ממשלה נלעגת

Harrington

Well-known member
מנהל
שרים ליצנים.
חברי כנסת אפסים.
זבלללללללללללללל
החלטת לאשר לכו"ע שאתה רק פותח שרשורי סרק מתוך עמדתך הפוליטית האישית :). אם מישהו חיפש מישהו נלעג... לא חבל ג'קי? יש לך הרי פוטנציאל להתדיין עניינית. במקום זה אתה מתעקש לפתוח שרשור נלעג באופן נלעג ועוד לדחוף את המילה הזאת לכותרת כך שהיא נקשרת במוחם של הקוראים היישר לכותב.

עצוב משהו.

dory30

Well-known member
החלטת לאשר לכו"ע שאתה רק פותח שרשורי סרק מתוך עמדתך הפוליטית האישית :). אם מישהו חיפש מישהו נלעג... לא חבל ג'קי? יש לך הרי פוטנציאל להתדיין עניינית. במקום זה אתה מתעקש לפתוח שרשור נלעג באופן נלעג ועוד לדחוף את המילה הזאת לכותרת כך שהיא נקשרת במוחם של הקוראים היישר לכותב.
ציין דבר טוב אחד שהערב רב הזה עשה מנובמבר 22' ואסיר בפניך את אחד מהכובעים שברשותי. אני חושש שאין בנמצא.

Harrington

Well-known member
מנהל
ציין דבר טוב אחד שהערב רב הזה עשה מנובמבר 22' ואסיר בפניך את אחד מהכובעים שברשותי. אני חושש שאין בנמצא.
סתם סקרנות, למה דווקא נוב׳ 22׳?
תכל׳ס לא חסרים דברים. ענייני כלכלה למשל. להשקפתי גם הרפורמה במערכת המשפט.

Harrington

Well-known member
מנהל
כי הקואליציה נבחרה ב-2.11.2022.
אז דווקא מאז הבחינה לאדם שכיהן למעלה מעשור? מוזר קמעה :). אבל כמובן שאין שום בעיה להציג דברים טובים. של רוה"מ ושל רוב הקואליציה. ככה זה עם הרל"ב. הם פשוט מרגישים (מסיבה שטרם השכלתי להבין) להגזים ולהקצין עד מעבר לגבולות האמת והמציאות.

dory30

Well-known member
סתם סקרנות, למה דווקא נוב׳ 22׳?
תכל׳ס לא חסרים דברים. ענייני כלכלה למשל. להשקפתי גם הרפורמה במערכת המשפט.
הרפורמה הזאת היא דיקטטוריזציה זוחלת. ולראייה, חוק הרבנים שנבלם היה צעד אחד בדרך לשם.

Harrington

Well-known member
מנהל

עצוב משהו.
עוד מעט פורים. סוג של תחפושת. למה מה רע?

lemner40

Well-known member
שרים ליצנים.
חברי כנסת אפסים.
זבלללללללללללללל
הבעיה שהחלאות האלו מחסלים את מדינת ישראל
ממשלת הימין מלא על מלא הצליחה בשנה וחצי כמעט לחסל את המדינה,
לפרק את העם, לגרום לכל העולם להיות נגד ישראל, לרסק את הביטחון
וזה רק בפחות משנה וחצי.

jackie111

Well-known member
אני מבין שחלק מהכותבים פה לא מבינים
מה פתאום דעתי מוכללת כלך כך.

אבל האמת שכתבתי את דעתי כקראתי
שממשלת הסרק הזאת עם עשרות שרים
שלא מתפקדים מפטרת חלק מוסיפים עוד
ועדיין יש שרי סרק.

והנושא החשוב היום? רוצים לשנות את שיטת
מינוי רבני ערים שרק רבנים עם צבע פוליטי
יוכלו להתמנות. זה מה שמעניין אותם.

או יש עוד כמו ההתעלמות מהחטופים.

מטומטמים!!!!

Harrington

Well-known member
מנהל
רוצים לשנות את שיטת
מינוי רבני ערים שרק רבנים עם צבע פוליטי
יוכלו להתמנות.
המממ... יש לי הרגשה שמישהו פה לא טרח לקרוא את הצעת החוק על אף שהוא רואה עצמו ידען מספיק בשביל לדבר עליה :).
או יש עוד כמו ההתעלמות מהחטופים.
משהו שברוך ה' לא קיים. זולת אצל מפגרי קפלן אולי.
מטומטמים!!!!
אכן, זיהית נכון :). אפשר להוסיף על כך שקרנים. אבל אין צורך בכל כך הרבה סימני קריאה.

אגב לגבי תחילת דבריך, אני מסופק אם מישהו מתפלא על כך שאתה מביע דעה גורפת על אישים שאין לך שמץ של מושג ירוק מה הם כן או לא עושים וכו'. הרי זאת ממשלת המחנה הלאומי ובראשה עומד מר בנימין נתניהו. מבחינתך והמחנה שלך זה בדרך כלל מספיק כדי לתקוף :).

jackie111

Well-known member
המממ... יש לי הרגשה שמישהו פה לא טרח לקרוא את הצעת החוק על אף שהוא רואה עצמו ידען מספיק בשביל לדבר עליה :).
ההההההההההריננגטון, הוכיח בבקשה שאני טועה.
אם כתבת שאתה יודע אז תביא את מקור המידע שלך.

Harrington

Well-known member
מנהל
ההההההההההריננגטון, הוכיח בבקשה שאני טועה.
בשביל מה לי? ראשית זאת שיטה אצלך. מקשקש שטויות ברצף ואז מצפה שמי שמצביע על כך יילך ויעשה את העבודה עבורו. סורי, אבל כל עוד אני לא מקבל שכר כפקידה שלך, לא אפול בפח הזה. שנית הסיכוי שתכיר ב"טעותך" (אין בזה שום טעות. סתם שקרים זולים) ממילא קלוש. על הקוראים האחרים אסמוך שהם מתעמקים במשהו שהם דנים בו, כך שעבורם אין צורך ועבורך אין טעם.

בקיצור, עשה את תפקידך לבד יקירי.
אם כתבת שאתה יודע אז תביא את מקור המידע שלך.
התשובה מופיעה כבר בתגובתי הקודמת עליה התיימרת להגיב. לא מסובך במיוחד :).

jackie111

Well-known member
בשביל מה לי? ראשית זאת שיטה אצלך. מקשקש שטויות ברצף ואז מצפה שמי שמצביע על כך יילך ויעשה את העבודה עבורו. סורי, אבל כל עוד אני לא מקבל שכר כפקידה שלך, לא אפול בפח הזה. שנית הסיכוי שתכיר ב"טעותך" (אין בזה שום טעות. סתם שקרים זולים) ממילא קלוש. על הקוראים האחרים אסמוך שהם מתעמקים במשהו שהם דנים בו, כך שעבורם אין צורך ועבורך אין טעם.

בקיצור, עשה את תפקידך לבד יקירי.

התשובה מופיעה כבר בתגובתי הקודמת עליה התיימרת להגיב. לא מסובך במיוחד :).
מניפולטור. פטפטן חולני.
לא הצלחת עד היום להביא אף הוכחה לטענות שלך.

Harrington

Well-known member
מנהל
מניפולטור. פטפטן חולני.
נעים מאוד, הרינגטון.
לא הצלחת עד היום להביא אף הוכחה לטענות שלך.
חחח, "לא הצלחתי" אעלק :).
א. זה לא קשור למאומה ממה שכתבתי.
ב. שנית אין לי בעיה מיוחדת להביא הוכחות ברוב המקרים. אני פשוט לא עושה זאת מטעמים שהסברתי כבר יותר מפעם אחת.
ג. טענתך זו לא קשורה כהוא זה למה שכתבתי ו/או לכתיבה על נושאים מבלי להכירם, תוך ציטוט הלוקשים הלעוסים שהכותב שמע מגורמים בעלי אינטרס.

jackie111

Well-known member
וכמובן
עברנו מחיסול החמאס לחסול מדינת ישראל.
כל העולם נגדינו.

למעלה