מחפש מתנה רומנטית לחברה שלי

• פותח הנושא popp
  • פורסם בתאריך

popp

New member
מחפש מתנה רומנטית לחברה שלי

שלום רב
אני מחפש מתנה לחברה שלי, זה היום הולדת הראשון אנחנו חוגגים ביחד, לא הספקנו לצאת לחנויות, וחנויות תכשיטים על מנת שאדע לקלוע בול לטעם שלה
הבחורה מאוד צנועה, לט מהמגונדרות, לא לובשת חסוף, בחורה מבית טוב, מאוד צנועה, המון מעלות חיוביות יש בה
ללכת לצימר וכל זה, מוקדם מידיי..
הבחורה בת 22
איוז מתנה רומנטית אתם ממליצים? שזה מגיע מהלב... שירגש אותה מאוד
תודה

satori79

New member
מעולה

איפה אפשר למצוא סלסלת פיקניק כזו עם מכסה נפתח?

המון מזל טוב
כמה זמן אתם יחד? לדעתי זה תלוי במה היא אוהבת, אבל בגדול ערב מושקע זה בעיני הכי כיף שיש. נגיד ארוחה רומנטית בערב במסעדה עם אוכל שהיא אוהבת בדרך כלל אוכל איטלקי נחשב להצלחה ויש המון מסעדות רומנטיות עם סגנון אוכל כזה שעושים אחלה עבודה, אחרי הארוחה אולי אפשר נגיד ללכת לסרט, או לטיול בטיילת, או לאיזה מופע סטנדאפ שלדעתי זה הכי כיף כי אז הערב מקבל נימה כייפית ומחוייכת, אם אתה רוצה לקנות לה מתנה, אז אם כבר תכשיט אפשר משהו יפה מכסף עם ברכה יפה.. תלוי מה היא אוהבת, אולי לשלוח לה זר פרחים, או לבוא לאסוף אותה עם פרח יחיד ביד (הכי רומנטי בעיני)

popp

New member
תודה על המזל טוב ועל התגובה

ראשית תודה
שנית, כבר לקחתי אותה (לא מזמן) לסטנד אפ שמאוד רצתה לראות, ואז הלכנו למקום רומנטי, והיה ערב משגע

אני מחפש משהו שיעשה לה את זה...
יש לה שרשרת שהיא לא מורידה (מתנה מסבא ז"ל) אז להוסיף עוד שרשרת ממני... זה בעיה
עגילים? נשמע פשוט מידיי...
טבעת? כבר עדיף אירוסין
אבל מוקדם מידיי
מחפש מתנה רצינית, מרגשת מכל הלב.
לא טיול או ארוחה, מתנה שתיקח איתה או שתישאר בחדרה..
היא לא לוקחת יום חופש מהעבודה ביום הולדתה
(אולי בפעם הבאה אצליח לשכנע אותה לקחת כדי להיות איתה כל היום לבילויים ופינוקים) אז אמתין לה מתחת לבית עם פרח אדום, אחכה לה שתתארגן, ומסעדה איטלקית, טיילת, ים...
אבל "המתנה" !!! זה מה שאני מחפש

אין בעיה של תקציב
(אני מניח שכבר הבנתם לפי הרצון שהיא תיקח יום חופש ואנחנו נבלה כל היום, ספא, מאסז' וכו'....)

מעולה, אז אתה יכול לקחת תמונה משותפת של שניכם, ולהדפיס אותה על כרית בצורת לב עם איזה משפט מתוק ואישי שמחייד אותה בעיניך
אמרת שהיא לא לוקחת חופש, מצד אחד באמת באסה, מצד שני זה דווקא אחלה כי זה מעצים את אופציות ההפתעה שאפשר לעשות לה! אתה יכול למלא לה את החדר בבלונים בצבעי ורוד לבן, לשים לה על המיטה את אותה כרית שאמרתי עליה קודם - דרך אגב זו לא חייבת להיות כרית, זה יכול להיות אלבום גם... או איזה בושם עדין מללין עטוף בסרט

popp

New member
לעשות דברים.. אין לי בעיה

הבעיה שלי זה "המתנה"

&nbsp
הכרית זה רומנטי ונחמד, או כל דבר אחר עם התמונה שלנו יחד
אבל אני רוצה ממש מתנה טובה
ולא "כרית" שמצד אחד המון רגש, ומצד שני "כרית"?
מחפש מתנה ממש מושקעת
שיט, לפזר פרחים אדומים בחדר, בלונים אדומים לבנים ורודים... מסעדה רומנטית, אור נרות, ים... כל זה בא לי טיבעיות
המתנה המושקעת, זה מה שחסר לי

החוויות והמקומות והעשייה, בא לי בטיבעיות

&nbsp

תראה, יש כל מיני דברים אבל..

אתה טוען שהיא אדם צנוע, זה יום הולדת ראשון וזה נשמע שאתה מצד אחד רוצה משהו גרנדיוזי, ומצד שני מנסה נורא לא להגזים.
לדעתי חדר עם בלונים, פרחים, ארוחה, ים אלה דברים מקסימים, יש סט תכשיטים מ״מגנוליה״, ״אסנת״, ״רביד״ שבעצם מתמחים בשילוב של כסף עם כל מיני אבנים יפות, למרות שאמרת שבעצם שרשרת או עגילים לא.. אולי צמיד? בכרית לא מדובר בכרית שישנים עליה, היא מיוחדת (תלוי איפה עושים) למרות שפה ההדגש הוא על תמונה משותפת על משהו, שמיכה, כרית, ספל, חולצה
אישית אני חושבת שלמלא את החדר בבלונים, פרחים עם מתנה וערב בלתי נשכח איתך, יעשו את זה מושלם.
. כמובן שאם אתה הולך קדימה יש - ארוחה בזריחה בכדור פורח (חלום שלי מקווה שאגשים יום אחד עם מישהו אמיץ מספיק
) יום כיף משותף , טיסה בערב בשמי הארץ בשקיעה וכו׳.. אבל אני מניחה שאם נעשה הכל בשנה הראשונה, לא יהיה מה לעשות אחר כך

popp

New member
היא אדם מאוד צנוע...

אני רוצה לקנות לה מתנה...
כדור פורח, רעיון מצויין, היא מאוד אמיצה, האמת? יותר ממני... רכבת הרים עם 360 מעלות קטן עליה, ואני לא מתכוון לעשות זאת חחחחחח אז לא יהיה לה פחד לעלות על כדור פורח...
הבאת לי רעיון להצעת נישואין, להיות איתה על כדור פורח, ולהכין על השטח אדמה חומה, כיתוב באבנים לבנות "התנשאי לי?"
אז ליום הולדת הראשון אני לא אעשה לה כדור פורח

אבל פתרת לי בעיה אחרת איך להציע נישואין חחחחחחח
&nbsp
טיסה בשמי הארץ? אני כבר אטוס איתה לחו"ל
יצא לנו לדבר על היעד שהיא רוצה לטוס, אבל כטיול ולא כמתנה...

&nbsp
נכנסתי לאתר של "מגנוליה" ויש להם באמת דברים יפים ומיוחדים
לא יודע אם את מקבלת אחוזים מהחנות, אבל התרשמתי לטובה
תודה על הטיפ
ב"רביד" לא ראיתי קטלוג, אז צריך לקפוץ לאחד מהסניפים
אבל על מתנה כזו זה בשבילי תוספת למתנה...
זו לא "המתנה" שאני מחפש
&nbsp
וחוץ מזה, אם כבר תכשיט, אז פעם היו עושים שרשרת עם שני חצאי לב, אחד לי ואחד לה
אבל יש לה כבר שרשרת אחת שהיא לא תוריד אף פעם
יש לכם רעיון על תכשיט שגם אני והיא ניקח, לכל אחד יהיה חצי

&nbsp

היי היי

אני לא מלווה את החלומות שלי לאחרים ככה בחינם.. תשלום סמלי אם היא אומרת כן
אף אחד לא מקבל תמלוגים ממגנוליה חחח פשוט יש לי כמה עגילים משם, ויש להם דברים יפים ואיכותיים שאינם יקרים מדי, זה לרוב מתאים כי זה עדין, רשת ״אסנת״ דומה מאד, כמעט על אותו עיקרון, ״רביד״ קצת יותר יקרים עד כמה שאני זוכרת, הם פחות עם כסף, יותר עם ציפויי זהב וכאלה. כולם נחמדים ועדינים. יואו חח הזכרת לי שיש לי עד היום תליון ׳חצי לב׳ עם חריטה מבן הזוג הרציני ביותר שהיה לי עד היום, זו מתנה חביבה אבל די מיושנת ולא יודעת עד כמה זה ישתלב עם שרשרת נוספת. לדעתי צמיד יפה ליד או לרגל גם יכול להיות רלוונטי, או כאמור בושם.
יש גם את מתנת חמשת החושים שהיא חביבה.

popp

New member
היי

בפעם הבאה, לפני שאת מלווה את החלומות שלך, את צריכה לשלוח הצעת מחיר מסודרת

ביום ראשון אקפוץ למגנוליה ואראה בעיניים וארגיש את המוצרים, כי בקטלוגים באמת יש להם דברים יפים, וקיבלתי ממך פידבקים חיובים מהמוצרים שלהם...
בזמנו החצי לב עם החריטה היה הלהיט.... עכשיו צריך לחשוב ולמצוא משהו דומה... כי אני באמת רוצה לחשוב על משהו שיהיה אצלי חצי ואצלה חצי... בכל זאת היא משלימה אותי
זה מאוד קיצ'י ואני והיא לגמרי בעיניין הזה...
איזה כיף לשמוע שהבחורות שומרות את המתנות שלהן... ולא זורקות עם השנים, יודעות לשמור ולהעריך את מה שהיה
&nbsp
גלגלתי את "מתנת חמשת החושים" כדי לדעת מה זה
ואני חשבתי יותר בכיוון למשוך את זה לשבוע שלם
כל יום משהו אחר... יום אחד סרט (חוש ראיה) יום אחד מסאז מפנק (גם במקום מסודר ואחר כך בבית אני יעשה לה עיסוי) כאמור זה חוש המישוש. ביום הבא טיול עם מקום של פריחה, ולקנות איתה ביחד בושם (חוש הריח) ללכת להופעת סטנדאפ/הצגה (חוש השמיעה), לבשל לה ארוחה רומנטית, או מסעדה (חוש הטעם)
&nbsp
את יש לך רעיונות מצויינים

אני אף פעם לא זורקת מתנות, גם כשהקשר נגמר, חלף וכלום לא נשאר ממנו, המתנות לעולם לא מאבדות מערכן בעיני, לא רק מבני זוג אלא באופן כללי
מאד יפה לראות בחור שככה משתדל ובאמת חברה שלו חשובה לו ברמות כאלה מקסימות, נשמע שגם היא זכתה לא פחות, מקסים ביותר בעיני ונדיר מדי לצערי.
אני האדם הקיטשי ביותר עלי אדמות כנראה, כך שלדעתי הכיוון שלך הכי יפה שיש, מאחר ושרשרת לא תשתלב טוב אצלה, יש אופציה דומה - צמיד שעליו יהיה מן קמע קטן. הקמע הזה יכול להיות לב, פרח, כל דבר... אישית לי היה אחד כזה כשלב קטן תלוי עליו איפה שהסוגר.
כך שתוכל להשיג את אותו אפקט.
יש לרגל ויש ליד.
לחגוג שבוע זה כיף!! עשיתי את זה ביום הולדת 30, ושבוע שלם חגגתי כל יום בצורה שונה, אפשר לחלוטין לחלק את זה ככה, רק קח בחשבון שאולי יש לה תכניות גם עם אנשים אחרים, חברות, משפחה.. ויש מצב שלא יתאפשר לה להיות איתך כל יום בשבוע...

popp

New member
הולך על צמיד עדין.... עם משמעות גדולה. תודה לכולם

מה עם

מכונית, אמרת אמיצה- אופנוע ים/סירה משהו בומבסטי כזה (הבנתי שאתה מחפש דברים בסדר גודל כזה אם הבנתי נכון)

DogsPCI

New member
כולה הליקופטר... ואם בחתונה של הקבלן וונטורה היה פייפר אחד

מעפאן..... אז אני מצפה שאצלך יהו 2 מטוסים עם שלושה טייסים שיזרקו.... אורז עם שועית עליך ועל חברה שלך...

ואני מקווה שאתה לא במקרה כתבת את מה שכתבת, ושלא יצאתי טמבל

popp

New member
אני אוציא לונטורה את העיניים מהעיניים. והכל עלי!

&nbsp
חתונת הדמים... את הרב הייתי משגר בטיל טומהוק

DogsPCI

New member
, אני רוצה גם משהו שיהיה עלי... בכל זאת אני האבא של הכלה!

&nbsp
ודרך אגב, אם אתה כבר מתכנן לה הפתעה... אז - עם סוזי שחרזדה סגרת?

&nbsp
איזה כיף לראות מישהו שעוד חיי בעולם של פעם
.
עשית לי את היום
.
&nbsp
ושהיה לכם בהצלחה והמון כיף... ואחלה מתנה נשמע שבחרת

למעלה