מזל טוב על פתיחת הפורום

yellow cheese

New member
מזל טוב על פתיחת הפורום ../images/Emo65.gif

אני שירלי, מהנוע"ל..קן נווה נוי.
תהנו.

מאיושית

New member
תודה שירלי!../images/Emo24.gif

תרגישי כמו בבית!
קצת יבש פה עכשיו כי (כמעט) כולם בטיול חנוכה...(מה שמזכיר לי שאני לא...
)... את מוזמנת תמיד ...

ה מ ש י ח

New member
מזל טוב על פתיחת הפורום גם ממני!!!!

קצת רקע- אני מהנוע"ל כבר 8 שנים (קן בת גלים- מחוז חיפה) ולאחרונה עברתי לרמת הגולן ויש שם רק בני המושבים ולמרות שזו חטיבה של התנועה שלי זה פשוט לא אותו הדבר. להדריך או לא? זאת השאלה.

מאיושית

New member
שאלה קשה...

אני בזמן האחרון התמודדתי עם אותה השאלה, כשהעבירו את הצופים אליי לישוב. אני בחרתי לא להדריך, גם בגלל חוסר הדמיון המוחלט בין התנועות וגם בגלל שלא הסתדרתי עם "אנשי הצופים" ביושב שלי. אני חושבת שאצלך המצב קצת שונה, בגלל שחוסר הדמיון בין החטב"מ לנוע"ל הוא די קטן, המעבר, אם תרצה, יהיה פחות בעייתי. בנוסף יש את הדבר הכי חשוב- עד כמה זה חשוב לך להדריך? זה מכללו גדול של דברים, ביניהם עד כמה אתה מסתדר עם שאר צוות ההדרכה וכו´ זו החלטה קשה- אני יודעת- אבל אין לזה תשובה חד משמעית... בהצלחה
ותודה על המזל טוב

ה מ ש י ח

New member
שני דברים. בעצם שלושה.

1) אני בת. 2) יש הרבה הרבה הבדל בין הנוע"ל לבני המושבים. 3) הייתי מדריכה שנתיים וחצי וזה חסר לי אבל איך אני יכולה להדריך בתנועה שאני לא מאמינה בערכים שלה?? (כן, כעקרון אותם הערכים אבל זה לגמרי לא ככה.) בני המושבים היא תנועה א- פוליטית, ודי ידוע שהנוע"ל הם תנועה עם הרבה מה להגיד ועוד יותר הרבה מה לעשות. עם הצוות ההדרכה (אלה שאני מכירה) אני מסתדרת די טוב. וגם המד"ב נורא נחמד וקיבל אותי בברכה. זהו בינתיים.

patito ƒeo

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo182.gif../images/Emo107.gif

באמת מזל-טוב.. רק עכשיו ראיתי שיש פורום כזה O-o אני גם בבני המושבים.. וכמו שאפשר להבין אני חניכה

patito ƒeo

New member
שאני ../images/Emo3.gif../images/Emo182.gif../images/Emo107.gif

(יופי שנזכרתי לענות באמת..
)

למעלה