מלאך ושטן (Mas sabe el Diablo) הועלה במלואה לאתר סדרות טי וי עם התרגום מויוה 2010

NivB2712001

New member
לא יודע איך הם הצליחו למצוא את זה, אני אישית מנסה למצוא את ההקלטות מויוה שנים וזה היה נראה שזה פשוט אבוד...
ואז לפני חודש פתאום הפרקים כולם הופיעו באתר SDAROT.TV, ה-182 פרקים עם התרגום כל הפרקים מויוה 2010...
לא יודע מה איתכם, אבל אני כבר התחלתי לראות ולהנות! :)

evglev1

Well-known member
מנהל
לא יודע איך הם הצליחו למצוא את זה, אני אישית מנסה למצוא את ההקלטות מויוה שנים וזה היה נראה שזה פשוט אבוד...
ואז לפני חודש פתאום הפרקים כולם הופיעו באתר SDAROT.TV, ה-182 פרקים עם התרגום כל הפרקים מויוה 2010...
לא יודע מה איתכם, אבל אני כבר התחלתי לראות ולהנות! :)
סדרה מעולה!!! נראה שבאתר סדרות הצליחו לשמר את כל מה שהועלה באתר וואלה ויוה ולהגיע לכל מה שויוה העלה אי פעם באתר שלהם כשעוד האתר בוואלה היה הדבר המשמעותי עבור ויוה ולא הפייסבוק והאינסטגרם.

Hadar 169

Member
והנה היא החליפה אתמול את טרה נוסטרה
וואי טרה נוסטרה עד עכשיו אני לא מאמינה שהם החזירו אותה!|מאוהב|
אגב זו הדר מתפוז הישן אם את זוכרת אותי וואי כמה זמן לא נכנסתי לכאן, מה שלומך? מה שלומך יבגני?

lili1992

New member
שלום הדר! בטח שאני זוכרת, היית פעילה גם בפורום ויוה 🥰 אני זוכרת שכשויוה הודיעו על פתיחת ויוה וינטג' שאלת אותם לגבי טרה נוסטרה והם אמרו שזה בתכנון, מאז עבר המון זמן אבל לפחות הם קיימו! בדיוק בימים אלו אני מסיימת לצפות בה (באיחור ניכר מהשידור המקורי). מעניין אם גם ישדרו אותה בויוה או שקודם ישדרו אותה שוב בוינטג' ורק אז בויוה. וכיף שאת כאן!

Hadar 169

Member
שלום הדר! בטח שאני זוכרת, היית פעילה גם בפורום ויוה 🥰 אני זוכרת שכשויוה הודיעו על פתיחת ויוה וינטג' שאלת אותם לגבי טרה נוסטרה והם אמרו שזה בתכנון, מאז עבר המון זמן אבל לפחות הם קיימו! בדיוק בימים אלו אני מסיימת לצפות בה (באיחור ניכר מהשידור המקורי). מעניין אם גם ישדרו אותה בויוה או שקודם ישדרו אותה שוב בוינטג' ורק אז בויוה. וכיף שאת כאן!
כן בדיוק בגלל שעבר כל כך הרבה זמן כבר לא חשבתי שיש לזה סיכוי, אבל ויוה הפתיעו לטובה!
אני סיימתי אותה עם השידור, בשבילי זו הייתה הפעם הרביעית שצפיתי בה חח אף פעם לא נמאס, התקופה העלילה ההשקעה השחקנים.. מושלם|מאוהב|
אני מקווה שהיא תגיע גם לויוה כדי שכולם יוכלו להנות ממנה(y)
ותודה! כיף לראות גם אותך|שמח|

lili1992

New member
לפני השידור הנוכחי של טרה נוסטרה, צפיתי בה כשהיא שודרה בפעם הראשונה בערוץ 3 ולאחר כמה שנים גם בויוה. זכרתי הרבה דברים שקרו כמובן, אבל תמיד היו לי חורים בעלילה, לא זכרתי איך הגיעו למצבים מסוימים ולמה, ולכן במובנים מסויימים הצפייה בה הפעם הייתה כאילו צפיתי בה בפעם הראשונה. יכולתי לשפוט מנקודת מבט של מבוגר את המעשים והרגשות של הדמויות, ולקבוע מבחינתי מה מידת האשמה של כל אחד מהמעורבים בכך שז'וליאנה ומתאו התפצלו והתאחדו סופית כששניהם כבר נושאים עבר ואף צאצא משותף עם בני זוג אחרים.
אגב התרגום בסדרה ממש גרוע, אני לא זקוקה לו אבל עדיין הוא לרוב שגוי.

Hadar 169

Member
לפני השידור הנוכחי של טרה נוסטרה, צפיתי בה כשהיא שודרה בפעם הראשונה בערוץ 3 ולאחר כמה שנים גם בויוה. זכרתי הרבה דברים שקרו כמובן, אבל תמיד היו לי חורים בעלילה, לא זכרתי איך הגיעו למצבים מסוימים ולמה, ולכן במובנים מסויימים הצפייה בה הפעם הייתה כאילו צפיתי בה בפעם הראשונה. יכולתי לשפוט מנקודת מבט של מבוגר את המעשים והרגשות של הדמויות, ולקבוע מבחינתי מה מידת האשמה של כל אחד מהמעורבים בכך שז'וליאנה ומתאו התפצלו והתאחדו סופית כששניהם כבר נושאים עבר ואף צאצא משותף עם בני זוג אחרים.
אגב התרגום בסדרה ממש גרוע, אני לא זקוקה לו אבל עדיין הוא לרוב שגוי.
סיימת להשלים גם את הפרקים האחרונים?|שמח|
ומסכימה! לכל צפייה יש את הייחודיות שלה במיוחד בטלנובלה כזאת מושקעת עם כל כך הרבה פרטים ודברים שקורים.

וואי התרגום חח כל כך מסכימה היו מקרים שזה ממש הוצא מהקשרו, זכור לי במיוחד שני מקרים למשל כשז'וליאנה ודוניה דולורס היו במטבח של הפנסיון
דולורס אמרה לה שעכשיו כל אחד רוצה לאכול מתי שבא לו מבלי לשים לב לשעות הפעילות של המטבח ואז היא התבאסה שהיא צריכה כל היום לעמוד מול התנור. ואיך זה תורגם? "ז'וליאנה עכשיו לאף אחד אין זמן לבוא לאכול, בואי תעמדי בבקשה מול התנור" חח..
או איך שלאונורה הרגיעה את מריה דה סוקורו אחרי לידת נכדתה שנולדה לפני הזמן, ואמרה לה חיינו בידיי האל כמו המקרה שלי עם הבת שלי כשהיינו על האוניה. התרגום היה "כמוני איך שילדתי את ביתי באוניה"o_O-לאונורה לא ילדה באוניה אלא הילדה שלה בכתה בדיוק ברגע שרצו להשליך אותה לים כי חשבו שהיא מתה מהמגיפה שהתפשטה על האוניה כמו שעשו עם ההורים של ז'וליאנה:cry: אבל אז התגלה שהיא בחיים וחייה ניצלו!
היו עוד לא מעט מקרים של תרגום שגוי פשוט את אילה אני זוכרת במיוחד חח.. ככה שגם אני לעיתים פשוט התעלמתי מהתרגום כי זה ממש בילבל.

לגבי מידת האשמה של הדמויות בהיפרדות של ז'וליאנה ומתאו, אין ספק שפרנצ'סקו רצה בטובתה וראה בה בת אבל העובדה שההורים שלה מתו על האוניה
ואיך שהוא אחר כך לקח אותה תחת חסותו טרפו את הקלפים עוד על ההתחלה. ועם כמה שהוא רצה בטובתה הוא גם רצה בטובת בנו, ואיך שהתחילו השקרים
שלו של מרקו אנטוניו של רוזנה ושל גומרסינדו, היה ברור שייקח זמן מה עד שמתאו וז'וליאנה יזכו להיפגש שוב.

בהמשך הם כמובן ניפגשו והמפגש המחודש היה יפה ומרגש:love:אבל בדיוק אחריו התחילו כל הבעיות כי כמו שציינת כל אחד כבר היה עם מישהו אחר ויש לזה השלכות!
הם הבינו שהמצב השתנה אבל אהבה גדולה כמו של מתאו וז'וליאנה כמובן שיכלה להתגבר על הכל:giggle:

lili1992

New member
סיימתי לצפות בה השבוע 🤩
כבר דיברנו על זה בעבר כשגילינו שחואניטו בעצם חי, אבל אני עדיין לא מבינה מה קרה פה ולמה קו העלילה הזה.
הפעם כשצפיתי בידיעה שהוא בסוף לא מת, התאמצתי מאוד למצוא לכך רמזים בסצנות (אפילו שזו גרסה ערוכה ומקוצרת).
הדבר הראשון ש"זיהיתי" היה שיחה בין רוזנה למריאנה, ובו רוזנה התעקשה לדעת אם הילד באמת מת, ומריאנה קצת התחמקה מלענות. הדבר הבא שראיתי היה כבר ממש בפרקים האחרונים שמריאנה הייתה במנזר/בית היתומים והנזירה שאלה אותה על "הילד האחר" שהיא הביאה לשם. אם הם כבר טרחו לשים את הסצנה הזו בגרסה הבינלאומית אז למה לא להכניס גם את הרגע שז'וליאנה מתאחדת עם חואניטו? לשים אותו לכמה שניות בסצנה של צילום התמונה בסאו פאולו בלי אף קלואוז-אפ לא באמת גרם לנו להבין שהוא חי 🤦🏻‍♀️
קו העלילה שהוא בעצם חי מאוד לא הגיוני וגם בסצינה שז'וליאנה סוף סוף מגלה את זה יש הרבה דברים לא הגיוניים.

בכל אופן - לידיעה החשובה והמרגשת! ראיתי מאמרים שאומרים שגלובו סוף סוף הצליחו "לשחרר" את הגרסה המלאה של טרה (221 פרקים) והם יוכלו להעלות אותה לאתר שלהם עוד השנה 👏🏻👏🏻👏🏻
יהיה מעניין לראות קצת ממה שהם חתכו, אני יודעת למשל שהראו סצנות מהעבר של מטאו כשהוא היה צעיר. גם אפשר יהיה להשוות את הסוף המלא לסוף הערוך שהציגו לנו.

נערך לאחרונה ב:

Hadar 169

Member
סיימתי לצפות בה השבוע 🤩
כבר דיברנו על זה בעבר כשגילינו שחואניטו בעצם חי, אבל אני עדיין לא מבינה מה קרה פה ולמה קו העלילה הזה.
הפעם כשצפיתי בידיעה שהוא בסוף לא מת, התאמצתי מאוד למצוא לכך רמזים בסצנות (אפילו שזו גרסה ערוכה ומקוצרת).
הדבר הראשון ש"זיהיתי" היה שיחה בין רוזנה למריאנה, ובו רוזנה התעקשה לדעת אם הילד באמת מת, ומריאנה קצת התחמקה מלענות. הדבר הבא שראיתי היה כבר ממש בפרקים האחרונים שמריאנה הייתה במנזר/בית היתומים והנזירה שאלה אותה על "הילד האחר" שהיא הביאה לשם. אם הם כבר טרחו לשים את הסצנה הזו בגרסה הבינלאומית אז למה לא להכניס גם את הרגע שז'וליאנה מתאחדת עם חואניטו? לשים אותו לכמה שניות בסצנה של צילום התמונה בסאו פאולו בלי אף קלואוז-אפ לא באמת גרם לנו להבין שהוא חי 🤦🏻‍♀️
קו העלילה שהוא בעצם חי מאוד לא הגיוני וגם בסצינה שז'וליאנה סוף סוף מגלה את זה יש הרבה דברים לא הגיוניים.

בכל אופן - לידיעה החשובה והמרגשת! ראיתי מאמרים שאומרים שגלובו סוף סוף הצליחו "לשחרר" את הגרסה המלאה של טרה (221 פרקים) והם יוכלו להעלות אותה לאתר שלהם עוד השנה 👏🏻👏🏻👏🏻
יהיה מעניין לראות קצת ממה שהם חתכו, אני יודעת למשל שהראו סצנות מהעבר של מטאו כשהוא היה צעיר. גם אפשר יהיה להשוות את הסוף המלא לסוף הערוך שהציגו לנו.
(y)אכן לא ברור מה גרם להם להשמיט את הסצנה בגרסה הבינלאומית❗וכן התמונה בסוף זו ממש לא הוכחה מספקת חח😩
הם ממש חתכו את סצנת הביקור של ז'וליאנה בבית היתומים של המנזר בפרק האחרון - מהרגע שהיא נפרדה ממריאנה סיימו את הסצנה, במקום להראות את ההמשך שבו היא למעשה פוגשת בחואניטו ומתאחדת איתו!

בגרסה הבינלאומית הסצנה נגמרת רק בזה שמריאנה אומרת ש"ז'וליאנה נזכרה בפרנצ'סקיניו מאוחר מידי". וזה באמת לא כל כך ברור כי מריאנה בגדול אמורה להיות דמות טובה😯למרות שמובן שהיא לא חפה מטעויות, היא זו שלקחה את חואניטו לגלגל הנטושים של המנזר איך שהוא נולד בהוראתה של ז'נטי המרשעת שאמרה לז'וליאנה שהוא נולד מת! אבל אחרי זה מריאנה גילתה לה את האמת, התנצלה ועזרה לז'וליאנה בהמשך הדרך. וגם בסופו של דבר הצילה את חואניטו בכך שלקחה אותו מהבית חולים ודאגה שיטפלו בו במנזר. ואכן בסצנה של הפרק לפני האחרון רואים את מריאנה לראשונה גם עם פרנצ'סקיניו וגם עם חואניטו בבית היתומים!

אבל נראה שבכל זאת היא מבחינתה לא שכחה לז'וליאנה את העניין עם פרנצ'סקיניו - שז'וליאנה לא לקחה אותו איתה כשברחה עם מתאו מהבית של מרקו אנטוניו, ונראה שהיא המשיכה לנטור לה על זה😯כמובן שאין לה כל זכות לא אחרי מה שהיא בעצמה עשתה עם חואניטו, ולא לאור העובדה שהיא ידעה על התרגיל הטעיה שפרנצ'סקו ומרקו אנטוניו עשו לז'וליאנה כששיקרו לה שפרנצ'סקיניו זה כביכול חואניטו.

ככה שנראה שמריאנה החליטה להשאיר את חואניטו במנזר, כדי לראות מתי ז'וליאנה תיזכר בפרנצ'סקיניו ותבוא לבקר אותו ורק אז היא תיתן לה את חואניטו:mad:זה כמובן צעד לא אנושי, ולא יעלה על הדעת שגם אחרי שנים היא החזיקה אותו שם בידיעה שהוא בחיים! ניתן להבין בעצם שאם ז'וליאנה לא הייתה מגיעה לבקר את פרנצ'סקיניו היא בחיים לא הייתה מגלה שחואניטו חיo_O

אבל העיקר באמת שעשו לזה סוף טוב! אחרי כל התלאות שז'וליאנה עברה עם הילד הזה זה היה פשוט קורע לב אם בסוף הוא באמת היה מת😢 איך שבהתחלה היא חשבה שהוא נולד מת, ועד שהיא גילתה שהוא חי אבל נלקח לאימוץ.. ועד שהיא מצאה אותו זכתה בו בחזרה - ואז הוא חלה בדיפתריה ואז הוא הוכרז כמת..|מזיע|אז העיקר באמת שז'וליאנה וחואניטו זכו להתאחד😍

באמת יש עדיין את הגרסה המקומית המלאה?😮וואי הלוואי שיעלו אותה לאתר של הברזילאיות ואז סוף סוף תהיה הזדמנות לראות באמת גם את כל מה שחתכו😃

אגב יצא לך בסוף להשלים משם מראה של החיים? אני זוכרת שדיברנו עלייה בין היתר, אני סיימתי אותה בזמנו טלנובלה ממש מעולה ומומלצת! כמו גם מעבר לאשליה אם יצא לך לראות|המלצה||שמח|

מצרפת את הקטע המלא שנחתך ואת הקטע שחואניטו הוכרז כמת|אקשן||למטה|

נערך לאחרונה ב:

lili1992

New member
אני מקווה מאוד שיעלו את הגרסה המלאה לאתר הנ"ל,
ובכל מקרה שמרתי את כל הפרקים מהשידור האחרון של טרה נוסטרה בויוה 😈
לגבי מראה של החיים - נכון, התחלתי לצפות בה בזמנו אבל נאלצתי לעצור ועדיין לא הצלחתי לחזור אליה.
זה לא בגלל הסדרה אלא בגלל חוסר הזמן שלי.
האמת היא שיש סדרה אחרת, ישנה יותר, שאני רוצה לצפות בה: Cabocla משנת 2004. אני מקווה שבסוף אגיע לכולן.
אני מכירה את מעבר לאשליה, כמו גם את כל הסדרות ששודרו ברקורד ברצועות של 6-9 בשנים האחרונות, מכירה אבל לא צפיתי...

Hadar 169

Member
אני מקווה מאוד שיעלו את הגרסה המלאה לאתר הנ"ל,
ובכל מקרה שמרתי את כל הפרקים מהשידור האחרון של טרה נוסטרה בויוה 😈
לגבי מראה של החיים - נכון, התחלתי לצפות בה בזמנו אבל נאלצתי לעצור ועדיין לא הצלחתי לחזור אליה.
זה לא בגלל הסדרה אלא בגלל חוסר הזמן שלי.
האמת היא שיש סדרה אחרת, ישנה יותר, שאני רוצה לצפות בה: Cabocla משנת 2004. אני מקווה שבסוף אגיע לכולן.
אני מכירה את מעבר לאשליה, כמו גם את כל הסדרות ששודרו ברקורד ברצועות של 6-9 בשנים האחרונות, מכירה אבל לא צפיתי...
במעבר לאשליה צפיתי ממש לפני שטרה נוסטרה הגיעה, אגב אנז'ליקה ברטולו וז'נטי משחקים גם שם בין היתר|שמח|
"אהבה מושלמת" מאותה הרצועה גם נראית טוב! למרות שלא יצא לי לראות עדיין(מתאו/טיאגו לסרדה גם משחק שם|כתר|)
CABOCLA אני לא מכירה אבל אני רואה שזו עוד תקופתית מושקעת של גלובו וגם רוזנה שם|שמח|נראה יפה(y)
ובערוצים את צופה בעוד טלנובלה חוץ מטרה שהסתיימה?|טי-וי|

lili1992

New member
אחרי טרה צפיתי בקוריאנית, כרגע טרם החלטתי במה לצפות - אם בעוד קוריאנית שאני צריכה להשלים מהשנה או במשהו אחר.

Hadar 169

Member
אחרי טרה צפיתי בקוריאנית, כרגע טרם החלטתי במה לצפות - אם בעוד קוריאנית שאני צריכה להשלים מהשנה או במשהו אחר.
הקוריאנית היחידה שצפיתי בה בתקופה האחרונה הייתה "חיה בסרט" ממש אהבתי (y)🤩
חבל שלא מביאים יותר בסגנון הזה, אולי בהמשך🙂

lili1992

New member
צפיתי בה ומאוד אהבתי! אם להשוות עם הסדרה W שהופקה שלוש שנים לפני, שגם עוסקת בעולם הקומיקס - אז הן מאוד שונות (את שתיהן אהבתי).

Hadar 169

Member
צפיתי בה ומאוד אהבתי! אם להשוות עם הסדרה W שהופקה שלוש שנים לפני, שגם עוסקת בעולם הקומיקס - אז הן מאוד שונות (את שתיהן אהבתי).
(y)הכרתי את הדרמה הזו אבל לא יצא לי לצפות, היא גם משלבת קטעים קומיים? אני אוהבת כשהם משלבים על טבעי וקומי כמו בונג סון האדירה, לכל הרוחות, הרי את מוכרת לי..|שמח||כתר|

evglev1

Well-known member
מנהל
נכון כשאני קראתי על העלילה של חיה בסרט, זה עשה לי נוסטלגיה ל-W וקיוותי למשהו דומה, מדובר במשהו שונה לגמרי אך גם מאוד מעניין במיוחד הקטע שהמשניים בהסוד היו הראשיים בסיפור אחר ה"חצוצרה הסינית" שגם שילוב קטעים תקופתיים בקומיקס או דרמה של סדרה תקופתית וערבוב של גורל דמויות בשני הקומיקסים.

Hadar 169

Member
נכון כשאני קראתי על העלילה של חיה בסרט, זה עשה לי נוסטלגיה ל-W וקיוותי למשהו דומה, מדובר במשהו שונה לגמרי אך גם מאוד מעניין במיוחד הקטע שהמשניים בהסוד היו הראשיים בסיפור אחר ה"חצוצרה הסינית" שגם שילוב קטעים תקופתיים בקומיקס או דרמה של סדרה תקופתית וערבוב של גורל דמויות בשני הקומיקסים.
גם אני אהבתי את ההקבלות! (y)

evglev1

Well-known member
מנהל
הקוריאנית היחידה שצפיתי בה בתקופה האחרונה הייתה "חיה בסרט" ממש אהבתי (y)🤩
חבל שלא מביאים יותר בסגנון הזה, אולי בהמשך🙂
כן חיה בסרט היה נהדר. אגב צפית בה כשעוד הייתה בויוה פלוס או בשידור החוזר בויוה? האמת שמבחינת פנטזיה גם סוף העולם שמוכרת באתרים כ"אל ההרס לשירותיך" היא בסגנון דומה וסדרה טובה, עם כי די קשה וגם קיירוס היא בסגנון של פנטזיה. אה ואיך פספסת את ד"ר רפאים עם קווי דמיון ל"לכל הרוחות" הקוריאנית הראשונה שלך?

Hadar 169

Member
כן חיה בסרט היה נהדר. אגב צפית בה כשעוד הייתה בויוה פלוס או בשידור החוזר בויוה? האמת שמבחינת פנטזיה גם סוף העולם שמוכרת באתרים כ"אל ההרס לשירותיך" היא בסגנון דומה וסדרה טובה, עם כי די קשה וגם קיירוס היא בסגנון של פנטזיה. אה ואיך פספסת את ד"ר רפאים עם קווי דמיון ל"לכל הרוחות" הקוריאנית הראשונה שלך?
צפיתי בשידור הראשון שלה(y) היא הייתה מעולה❗
סוף העולם האמת ניסיתי שני פרקים ראשונים ופרשתי. נתתי לה צ'אנס בגלל הראשית(לכל הרוחות, בונג סון האדירה)ובגלל הסגנון. אבל היא הייתה נראית לי באמת יותר מידי כבדה/מורכבת וציפיתי למשהו יותר קליל. אותו הדבר לגבי קיירוס וד"ר רפאים שלמרות קווי הדימיון היו נראים לי לפי הפרומו פחות קלילים פחות הסגנון שאני אוהבת בקוריאניות:]

למעלה