מי משתתף בהלווית ראיסי

משתפרת1

Well-known member

בסוף הידיעה.
לא מתפלאת על היהודים האיראניים, עבורם זה ענין של חיים ומוות.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל

בסוף הידיעה.
עצוב לראות ישראלים משתתפים בהלווית רוצח יהודים.

Harrington

Well-known member
מנהל
זה חולני ומחליא
זה כך בגלל העילה לעניין. החברה' האלה לא אוהבים לכתחילה את אירן או מנהיגיה ואין להם מאומה איתם. אלא שבגלל שאירן ומנהיגיה נוהגים לאיים בהשמדת ישראל ומתוך התנגדותם למדינת ישראל, הם 'אוהבים' ותומכים באירן ומנהיגיה. עמדתם זו נובעת מטעות פרשנית תלמודית עתיקה שהם לקחו קצת יותר מדי רחוק (לטעמי בכל אופן). אבל עצם העובדה ששנאתם הגדולה למדינת ישראל שולחת אותם לתמוך בגדולי אויביה וללוותם בדרכם האחרונה גם אם אין מחלוקת שהיו בני בליעל, נבלות סרוחות שלא (כן) ברא השטן אשר כל אדם נורמלי ונורמטיבי ישמח בהסתלקותם מהעולם, היא אכן "חולנית ומחליאה" כהגדרתך.

עם זאת, להגדרה זו יש כמובן צד שני והיא שאם אנחנו מגדירים את האנשים האלה ו/או את מעשיהם המדוברים כ"חולניים", הרי שעלינו להכיר בכך שמעשים אלו נובעים ממחלה או בעיה נפשית אם תרצי. משכך הם פני הדברים, אין לנו אלא לרחם על האנשים הללו, להעמיד אותם על טעותם ככל שנסבור במקרה ספציפי שיש בכך טעם, ולהתפלל (למאמינים בכך) לרפואתם (בתחום רפואת הנפש) המהירה והשלמה.

אבי בן 1231

Well-known member
זה כך בגלל העילה לעניין. החברה' האלה לא אוהבים לכתחילה את אירן או מנהיגיה ואין להם מאומה איתם. אלא שבגלל שאירן ומנהיגיה נוהגים לאיים בהשמדת ישראל ומתוך התנגדותם למדינת ישראל, הם 'אוהבים' ותומכים באירן ומנהיגיה. עמדתם זו נובעת מטעות פרשנית תלמודית עתיקה שהם לקחו קצת יותר מדי רחוק (לטעמי בכל אופן). אבל עצם העובדה ששנאתם הגדולה למדינת ישראל שולחת אותם לתמוך בגדולי אויביה וללוותם בדרכם האחרונה גם אם אין מחלוקת שהיו בני בליעל, נבלות סרוחות שלא (כן) ברא השטן אשר כל אדם נורמלי ונורמטיבי ישמח בהסתלקותם מהעולם, היא אכן "חולנית ומחליאה" כהגדרתך.

עם זאת, להגדרה זו יש כמובן צד שני והיא שאם אנחנו מגדירים את האנשים האלה ו/או את מעשיהם המדוברים כ"חולניים", הרי שעלינו להכיר בכך שמעשים אלו נובעים ממחלה או בעיה נפשית אם תרצי. משכך הם פני הדברים, אין לנו אלא לרחם על האנשים הללו, להעמיד אותם על טעותם ככל שנסבור במקרה ספציפי שיש בכך טעם, ולהתפלל (למאמינים בכך) לרפואתם (בתחום רפואת הנפש) המהירה והשלמה.
סוף, סוף הגעת למסקנה שלי שהדת היא מחלת רוח, והחוסים בה הם חולי רוח!!!

Harrington

Well-known member
מנהל
סוף, סוף הגעת למסקנה שלי שהדת היא מחלת רוח, והחוסים בה הם חולי רוח!!!
הממ... לא, דווקא לא הגעתי למסקנה הזאת בשום שלב. למעשה התיאורים האלה יותר מתאימים לתוקפי הדת/יים הפבלוביים, האובססיביים והקיצוניים בעיני.

אבי בן 1231

Well-known member

בסוף הידיעה.
אולי הגיע הזמן שנבחרי מדינת היהודים, שנחשבים מאוד חכמים,
יחוקקו חוק המאפשר את שלילת אזרחותם של עוכרי ישראל בני העוולה האלה
ולשלול את כל כל זכויותיהם במדינה!!!
עד אשר יבינו את הרמז ויעזבו מרצון את המדינה?
אבל אני חושב שיהודים אלה הם תושבי איראן ואולי הם תומכים בשלטון מפחד פן יבולא להם!!!

משתפרת1

Well-known member
אולי הגיע הזמן שנבחרי מדינת היהודים, שנחשבים מאוד חכמים,
יחוקקו חוק המאפשר את שלילת אזרחותם של עוכרי ישראל בני העוולה האלה
ולשלול את כל כל זכויותיהם במדינה!!!
עד אשר יבינו את הרמז ויעזבו מרצון את המדינה?
אבל אני חושב שיהודים אלה הם תושבי איראן ואולי הם תומכים בשלטון מפחד פן יבולא להם!!!
יהודי איראן אכן השתתפו במסע ההלויה. אותם אני לגמרי מבינה, חייהם תלויים מנגד. בנוסף להם היו גם נטורי קרתא קיצוניים. לא סביר שהגיעו עם דרכון ישראלי.

למעלה