול לעשות כדי לעזור, אלא להקשיב ולצפות, ואז לפעול. בעקבות כריתת השד הכפולה שלי, הייתי מתוסכל מכך שלא יכולתי להרים את הידיים לשמפו, לייבש ולעצב את השיער שלי. בעלי ניסה הם הסיעו אותי לשם, הכניסו אותי, אחד מכל צד שלי, ועזרו לי לעבור מתחנה לתחנה. הסטייליסטית גם הייתה מודעת למצב שלי והייתה כל כך אדיבה כשעזרה לי להישען אחורה ולקום שוב. זה אולי לא נראה כמו עניין גדול, זאת אומרת שזה רק שיער, אבל זה היה ענק בשבילי, ולעולם לא אשכח את טוב הלב שלהם שעזרו לי אבל בוא נגיד שזה לא הסתדר. הזכרתי את זה לכמה מהחברות שלי כשהן עצרו לביקור,​

למעלה