מחקר בנושא יחסים בקרב הקהילה הגאה

אדוה56

New member
מחקר בנושא יחסים בקרב הקהילה הגאה

הי חברים,
במסגרת התואר שלנו בפסיכולוגיה, אנחנו מעבירות שאלונים בנושא הקהילה הגאה וזכויותיה ואנו זקוקות לאנשים המשתייכים לקהילה. ממש נשמח אם תענו על המחקר
https://telaviv.eu.qualtrics.com/SE/?SID=SV_9taWlmKTBqZyJdH...
תודה רבה לכולם,נשמח אם תפיצו את השאלון לחברים

lily kane

New member
אל~!!! זה כנראה אחד מהשאלונים היותר חסרי השכלה שראיתי

השאלון לא להטבי הוא לא מכיר בביסקסואלים, פאנסקסואלים, טרנסים, וג'נדר קוירים
בצורותו הנוכחית, הוא מראה יחסים כיחסים או הומוסקסואלים או לסבים בלי אפשריות אמצע ולמעשה, לא מכיר אפילו במונח הפשוט ביותר של יחסים עם בני אותו המין.
&nbsp
בתור אנשים שהתואר שחלק מהתואר שלהם מבוסס על העבודה הזו הייתי מצפה לטיפה יותר השקעה בנושא שאתם חוקרים אותו.
&nbsp
רוצים להשאיר את השאלון הזה רק על הומואים ולסביות , אז זה לא שאלון של הקהילה הגאה, זה שאלון על הומואים ולסביות והפצה שלה כאן לא רלוונטתית.
&nbsp
אני משאיר את זה בתקווה שכן תרצו לחקור על הקהילה או להגיב, אבל אם אני לא אראה תשובה אני אמחק את השאלון הזה תוך יומים מהפורם

אדוה56

New member
תגובה

הי כולםאם היינו מחברים קטעים על כל הקהילה,הניסוי היה אורך שעה. עשינו את זה יותר בשביל ליצור שאלון אחיד גם לסטרייטים ולראות איך הם מגיבים לנושא. לא הייתה כל כוונה להעליב משהוממש אשמח שתענואם למשהו יש שאלות,אני פה

lily kane

New member
שוב

שוב למה המינוח יחסים הומוסקסואלים , כולל כביכול את כול הקהילה
למה אתם קוראים לזה שאלון על הקהילה הגאה אם מייצגים שם רק הומאים ולסביות
ומדוע האפשרות של משיכה ליותר ממגדר אחד לא קיימת בשאלון
שלא לדבר על לקרוא ליחסים , במקום יחסים הומוסקסואלים , יחסים עם בני אותו המגדר
היה לא מבטל בי/פאנ סקסואלים, טרנסים וג'נדר קווירים אבל לא נעשה

אדוה56

New member
היי לילי

את צודקת,
אבל, בניסוי בתואר ראשון קשה נורא לנהל מחקר מקיף כמו שאת אומרת. את זה עושים בדוקטורט או בתזה (לא הייתה לנו הנחייה מקיפה ואת באמת צודקת).
הניסוי בוצע על הקהילה מטעמי נוחות. אנחנו מחפשות במחקר במיוחד אנשים מקובעים ושמרנים- סגורים קוגניטיבית. הניסוח ההומולסבי הוא מתוך הנחה שאנשים אלה יגיבו באופן דומה לבי/ פאנ סקסואלים, טרנס וג'נדר ולכל האנשים ששונים מהם בזהות המגדרית.
בסופו של דבר כשננתח את הנתונים תהיינה לנו שתי קבוצות: סטרייטים ואנשים מהקהילה. לכן קראנו לזה שאלון על הקהילה.

ענו לנו כבר 61 אנשים שאינם סטרייטים, ועוד 120 שאינם. בשלב כזה של ההרצה (אנחנו צריכות להגיש את זה לפני סוף החודש), אין לנו ככ מקום לשינוי
אני ממש מקווה שתביני אותנו ושתשתפו פעולה.

תודה וחג שמח

למעלה