מחשב צלילה sunnto zoop novo במחיר אטרקטיבי במיוחד.

nabato

New member
מחשב צלילה sunnto zoop novo במחיר אטרקטיבי במיוחד.

חברים שלום.

}בפתח דברי ברצוני להדגיש, שאין לי שום עניין או קשר אישי עם החנות או הרשת. ככול שמנהלי הפורום ימצאו את ההודעה כבלתי מתאימה - אנא מחקו }.

לאחר חיפושים רבים ברשת, אחר מחשב צלילה בסיסי ,זול וטוב בהם מצאתי מחשבים חדשים בעלות של למעלה מ1,000 ש"ח, ומשומשים בעלות של 500 ש"ח [לא נדלק כנראה סוללה...] עד 900 ש"ח.[סונטו זופ בן שנתיים..].
הגעתי לרשת למכירת גאדג'טים וסלולארי בשם XSP. שמציעה מחשב sunnto zoop novo , חדש באריזה + שנתיים אחריות במחיר 883 ש"ח [בסניף אילת] עם הבטחה שתינתן הנחה נוספת במעמד הרכישה.
ביום חמישי האחרון אספתי את המחשב [חדש לחלוטין].
הסכום ששילמתי בפועל, הוא 803 ש"ח.
להבנתי יש להם במלאי מחשבים נוספים.

עמי

ReefDiver

New member
אתה מן הסתם מתכוון ל-KSP, נכון?

אז קודם כל יפה מאוד, סחטין על ההפניה. הם אכן התחילו למכור מוצרי סונטו ולא רק ZOOP. ואכן על דגמים רבים המחירים שלהם נמוכים ב-20-30% ממחירי דוגית.

יחד עם זאת, שים לב להשוואה בין מחירים לפני ואחרי מעמ. גם את המוצרים שדוגית מיבאת ניתן לרכוש ללא מעמ באילת דרך סיגלה או סופר. וחוץ מזה שגם הם נותנים בד"כ הנחה נוספת.

בשורה התחתונה, היתרון של KSP יהיה ב-100-200 ש"ח הנחה במחיר יחסית לדוגית. מצד שני השירות של KSP נע על הסקלה של בין ידוע לשימצה לבין לא קים, לעומת השירות של דוגית שהוא מהטובים בארץ וראוי להערכה.

nabato

New member
אכן KSP . תודה על הערה

זה המחיר הטוב ביותר שמצאתי. כולל בהשוואה לדהב ששם דורשים 200 יורו.
סופר במנטה ביקש מחיר גבוה יותר כשהתעניינתי [בדיוק קניתי ממנו מד לחץ].
כששמע על המחיר שבו רכשתי [803 ש"ח] לא האמין, ביקש לראות קבלה, קיבל ואף צילם. [אמר שיפנה ליבואן לקבל מחיר טוב יותר]
על קופסאת המחשב שרכשתי היתה מדבקה עליה היה רשום.: היבואן-דוגית.
אני לא רואה סיבה לא לפנות ישירות לדוגית במידה ואצטרך שירות. [למרות שמחשבי סונטו לא מתים].
לדעתי 20%-30% הפרש במחיר, זה הרבה מאוד. במיוחד כשמדובר בתחביב
ולכן אני לא מזדכה על ההוצאה ו/או המע"מ.
דעתי האישית היא, כי כדאי שבפורום יעלו גם עסקאות אטרקטיביות , והזדמנויות שונות, זה טוב לפורום וגם לצוללים.

על כל פנים, מצאתי לנכון לפרסם את העיסקה ולא לשמור את הדברים לעצמי.
אם כתוצאה מכך צולל כלשהו שהתלבט האם לרכוש מחשב ?ירכוש. באתי על שכרי

עמי

חי בר

New member
דוגית עומדים מאחורי המוצרים שלהם

גם אם קנית אותם במועדון צלילה בין אם אילתי או כל מקום אחר- ולמיטב ידיעתי אפילו אם לא בארץ.

לגבי האמירה "למרות שמחשבי סוונטו לא מתים" אני לא כל כך מסכים איתך, הם מתים ועוד איך. הנה דוגמא למשל:

http://www.suuntodivecomputersettlement.com/

באופן אישי מת לי סוונטו גקו באמצע ספארי (מד העומק השתגע), וגם מחשב D6 עם בעיות במד העומק/טמפ'. חפש בפורומים בעולם תראה לא מעט תלונות דומות לאורך יותר מעשר שנים. אין לי מושג מה קורה עם דגמים חדשים כיום.

בכל אופן כאמור עם השירות של דוגית לא הייתי דואג, והמחיר של המחשב ב-KSP אטרקטיבי אפילו בשביל מחשב גיבוי, אתה יודע, למקרה ואם המחשב שלך מחליט לומת באמצע הספארי
. בטח הם מהר מאוד יעלו את המחיר ויישרו קן עם שאר החנויות בעיר

למעלה