מלאך ושטן (Mas sabe el Diablo) הועלה במלואה לאתר סדרות טי וי עם התרגום מויוה 2010

Hadar 169

Member
בעצם את צודקת מרוב שאני נכנס לאתר רק בשביל תקצירים ומספרי פרקים בסדרות (שגם לא מעודכנים לפחות בנוגע לטורקיות) אבל כבר אין את הכניסה לפורומים. נראה שהם באמת סגרו אותם.

בווטסאפ גם אפשר לכתוב תגובה ארוכה, פשוט צריך לפתוח אותה כדי לקרוא במלואה, ויש גם אופציה של ווטסאפ ווב שלפתוח את הווטסאפ במחשב ואז שם אפשר להקליד כרגיל. אה בעצם זאת בעיה התרגלנו שאנטר זה לעבור לשורה הבאה ובווטסאפ הלחיצה על אנטר שולחת את ההודעה באופן אוטומטי. אבל לווטסאפ ווב אפשר לעשות גם קופי פסט מוורד או ממקום אחר. אבל באמת עדיף שלא נשכח איך ואיפה התחלנו להתכתב על טלנובלות כמו חברינו שאפילו חלקם צופים דרך מסך הסמאטפון ולא דרך מסך הטלוויזיה או המחשב שכן גם לפרטנר טי וי, גם לסלקום טי וי וגם לפרי טי וי יש אפשרות לאפליקציה בטלפון. למרות שאצלי באפליקציית הפרטנר אני יכול לראות בנייד רק מה שבחבילה הבסיסית, בהקלטות ובערוצים, הספריות וי די בתשלום שיש לי של ערוץ וואמוס ושל ערוץ וויוה ינטג' אני יכול לצפות בהן רק דרך מסך הטלוויזיה ולא דרך דרך הסמארטפון.

זה נס שלפני 15 שנה ויוה בצעד חסר תקדים העלו את טרה נוסטרה לויוה למרות ששודרה פעמיים בערוץ 3 וכך היא זמינה לויוה וינטג' כי ויוה קנאים לשידורים שלהם ולא מוכנים לשדר בוינטג' סדרות ששודרו בערוצי 11 ו-22 לפני שויוה עלה לאוויר ולא זכו לשידור בויוה כמו קסנדרה, גבריאלה (לא הקולמביאנית), סניורה ועוד וגם את הברזילאיות של ערוץ 3 שטרה נוסטרה היחידה מהן ששודרה גם בויוה. אז בהתחלה זה נראה לא לעניין שהשידורים החוזרים השבועיים שלה היו בליל שישי-שבת כדי לשים בצהרי יום שישי חמישה פרקים של הגרסה המקסיקנית של בטי המכוערת "יפה היא לא", אבל רק בזמן השידור הזה היא הייתה עכשיו בויוה וינטג' ואולי תהיה שוב בויוה הרגיל או בויוה וינטג'. מקווה שויוה לא יעלו רעיונות מזה ולא ישימו את מיכאלה הישראלית גם בויוה וינטג'.
אתה לא צפית בטרה נוסטרה באף ערוץ נכון? ממליצה לך מאוד לצפות אם היא תחזור שוב, היא הרבה יותר מטלנובלה-זה ממש שיחזור של התקופה|שעון| כנראה שויוה חרגו מהמדיניות שלהם בזמנו בגלל ההצלחה הגדולה שלה:love:

הרצועה הברזילאית בערוץ 3 כללה בזמנו גם את טרה אספרנסה|כתר| וסיניה מוסה שבאמת חבל שגם הן לא זכו להגיע לויוה❣️

evglev1

Well-known member
מנהל
אתה לא צפית בטרה נוסטרה באף ערוץ נכון? ממליצה לך מאוד לצפות אם היא תחזור שוב, היא הרבה יותר מטלנובלה-זה ממש שיחזור של התקופה|שעון| כנראה שויוה חרגו מהמדיניות שלהם בזמנו בגלל ההצלחה הגדולה שלה:love:

הרצועה הברזילאית בערוץ 3 כללה בזמנו גם את טרה אספרנסה|כתר| וסיניה מוסה שבאמת חבל שגם הן לא זכו להגיע לויוה❣️
אני התחלתי לצפות בויוה וינטג' וצפיתי ב-15 פרקים ואז כשצברתי פיגור שיניתי את סדר העדיפויות. אבל היא עדיין בוי או די ללא תאריך הורדה ואני בודק כל הזמן אם אין תאריך הורדה קרוב, אבל ריאלית יותר ריאלי שאצליח לצפות אם וכאשר תשודר שוב מאשר שאני אספיק להשלים את כל הסדרה לפני שהיא תרד מהוי או די של וינטג'. ובכל מקרה אני יכול לצפות בוי או די עד לאן שאגיע ולהשלים בשידור הבא, לאור החזרה הקרובה של עמק התשוקות או איך שאני מכנה אותה "עמק האכזבות", סביר להניח שגם טרה נוסטרה תחזור או בוינטג' או בויוה הרגיל.

Hadar 169

Member
אני התחלתי לצפות בויוה וינטג' וצפיתי ב-15 פרקים ואז כשצברתי פיגור שיניתי את סדר העדיפויות. אבל היא עדיין בוי או די ללא תאריך הורדה ואני בודק כל הזמן אם אין תאריך הורדה קרוב, אבל ריאלית יותר ריאלי שאצליח לצפות אם וכאשר תשודר שוב מאשר שאני אספיק להשלים את כל הסדרה לפני שהיא תרד מהוי או די של וינטג'. ובכל מקרה אני יכול לצפות בוי או די עד לאן שאגיע ולהשלים בשידור הבא, לאור החזרה הקרובה של עמק התשוקות או איך שאני מכנה אותה "עמק האכזבות", סביר להניח שגם טרה נוסטרה תחזור או בוינטג' או בויוה הרגיל.
יפהה שהתחלת לצפות!👍😃 מקווה שתצליח להשלים אותה בהקדם היא מדהימה❗|כתר| איך התרשמת ממנה בינתיים?

חח למה "עמק האכזבות"?:p

evglev1

Well-known member
מנהל
יפהה שהתחלת לצפות!👍😃 מקווה שתצליח להשלים אותה בהקדם היא מדהימה❗|כתר| איך התרשמת ממנה בינתיים?

חח למה "עמק האכזבות"?:p
התרשמתי לטובה ונדמה לי שעצרתי בגלל שהודיע על ירידה קרובה של סדרה מהוי או די, בטח לא מחוסר עניין.

אחרי המתחזה והאסירה התאכזבתי קשות גם מהעלילה של עמק התשוקות וגם מהדמות של גבריאלה ספניק שם. אפילו צפיתי בסדרה כששודרה לראשונה בזמן מלחמת לבנון השנייה, שכזכור אני חיפאי ואז ספגתי את הטילים, ורציתי לשלוח את הדמות הראשית לנסראללה שתפגין מולו את האלימות שהיא מפגינה בסדרה. כמו שאת לא אהבת את זה בברזילאיות שהראו לך קטעים ואפילו אלימות שאני אישית הצדקתי בלוחמת ובדרך להודו, אבל בעמק התשוקות זה כבר היה מעבר לגבול הטעם הטוב. במיוחד שדמות של החברה של דנה גרסיה כראשית בלמדי אותי לאהוב משחקת בעמק התשוקות את האחות של הרעה שעוזרת לה, והיא די רעה טיפשה ומנוצלת אז כשהדמות של גבריאלה ספניק הרביצה לה ממש התפוצצתי וקיללתי ופיתחתי שנאה תהומית כלפי הדמות הראשית של עמק התשוקות.

Hadar 169

Member
התרשמתי לטובה ונדמה לי שעצרתי בגלל שהודיע על ירידה קרובה של סדרה מהוי או די, בטח לא מחוסר עניין.

אחרי המתחזה והאסירה התאכזבתי קשות גם מהעלילה של עמק התשוקות וגם מהדמות של גבריאלה ספניק שם. אפילו צפיתי בסדרה כששודרה לראשונה בזמן מלחמת לבנון השנייה, שכזכור אני חיפאי ואז ספגתי את הטילים, ורציתי לשלוח את הדמות הראשית לנסראללה שתפגין מולו את האלימות שהיא מפגינה בסדרה. כמו שאת לא אהבת את זה בברזילאיות שהראו לך קטעים ואפילו אלימות שאני אישית הצדקתי בלוחמת ובדרך להודו, אבל בעמק התשוקות זה כבר היה מעבר לגבול הטעם הטוב. במיוחד שדמות של החברה של דנה גרסיה כראשית בלמדי אותי לאהוב משחקת בעמק התשוקות את האחות של הרעה שעוזרת לה, והיא די רעה טיפשה ומנוצלת אז כשהדמות של גבריאלה ספניק הרביצה לה ממש התפוצצתי וקיללתי ופיתחתי שנאה תהומית כלפי הדמות הראשית של עמק התשוקות.
שמחה שאהבת!|שמח|

חחח כן ראשית אלימה זה לא הכי קל לעיכול, לי היה את זה עם פרננדה מחסרת לב בכמה סצנות אבל עם התקדמות העלילה היא התרככה. ככה שזה יחד עם הכימיה המעולה שהייתה לה עם חוסה רון(רפאל)כיפר מבחינתי על הסצנות האילה(y)

evglev1

Well-known member
מנהל
שמחה שאהבת!|שמח|

חחח כן ראשית אלימה זה לא הכי קל לעיכול, לי היה את זה עם פרננדה מחסרת לב בכמה סצנות אבל עם התקדמות העלילה היא התרככה. ככה שזה יחד עם הכימיה המעולה שהייתה לה עם חוסה רון(רפאל)כיפר מבחינתי על הסצנות האילה(y)
זה עניין אחר של ראשית נקמנית, בעמק התשוקות היא ממש בריונית עד שקיבלו את הכינוי בסדרה "מרי-מאצ'ו וגם זה לא שהיא נאנסה כמו פרננדה ובכלל הראשיות הקשוחות, סתם אישה עם פתיל קצר.

Hadar 169

Member
זה עניין אחר של ראשית נקמנית, בעמק התשוקות היא ממש בריונית עד שקיבלו את הכינוי בסדרה "מרי-מאצ'ו וגם זה לא שהיא נאנסה כמו פרננדה ובכלל הראשיות הקשוחות, סתם אישה עם פתיל קצר.
אכן בגלל הנסיבות הנוראיות אפשר להבין את התנהגותה של הדמות, אבל הירי ברפאל החף מפשע היה לי קצת קשה חח:pועוד בלי הוכחות חותכות. אבל היא כיפרה על זה בהמשך(y):D

למעלה