מוקדש לפריימר שלי!

SimplyMe1

New member
אה?בגרמניה אין מס?

צריכה לשלוח את אבא שלי לחפש לי בחנויות קצת מאק בלי מס אם ככה
אחלה שיר..חבל"ז

hilala20

New member
תותחית! ../images/Emo47.gif

כמה צחקתי עכשיו! (טוב אני קראתי את הכל במכה...) אני לא שואלת אותך, אני אומרת לך - תתחילי לכתוב, אחת לשבוע אנחנו רוצים שיר חדש.

cherry 1

New member
עשינו עסק! ../images/Emo88.gif

כל שבוע שיר חדש! בסוף נוציא שירון אני אכריח את החבר שלי לנגן את כל השירים נקים חבורת זמר של בנות הפורום חחחחח (דמיינתי את זה בראש לרגע נשפכתי ). ובכלל הרגת אותי מצחוק הילה שראיתי שהעלת את זה לטאגלנייס מי חשב ששיר אהבה לפריימר שלי יפתח לי דלתות בקריירה מוסקילית שדי זנחתי מנעוריי

hilala20

New member
עזבי הטגליינס זה רק על ההודעה הזו

אם את כותבת פה שיר בכל שבוע, אני פותחת לך עמוד קישורים בקישורי הפורום.... יאללה אנחנו מוכנות לעשות לך פה "כוכב נולד ומאפר". לא חייבים להצביע בSMSים, אפשר לשלוח 2 שקלים ישירות אליי במעטפה

cherry 1

New member
חחח איזה כבוד!

הצעה מאוד מפתה אני צריכה לשוחח עם האמרגן שלי (שלא קיים), תראי אני אדם מאוד עסוק (יותר מידי זמן פנוי) אני לא יודעת אם אעמוד בלחץ (אעמוד ללא ספק), וזה לא שאני מחפשת להרוויח מזה משהו כן? (על כל SMS שנקבל נתחלק בשלל
) וזמן להופעות אין לי (כבר שיירנתי את מועדון הבארבי להופעה הראשונה) זהו אשקול את ההצעה ואודיע לך (מתי מתחילים בקיצור?)
ועכשיו בנימה רצינית יותר (מה לי ולנימות רציניות?!) אשמח להמשיך להשטתות ולכתוב שירים כשיזדמן ונראה מה יצא :)

SimplyMe1

New member
ממש לוקחת את נינט בזחילה,

אני מוכנה להצטרף בתופים אם בא לך.

hilala20

New member
ואני במחולות

בתווופים ובמחולווווות
הזכרת לי נשכחות עם התופים פשוט...

hilala20

New member
חחח סתם הזכרת לי נשכחות

מתקופת נווה חמציצים. עידן אלתרמן ואבי גרייניק. לא באמת התכוונתי למחולות... זה ממש לא בתחום שלי

SimplyMe1

New member
לא מחולות,אבל היפ-הופ כן:)

אופציה מודרנית יותר לריקודי- עם כמו הורה. נראה לי שנזכרתי במשו שהיה מחמציצים..אני אהבתי את הקיוסק הזה שלהם בצ'כונה
..ועם הספסלים בפארק..משו כזה,לא?

hilala20

New member
לא זוכרת את הקיוסק אבל את הצ'כונה

כן... סתם בגלל שזה צולם בשכונה שלי ובשכונה שליד
מה שהכי זכור מנווה חמציצים זה הדיבור עם השורווווק

SimplyMe1

New member
נו היה את הקיוסק שם בשכונה..

או שאולי זה היה בז'וז'ו חלסטרה ואני לא מבחינה ביניהם? עם השורוק זה היה הפרעה נפשית שלו..

חחח הרגת אותי...!../images/Emo6.gif

אין ספק שזו חתיכת "אתנחתא קומית" מהלימודים לפסיכומטרי...! אני בעד פינה קבועה

למעלה