מחשבת פוסט מציאה....

אז כנראה פיספסתי משהו...

אני דווקא חשבתי שמה שמוציא בסופו של דבר את הסטוציונרים מהמשחק זה (פרט להתבגרות נפשית) מפגש עם מישהי מאוד מיוחדת.

אולי עבור נשים המעבר ההגיוני הוא 3->4->5 (כלומר נשים שכל עוד היה מדובר בסטוצים וקשרים לא מחייבים מצאו המון גברים בעניין, אבל ברגע שביקשו משהו רציני, נתקלו בחומה). עבור גברים נראה לי יותר הגיוני 3->5.

אתה חייב את זה, אה? כאילו, בלי לחלק את העולם

לגברים ונשים- אתה לא מוסגל להכיל אותו, נכון?
טוב, אז בהצלחה עם זה. לא זורם לי טוב להגיב לך לנושא עצמו.

מעניין שעם כל הנסיון רב השנים שלך

לא מצאת הבדלים בין התנהגות גברים לנשים בנושא זוגיות, ומבחינתך ניתן להתעלם ולהזניח כל הבדלים אם קיימים.

גישה אוטופית משהו.

sweetdreams

New member
איזה הבדלים בדיוק??

בהנחה ואתה לא מבסס את ההנחה שלך על מה שאתה רואה בטלוויזיה, או על שיקולים שרלוונטים לכמה עשרות שנים אחורה, או על חברות שמרניות שעדיין מתנהגות כמו לפני כמה עשרות שנים אחורה...
בעולם האמיתי גברים ונשים נתקלים בדיוק באותן הבעיות בנושא זוגיות. יש שחקנים כמו שיש שחקניות, ויש גברים שרוצים קשר רציני ולא מוצאים, בדיוק כמו שיש נשים כאלו. מוזר שלא שמת לב לזה...

נכון, יש שחקניות כמו שיש שחקנים, אבל...

בייחוד מגילאי ה 25 ומעלה, יש הרבה יותר שחקנים משחקניות.

גם בעידן שלנו, עדיין יש הרבה יותר לחץ חברתי על האישה להתמסד, ומה גם שמבחינה ביולוגית (שעון ביולוגי) עוד לא נמצא הפתרון שיביא לשיוויון.

sweetdreams

New member
ע"ע שיקולים שרלוונטים לתקופות שמרניות יותר

צורת המחשבה שלך היא מאוד שמרנית.
אולי היא נכונה לסביבתך, או לראות עיניך את הסביבה, אבל היא לא נכונה באופן כללי. אנשים היום (גברים ונשים) כבר לא חושבים ככה.

צורת מחשבה שמרנית ?

אם את מבטלת את מה שאמרתי נראה לי שאת לא כנה עם המציאות (או שאת חיה באיזושהי בועה). אני רואה ומרגיש את הלחץ של נשים רבות בסביבות ה 30 למצוא זוגיות טובה ולהביא ילדים. אני מצטער אבל אני ממש לא רואה את אותו הלחץ אצל חברי החילונים בני אותו הגיל (אבל כן אצל חברים דתיים בגילאים הללו).

sweetdreams

New member
כן, זה שמרני!

אין לי ספק שאתה מכיר נשים שלחוצות להתחתן ולהביא ילדים, וגברים שלא לחוצים בכלל.
אבל אתה באמת לא מכיר גם גברים שכן מחפשים זוגיות, ונשים שפחות לחוצות?
כל ארבע האפשרויות קיימות ובועטות, ואם אתה לא מודע לזה אז:
א. אתה שמרני או חי בסביבה שמרנית.
או ש..
ב. אתה זה שלא כנה עם המציאות.

אני מודע שכל ארבע האופציות קיימות

העניין שהשכיחות של ארבע האופציות הללו אינה דומה זו לזו.

לפחות באזור גיל 30 ומעלה:

גברים לחוצים - פחות שכיח.
נשים לחוצות - יותר שכיח.
גברים לא לחוצים - יותר שכיח.
נשים לא לחוצות - פחות שכיח.

sweetdreams

New member
נכון, בגלל זה באתרי היכרויות למשל יש רק נשים

שמחפשות חתן, בעוד שאם כבר יש שם כמה גברים, הם נמצאים שם רק כדי להעביר את הזמן..

הפרופיל שלה רק מנציח את ההבדל העצום בין גברים

לנשים.

תראה איזה פרופיל היא כתבה, ותיבת המייל שלה מפוצצת מהודעות מגברים שמתים להיפגש איתה.

אם גבר יכתוב כזה פרופיל, ההיענות תהיה חלשה (בלשון המעטה).

סוג של היצע וביקוש...

למה שאישה תתאמץ אם הבקשות מגיעות אליה?
אומנם לא כל תיבת דואר של בחורה מפוצצת, האתר הזה מראה מי לא זכתה לקבל הודעה בזמן האחרון...

לא ברור לי מדוע את מנסה לקחת את זה לאבסורד

יש הכל מהכל, ברור. עם זאת, השעון הביולוגי הנשי מכתיב התנהלות ממוצעת שונה מאשר הגברית.

אני מבטיח לך שאם לגברים היה נגמר הזרע בגיל 40, והנשים היו מבייצות עד המוות, התמונה היתה נראית שונה.

אבל יש עוד משתנים...

אומנם גבר בן 70 יכול להכניס להריון... אבל הסיכוי לפגמים גנטיים וכו' גדול יותר...

אלמנט נוסף הוא הכושר לשאת את התינוק... כלומר כאשר הוא בגיל 3~ ונרדם בסלון וההורה מבוגר...

למעלה