מי משלם על הדייט?

S h a r k 1 8

New member
האמת שהיו לי כמה התנסויות עם נשים כמוך

כך שאני כבר יודע להריח בנות שכמוך מקילומטרים (עוד בשלב שיחת הטלפון), ולכן כשמזדמנת לי "הזדמנות" כמוך אני אפילו לא מגיע לדייט.
&nbsp
אבל תתפלאי, יש לא מעט נשים שהן לא כמוך, אז המצב לא כזה גרוע.
&nbsp

תסלח לי אבל אני חושב שאתה מגזים ואתה צריך להתבייש

לכל אדם יש את הזכות לחיות על פי דרכו. מקומם או לא , הפוסט הזה צריך להתנהל בצורה תרבותית.
אתה לא מכבד את עצמך ואת הגברים שאתה כותב כאלה דברים מאחורי המקלדת.
אני מצפה ממנהל הפורום למחוק את התגובות המגעילות של חלק מהאנשים פה.
יש גבול לאיזו רמה אפשר לרדת.
פשוט בושה!!!

S h a r k 1 8

New member
ייתכן וירדתי נמוך

אבל אני באמת חושב שכאשר אדם (גבר או אישה) מנצל את הרצון של אדם אחר למציאת זוגיות אמיתית וכנה כדי לסחוט אותו כספית, ראוי לתגובה שכזאת.

אתה יכול לקרוא לזה השקפת עולם. בסדר. יש גם אנשים שהשקפת עולמם היא שהומואים הם לא בני אדם, למשל. אז? גם זאת השקפת עולם. הם גם רשאים להחזיק בדעה הזאת, אבל איזו תגובה אתה מצפה שהם יקבלו כשהם מפיצים את הדעות האלה?

שילת281

New member
איך אתה יודע שאני מנסה לסחוט כספית?

אתה מכיר אותי באופן אישי שאתה כותב שהמטרה שלי היתה לסחוט מישהו כספית? הסקת את כל המסקנות האלה לפי כמה שורות שכתבתי בפוסט? נראה לך שאני אבזבז ערב שלם כדי שמישהו יקנה לי כוס יין ? אולי יש לי הרגלים מסוימים מקשר קודם שהיה לי...?
גם אני נתקלתי פה בפורום בפוסטים הזויים שלא הסכמתי עם מילה אחת שכתבו שם. אבל חשבתי 10 פעמים לפני שכתבתי משהו כדי לא לפגוע במי שקורא את הדברים. לא אפגע בבנאדם, לא בפנים ולא מאחורי מקלדת. ההבדל בנינו זה שאתה חושב שאתה טוב ממני, חכם ממני, הגון ממני, ישר ממני. (אפילו בלי להכיר אותי). המילים שכתבת מעידות עליך... לא עליי.

S h a r k 1 8

New member
אני חושב שאני הגון ממך וישר ממך. נ-ק-ו-ד-ה.

נכון. אני אכן לא מכיר אותך אישית, אבל אני פסקתי את הקביעה הזאת אך ורק על סמך הדברים שאת העדת על עצמך. לא על סמך שמועות או ניחוש.
&nbsp
כמובן שאת לא יוצאת לדייט בשביל המחיר של כוס היין. יש לזה משמעות סמלית. מבחינתך, ברגע שגבר לא מוכן לממן אותך באופן מלא, הוא לא שווה יותר. זוגיות בשבילך נקבעת בראש ובראשונה לפי היכולת הכספית של בן הזוג לממן אותך. עצוב, אבל אין מסקנה אחרת להסיק מהדברים שאת כותבת.
&nbsp

שילת281

New member
אני כותבת פה בפורום המון שנים

ומעולם לא ניתקלתי במישהו שכותב בצורה כל כך נמוכה ולא תרבותית.
מציעה לך לבדוק את תהליך הסקת המסקנות שלך ואת התוקפנות שלך.
מה שעצוב באמת, זה שאנשים בונים לעצמם תמונה בראש על מישהו, משלימים את הפרטים החסרים בעצמם מתוך הדמיון שלהם, מבלי להכיר אותו, מבלי לשאול, רק מתוך כמה משפטים בודדים שאותו אדם כתב. מה שעצוב זה שאנשים חושבים שהם יודעים ה-כ-ל.
אתה ממש לא יותר הגון ממני, ולא יותר ישר ממני. אנחנו לא מכירים .
צר לי, לא אמשיך את הדיון איתך. זה לא הסגנון שלי.

NSW2

New member
אם זה "סה"כ" 200 ש"ח למה?

את כל כך מתלהמת שבכלל שילמת?
הרי זה לא סכום רציני לפי המילים שלך ועוד שילמת סה"כ שליש מזה.
לגיטימי מאוד שגם את תעשי מאמץ כלשהו בדייט שלישי.
איפה הנכונות שלך להשקיע?
ואיפה הנכונות שלך להעריך את הבחור שהשקיע בך שני שליש מהכסף.
אם את צריכה שהוא יישלם עליך ארוחות של 200 שח בדייט שלישי,
ונראה לך שזה נקרא לחזר יש לזה שם אחר.
לממן ולא לחזר.
כנראה שהוא גם יודע להעריך כסף ולא מחפש רק לממן מישהי.
תעשי לו טובה ותחתכי כי הוא נשמע בחור לעניין שעומד על שלו.

שלום

כל אדם צריך לדאוג לעצמו ורשאי להחליט כמה לעזור לאחר, ויהיה יפה ונדיב ויתרום לקשר אם יחליט לעזור לאחר. צריך להחליט אם האדם טוב ונחמד להרגשתנו ולפי זה האם נרצה להישאר אתו וליהנות מקשר אתו. אגב, 200 שקל לא נשמעים לי כמו סכום כל כך מועט לארוחה.
&nbsp
&nbsp

נוסעת27

New member
את ממש חצופה

מה נותן לך לגיטימציה לא לשלם על מה שאכלת ושתית ועוד לכעוס עליו ולשקול להעיף אותו על סמך זה? (אבל את ממש לא נצלנית).
סליחה.. העדת בעצמך שהוא שילם כבר על שני דייטים. ואת שלפת את הארנק. בנית לעצמך תסריט בראש שהוא ידחה את הצעתך ונחרדת ששילמת 30 אחוז מכלל החשבון (ובערך אחוז מכלל היציאות שלכם עד כה) ואת עוד יושבת לך ומתלבטת אם הוא ראוי.
לטעמי, את היא זו שלא ראויה, ובאמת עדיף שתשחררי אותו לחופשי.

tal902

New member
אחלה תגובה

הבחורה חיה בסרט. אני שאלתי אותה איזה חומרים היא לוקחת כי אני רוצה גם. היא סירבה להגיד....

tal902

New member
ועוד הערה

אם לבחור יש שכל, הוא כבר יחתוך ממנה....

lj101

New member
כבר מעכשיו את נכנסת לכיס שלו, מה את מקרה סעד ?

בסה"כ דייט שלך.... לא בעלך, לא חבר או בן זוג...

לדעתי עדיף שיקרא כאן ויברח מהר ממי שכבר עושה השוואות של משכורות והכנסות.

oneofus

New member
אוי זו שאלה שמופיעה 100 פעם

כשהייתי צעיר יותר (לפני 40 שנה בערך) כשהייתי עוד חייל שמתי לב לכך שלמרות שאני והבחורה חיילים, תמיד אני משלם.
עבר זמן, עשיתי תואר ועבדתי בחברה שנתנה לי חשבון הוצאות פתוח עם הוראה להשתמש בו ולא להביא קבלות על פלאפל. עם לאנצ'יה ספורט מפוארת יצאתי אולי עם 30 בנות שלכולן אמרתי אותו דבר "יש לי חשבון הוצאות פתוח - לאן את רוצה ללכת..."
ברור שלכולן ובהן יפות מאוד - זה היה דייט יחיד שנחתך בסוף הערב.
האחרונה לקחה אותי למסעדה מזרחית הזמינה צלחת צ'יפס והתענגה עליה ערב שלם! ....
גם היום כשהיא יכולה להזמין מה שבא לה בכל מקום שתבחר, היא עדיין מזמינה צלחת צ'יפס ולפעמים סלט ומעבירה על זה את כל הערב ....

oneofus

New member
הרעיון שלך מעניין ולא חשבתי עליו

נסי שוב:
רמז, פריטים זולים בתפריט
אכילה משותפת,
התרכזות במטרה ולא בטפל...

למעלה