מישהו יכול לעזור לי בשיפוץ ק"ח בבקשה,

eranakuki

New member
מישהו יכול לעזור לי בשיפוץ ק"ח בבקשה,

ישנו סעיף מסוים שאני רוצה להוסיף לק"ח עבדתי כ8 חודשיים בחברת מזון בתור מזכירה +שילוב של הנהלת חשבונות , חשבשבת , הקלדת נתונים , תיאום ספקים ועוד מישהו יכול לנסח לי זאת ב2 שורות בבקשה שיראה הולם בק"ח , אני מחפשת עבודה באותו התחום - תחום המזכירות\פקידות ! תודה

שרוןדלן

New member
שיפוץ קו"ח

שלום לך בשלב ראשון אני מציעה שתחשבי על העבודה האידיאלית שאת מחפשת. דמייני את עצמך עובדת כבר במקום העבודה החדש. מה את עושה שם, שעות עבודה, האנשים, מקום ג"ג, תחום העיסוק של החברה, השכר שאת מקבלת וכו'. אחרי שתדעי מה את רוצה בדיוק ומה את לא רוצה, כתבי את החלק הנ"ל בקו"ח והעלי לפורום (ללא פרטים מזהים). אשמח לעזור לך בהצלחה

שרוןדלן

New member
קיבלתי את המסר שלך

אך זה לא מה הצעתי לך, אינני יכולה לכתוב לך את קורות החיים כיוון שאני לא מכירה אותך ואין לי מושג מה עשית בעבודתך. אני חוזרת על הצעתי ... את מוזמנת להעלות את קורות החיים לפורום ללא פרטים מזהים ואז אשמח לעזור לך ולשכתב את קורות החיים שלך בהתאם לעבודה המבוקשת. או לפנות אלי באופן פרטי בהצלחה

ללי 27

New member
תשובה

שלום אירנה קצת הקדמה: את קו"ח לא כותבים בגוף ראשון, ז"א לא לכתוב: עבדתי... לדעתי את יכולה לכתוב משהו כזה: - תחת סעיף "ניסיון תעסוקתי" - (כאן תצייני את התקופה בה עבדת) - מזכירה בחברת X - תיאור החברה, מקום החברה עבודה כמזכירת החברה ובמחלקת הנהלת החשבונות. התפקיד כלל: הקלדת נתונים, תיאום מול ספקים (ועוד דברים שעשית - למשל מענה טלפוני, קבלת קהל, ניהול המשרד באופן שוטף וכו').... * את הידע שלך בתוכנת חשבשבת הייתי מציינת תחת הסעיף "יידע במחשבים". מציעה לך להעלות את הקובץ של הקו"ח שלך כאמור ללא פרטים אישיים כדי שנוכל לעזור לך יותר.

Skeleton Kiss

New member
יש סעיף ידע במחשבים?

איפה ואיך? את הידע במחשבים רשמתי תחף הסעיף של ההכשרה המקצועית

ללי 27

New member
כן, עד כמה שידוע לי. ככה נהוג לרשום

בכל דוגמאות קו"ח שראיתי בחיי וגם בקו"ח האישי שלי זה נרשם כסעיף נפרד. אצלי זה רשום אחרי הסעיף של השירות הצבאי/לאומי כאמור כ"יידע במחשבים". כדאי לפרט אם את שולטת שליטה מלאה בתוכנות האופיס , בדוא"ל ובאינטרנט, אם יש לך ידע בתוכנות נוספות ואם את מקלידה בשיטה עיוורת זה מאוד חשוב. מקווה שעזרתי

בָלבָל

New member
אם אני זוכרת נכון

כבר ניסיתי לעזור לך פעם עם קורות החיים את יכולה לשלוח לי שוב אם את רוצה (תשלחי במסר) ואנסה לעזור

למעלה