מחפש לפסול מקצוע

איל777

New member
מחפש לפסול מקצוע

שלום כאן מפקד בכיר בנ``מ (קרבי) שאחרי שנה ועשר בסדיר נמאס לו לגמרי מהתפקיד המחורבן שלו ולכן אם מישהו מכיר שיטה לפסול מקצוע (ללא הורדת פרופיל) או לחילופין (אבל ממש כאופציה אחרונה ) שיטה להוריד פרופיל, אודה לו מאוד אם יכתוב לי בברכה ותודה מראש איל

להוריד פרופיל זו לא הדרך היחידה.

אני לא יודע איך זה בנ``מ, אבל אצלנו (בשריון), היו מט``קים, שבערך בפז``מ שלך עברו לכל מיני תפקידים, כמו: ע. קמב``ץ מדריכים בבקו``ם, ל``יום חילות``, רס``פי מפקדה. מט``קי קבע בבית הספר לשריון. ו... כמו שאמרתי אני לא מכיר את הנ``מ, אבל אני מקווה שזה יעזור לך. ולהוריד פרופיל זו לגמרי לא בדרך. תפנים.

rotev

New member
למה שלא תנסה....

אני לא יודעת בדיוק באיזה חלק מהנ``מ אתה משרת (וולקן, צ`פארל, פטריוט וכ``ו) ואני אשמח אם תוכל להגיד כי באמת יש הבדלים ביניהם. אולי כדאי שתנסה לעבור לחלק אחר של הנ``מ, לצאת לקצונה או להתקדם בדרך כלשהי שמוציאה אותך מהתפקיד הנוכחי שלך. בכל אופן, בהצלחה.

lynn

New member
למה שלא תנסה קורס חובשים?

אם יסכימו להוציא אותך...

partyboy

New member
פסילת מיקצוע H-(

אחי אני פסלתי מיקצוע (מכונאי טנקים ) לקח לי שנה לעסות את זה אני הלחתי על הורדת פרופיל זו הדרך היחידה לפסול מקצוע אם אתה קבר עובד בו אם אתה עדיין בקורס אז תנסה לצאת ממנו זה יפסול לך את המקצוע אם אתה כבר עובד בו אז תנסה את הדרך שלי תיתלונן על כאבי רגליים (בעיות אורטופדיות ) כאבי רגליים אי אפשר להוכיח שאין לך בהצלחה אם בה לך לדבר על זה יותר בפרטנות אז תיתקשר אלי ל 058325230 שמי טל בייי

למעלה