מזמן לא הייתי פה

aaa123

Member
אני דוקא כן קראתי על גברים שיוצאים ולפחות בפגישה הראשונה רק

משלמים וכלל לא נוגעים באישה.
&nbsp
קראתי שבימי המנדט הבריטי לפני שמדינת ישראל קמה היו נשים שהעדיפו את הקצינים הבריטים על פני היהודים כי הקצינים הבריטים היו ג'נטלמנים ,ובניגוד לגברים היהודים שביקשו סקס כבר אחרי פגישה ראשונה הג'נטלמנים הבריטים היו משלמים על בילוי עם אישה ואומרים לה תודה בסוף היום בלי לדרוש ממנה התחייבות למשהו(והיו נשים שזה מצא חן בעיניהן והתחתנו איתם מאוחר יותר).
&nbsp
אני בטוח שיש גם היום גברים שיסכימו לשלם בפגישה ראשונה על בילוי עם אישה שמוצאת חן בעיניהם כאשר הם יודעים שבפגישה ראשונה איתה אין שום מגע פיזי,ואין גם התחייבות לפגישה נוספת.
&nbsp
לעניות דעתי אישה יפה שתפרסם במדור הכרויות שתנאי הכרחי שלה לקשר זוגי עם גבר זה שהגבר ישלם עבור הפגישה הראשונה ,ושלא יהיה מגע בפגישה הראשונה,ומקום הבילוי יהיה מקום יחסית בטוח מבחינתה אותו היא קובעת כן תזכה להענות מצד גברים שיקוו שיהיו פגישות נוספות בהן היחסים יתחממו לאט לאט. לעניות דעתי לא סביר שהיא תצליח להוציא הרבה כסף מגברים בלי מגע אבל סכומים לא גבוהים לדעתי היא כן תצליח להוציא בלי מגע בדרך זאת.

הבנתי.

מה שכתבת בהתחלה אני יודע ומכיר : אבל אם למשך זמן זה יתנהל ככה והוא לא ארצה שום צדע זה יראה לי תמוהה., אבל יש גם כאלו יש הכל מהכל.

Berethor

New member
היא לא כתבה שהיא תצליח להוציא מגברים כסף ללא דברים מיניים

אלא שמעכשיו אם היא תהיה עם גבר זה רק בשביל הכסף שלו ולא בגלל שהיא אוהבת אותו.

blackmetal5

New member
האמת היא

שאין שום סיכוי שאני ארצה להיות בקשר זוגי עם זכר בגלל אהבה או משהו כי זכרים זה לא בישבילי וזה שאני יכולה להימשך לזכר זה גם לא משנה כי אני לא מעוניינת בסקס עם זכרים.
אמרתי שעכשיו כשאני רואה זכר אני רואה רק ארנק מהלך ולא מעבר וככה זה יהיה עד סוף ימי חיי.
אם כן איכנס לקשר זוגי עם זכר זה רק בישביל הכסף שלו.

את ממש אוהבת לחלוב גברים נכון?

את חושבת מזה אומר עליך? לא נראה לי... ככה זה נשים שמתעסקות עם גברים כדי לעשות כסף זה ממש דוחה אבל מה לעשות כל אחד והקטע שלו, ואם יש גברים שמוכנים שיסבלו הם טיפשים זו אשמתם.

aaa123

Member
למה את מתכוונת שאת כותבת שאת לא מעוניינת בסקס

עם זכרים גם אם את נמשכת אליהם?
&nbsp
אני יכול להבין שאת לא מעוניינת בחדירה אבל האם בא לך לגעת בהם?
&nbsp
אם התשובה היא חיובית אז לא ברור לי שאת לא מעוניינת בסקס.
אם יהיה לך בטחון מלא שהזכר לא יתקוף אותך מינית ושאת תוכלי לגעת בו אז תרצי בקשר מהסוג הזה או לא?
&nbsp

blackmetal5

New member
לא רוצה לגעת בהם בכלל

ולא מתכוונת לאפשר לעצמי לפתח הידלקות כלפי איזשהו זכר למרות שבפועל כן יכולה להימשך אם הזכר נראה טוב.

aaa123

Member
למה את פוחדת מהאפשרות שתידלקי על זכר כלשהו?

האם מדובר בחשש שאותו זכר יפגע בך?
האם יש משהו שאותו זכר יכול תיאורטית לעשות כדי להרגיע את החשש הזה?(למשל לשלם לך הרבה כסף שבו תוכלי לארגן לעצמך שמירה כשאת בוחרת מי ישמור או תשמור עלייך כדי שהוא לא יוכל לפגוע בך).

blackmetal5

New member
לא רוצה להימשך כי אני שונאת את כל הזכרים וצריכה רק את הארנק

שלהם.
למה לי להידלק מינית על איזשהו זכר? מה יצא לי מזה? הרי אני לא רוצה סקס או קשר מעבר לניצול כספי

aaa123

Member
לא ברור לי מדוע את שונאת את כל הזכרים

אם מדובר בשנאה שהיא כתוצאה של מעשים של גברים אחרים אז זאת סיבה שאני מבין לשנוא את מי שפגע בך אבל לא את כולם,ולכל הפחות תהיי פתוחה לאפשרות שיש גבר כלשהו שלא תשנאי במיוחד אם הוא לא רק מבטיח שלא יפגע בך אלא נותן לך כסף כדי לשכור הגנה מפניו במקרה שאת פוחדת.
&nbsp
לגבי מה יצא לך מזה אני חושב שמי שנמשכת לגברים גם יכולה להנות ממגע איתם.
&nbsp
האם נכון להבין מדברייך שגם אם זכר כלשהו (שבפוטנציה את נמשכת אליו) יגיד לך שהוא אוהב אותך ,ובאמת מוכן לעשות כל מה שתרצי בלי תנאים של זוגיות או קשר(לא שאני חושב שיש אחד כזה אבל מותר לי להשתעשע בדמיון) אז כל מה שתבקשי ממנו זה שיתן לך את כל כספו ורכושו ולא תרצי קשר נוסף איתו ,וגם אחרי שהוא יעשה את זה עדיין תשנאי אותו כמו את השאר?

blackmetal5

New member
אני שונאת את כל הזכרים כי אני יודעת שהם כולם זבל

יש כאלה שיותר זבל ויש שפחות אבל הם כולם זבל וממש לא בישבילי.
ואם גבר יתן לי הרבה כסף אני אהיה אסירת תודה אבל עדיין אני לא באמת ארגיש אהבה כלפיו ועדיין אשנא אותו כי הוא זכר ואחשוב שהוא ארנק טוב

ולגבי המגע עם זכרים מושכים את זה אני לא צריכה כי אני שונאת אותם וכמו שברתור אמר תמיד קשרים עם זכרים מביאים לי יותר נזק מאשר תועלת ומה שבאמת מעניין אותי הוא רק הארנק שלהם.

aaa123

Member
אני לא מאמין לך

אני יכול להבין מישהי שכלל לא נמשכת לגברים ולכן פוסלת על הסף קשר זוגי איתם,
אבל מישהיא שכן נמשכת לגברים ,ובכל זאת פוסלת על הסף כל קשר זוגי בלי קשר למה שהגבר יעשה ,ובנוסף שונאת גברים ללא קשר למה שהם עושים נשמע לי לא אמין.
&nbsp
רק החלק של שונאת גברים ללא קשר למה שהם עושים(להבדיל משנאת גברים כדעה ראשונית שיכולה להשתנות כלפי גבר ספציפי שיוכיח שהסיבות בגללן השנאה קיימת לא רלבנטיות לגביו) נשמע לי לא אמין.

blackmetal5

New member
כל זכר הוא אנס וטרוריסט בפועל או בפוטנציה

זה למה אני כל כך נגדם. הם רעים ומסוכנים בטבע שלהם.

aaa123

Member
כתבתי כבר שאפשר לנטרל את החשש הזה

הדעה הזאת כאילו כל זכר הוא אנס וטרוריסט בפועל או בפוטנציה בבירור לא נכונה אבל גם אם נסכים שאת לא יודעת לזהות מי אנס וטרוריסט בפוטנציה ובגלל זה את מעדיפה להמנע מקשר כדי לא להסתכן אז עדיין יש אפשרות לנטרל את החשש.
&nbsp
למשל אם הזכר ישלם לך מספיק כסף כדי שתוכלי לשכור לעצמך שמירה לכל החיים כדי שהוא לא יוכל לפגוע בך.
&nbsp
חוץ מזה יש גברים נכים שאין להם שום אפשרות פיזית לפגוע בך גם אם הם היו רוצים.
&nbsp

blackmetal5

New member
אני סולדת מזכריםזבלים מה פה לא ברור?

למה לי להתעסק עם יצורים שאני סולדת מהם?!

אבל את מתחרמנת מהם? לפחות תשיגי סקס...

כי שנאה ומין יכולים לבוא ביחד יש כאלו שזה מחרמן אותן....

blackmetal5

New member
אני לא נהנית ממין עם זכרים כנראה בגלל טראומה שהם עשו לי

והיה מישהו שמאוד חירמן אותי (וקשה לי למצוא זכרים מחרמנים כי רובם הגדול מכוערים בעיני) אבל הוא איכזב אותי כשגיליתי שהוא ממש גרוע במיטה ככה שאתה רואה שאין לי אפילו מזל עם פרטנרים לסקס.
ומה שבאמת מדליק אותי הוא הרעיון לנצל אותם כספית ולהוציא מהם כמה שיותר כסף

למעלה