מיונים לחברה

דוד לר

New member
שלום לכולם. אני בוגר תואר ראשון במדעי המחשב ולאחרונה התמיינתי לאלביט דרך חברת כוח אדם לתפקיד פיתוח אוטומציה. עברתי את כל המיונים ולבסוף ביקשו ממני לחתום לשנתיים זה נשמע לי המון והסכמתי לשנה ובגלל זה לא המשיכו איתי. כעת עבר חודש וקצת ואני שוקל לחתום על השנתיים בגלל המצב בשוק. רציתי לשאול איך זה נראה בעיניכם או שהדבר מקובל שאשלח להם הודעה שאני מוכן לחתום לשנתיים? (בלינקדאין המשרה מפורסמת עדיין) והאם כדאי לשלוח הודעה למגייסת או לראש צוות? תודה רבה לכולם :)

user32

Well-known member
מנהל
קודם כל כדאי. שנתיים זה ממש מעט במונחי קריירה ואפילו בשבילך לא הייתי עוזב מקום עבודה אחרי שנה כי זה לא נראה טוב, בטח לא עבודה ראשונה.
המגייסת היא כנראה הכתובת אבל אולי עדיף לשלוח לשניהם. מקווה בשבילך שהם יסכימו.
בהצלחה

Nuke1985

Active member
מה זה "לחתום לשנתיים", זה לא צפון קוריאה פה, מותר לך לעזוב מקום עבודה , אם יש הכשרה כל שהיא הם יכולים לגבות תשלום אם אתה עוזב מוקדם אבל זה צריך לעמוד בתנאים מסוימים (התשלום צריך להיות סביר), מעבר לזה קשה לתת תשובה בלי לדעת עוד פרטים כמו מה השכר ואיפה המשרה , מה האלטרנטיבות שלך , כמה זמן אתה מחפש, ממוצע ציונים ומוסד שבו סיימת וכו.

דוד לר

New member
מה זה "לחתום לשנתיים", זה לא צפון קוריאה פה, מותר לך לעזוב מקום עבודה , אם יש הכשרה כל שהיא הם יכולים לגבות תשלום אם אתה עוזב מוקדם אבל זה צריך לעמוד בתנאים מסוימים (התשלום צריך להיות סביר), מעבר לזה קשה לתת תשובה בלי לדעת עוד פרטים כמו מה השכר ואיפה המשרה , מה האלטרנטיבות שלך , כמה זמן אתה מחפש, ממוצע ציונים ומוסד שבו סיימת וכו.
אין הכשרה.. הם טוענים שהמערכת מורכבת ולוקח זמן ורק אחרי שנה שנה וחצי הם ״נהנים״ מעובד. מניח שמשלמים קנס יציאה. השכר 12-13 המשרה באלביט דרך קאווליטסט. כרגע אין עוד משהו שולח קו״ח ולא חוזרים. אני מחפש שלושה חודשים וחצי למדתי במכללה ממוצע 82.

Be1n

Member
אין הכשרה.. הם טוענים שהמערכת מורכבת ולוקח זמן ורק אחרי שנה שנה וחצי הם ״נהנים״ מעובד. מניח שמשלמים קנס יציאה. השכר 12-13 המשרה באלביט דרך קאווליטסט. כרגע אין עוד משהו שולח קו״ח ולא חוזרים. אני מחפש שלושה חודשים וחצי למדתי במכללה ממוצע 82.
איזו מכללה?

להבא, תיקח, לדעתי. קשה להכנס, לאחר מכן יותר קל. (לדעתי)

והם די צודקים (למרות שבמקרה שלי לקח חצי שנה)

דוד לר

New member
איזו מכללה?

להבא, תיקח, לדעתי. קשה להכנס, לאחר מכן יותר קל. (לדעתי)

והם די צודקים (למרות שבמקרה שלי לקח חצי שנה)
מכללת הדסה. נשמע לי בהתחלה שנתיים יותר מידי. בכל מקרה ניראלי המשרה נסגרה.

Nuke1985

Active member
מכללת הדסה. נשמע לי בהתחלה שנתיים יותר מידי. בכל מקרה ניראלי המשרה נסגרה.

זה נשמע לי סביר להתחשב בנתונים שלך , קח בחשבון שגם המיקום הוא דיי קריטי, אם תסתכל פה ופה תראה לדוגמה שבירושלים השכר הוא נמוך משמעותית. לך עם התחושת בטן שלך (אם זה עדיין רלוונטי).

Be1n

Member
יפה להם, סיפור אישי: אני הגשתי אליהם (עם ניסיון) ואפילו לא חזרו אליי..

בפעם הבאה תחטוף לדעתי, בטח משרה ראשונה.

למעלה