מי עשה את זה טוב יותר ?

Johyboy26

Member
החלטתי לעשות פינה משלי ולקחת סצנות דומות משתי סדרות שונות ולהשוות אותן היום מתחילים עם סדרה ישנה של גיורא חמיצר וסדרה חדשה ,

סצנת הדליים בעונה 3 של שתי הסדרות (ובצירוף מקרים בפרק 5 של העונה )

השמיניה:
שמונת הגיבורים באימונים למועצה , באימון האחרון המשימה להחזיק את היד למעלה במשך כמה זמן בזמן שהיא קשורה לדלי (סליחה לא זוכר ) כל הפרק מרגישים את הקושי של החבורה ואבי שמינו אותו למפקד ה היחיד שלא קשור לדלי מנסה לחזק את חבריו , בעוד חלקם כועסים וחלק עייפים , אבל בסוף הם מצליחים את המשימה ונרטבים ומתחבקים .

החממה:

בסדרה החדשה יותר בתחרות בין העורבים והנשרים המשימה שוב להחזיק דלי שקשור ליד מעל הראש , אבל הפעם במקום שישפכו מים , המתחרים יקבלו צבע , פה אין מגבלת זמן עד שהאחרון נכנע , הנשרים בזכות רמאות של איימי מנצחים ,

סיכום :

שתי הסצנות קשות לצפייה אתה מרגיש את הכאב של הדמויות , בעוד בשמיניה הסצנה נועדה לאחד את הדמויות ולהוכיח שאבי ראוי לבחירה בו למפקד , שהם סוף סוף מצליחים שהמים נופלים עליהם אחרי הזמן המוגבל אתה לא יכול שלא לנשום בהקלה ולשמוח איתם , בהחממה תלוי מה איזה קבוצה אתה , אתה מרגיש בשביל שתי הקבוצות , לא רק שכמו בשמיניה חם רצחחחח , כל אחד מנסה להכשיל את השני , אין הרגשה של ביחד , רק המנצח לוקח הכל , בגלל זה אני מאמין שמי שעשה יותר טוב הייתה השמיניה !!!

מנצחת : השמיניה

קבצים מצורפים

• Screenshot_20240504_211350_YouTube.jpg
    Screenshot_20240504_211350_YouTube.jpg
    KB 627.9 · צפיות: 3
  • Screenshot_20240504_211441_Chrome.jpg
    Screenshot_20240504_211441_Chrome.jpg
    KB 255.6 · צפיות: 3

YossihNew

Well-known member
השמינייה.

בסוף הסצנה של השמינייה אני שמחתי!

בסוף הסצנה בחממה אני שאלתי את עצמי "יפתח, איך אתה בכלל מאמין לאיימי?!". בכלל הייתה כתיבה גרועה שם.

למעלה