מוזר כשהשמאל ומחבלים מעזה שמחים מאותה תוצאה

dory38

New member
זו הסתה והכללה גורפת

ואגב, תאמיני לי שגם כמה מאנשי הליכוד, כולל בכיריו (ובהם הגב' סיבוני) שמחים מאוד שנתניהו בדרך הביתה (לכלא). הם יודעים שיגיע זמנם. הלוואי, רק שינקו את הזוהמה התרבותית משם (רגב, ביטן, זוהר, אמסלם וכל שאר חסרי המוח).

תמיד קל לצווח הסתה, האמת אינה הסתה

באיראן שמחים
בחמאס שמחים
בעזה שמחים.
למה הם שמחים? כי הם חושבים שקרה ישראל משהו טוב או כי הם מבינים שקרה משהו רע?
אתה יכול לסתור את זה?

אני יודעת שלעיתים האמת לא נוחה.
לא נורא

dory38

New member
זו בפירוש לא האמת

חמאס והשאר שמחים כי הם טיפשים. טעויות קרדינליות וגם ממשלה בראשות גנץ תחזיר להם כגמולם, אם יידרש. הנסיון של נתניהו לחבר את המרכז-שמאל למחבלים, הוא בפירוש הסתה. אין מילה אחרת למה שהוא עושה.

חיא2

New member
תעמולת הביבי פוסט בחירות

ממשלה אנטי ציונית נשענת על ערבים - שומו שמיים והצילי ארץ.
לצערי אחת מחברותיי הטובות ביותר החלה מקוננת על גורל המדינה, ממש ביבוש, לצערי ידידתי הטובה, נפלת קורבן להבלול ביביאני קלאסי, וכן יצרת השוואה לא לגיטימית תבין השמאל למחבלים, כלומר - שוב הסתה ביביאנית מובהקת.

dory38

New member
איש באמונתו יחיה, למרות שבעיני מדובר בבדיה לכל דבר

אני גם לא מאמין שמדינת ישראל "תלך פייפן", אפילו אם נתניהו ימשיך לשלוט, או הימין. מה שכן, מדאיגות אותי המגמות- הדתה, שנאת מיעוטים, הדרת נשים והגבלת חופש הביטוי. היו מדינות שהפכו מדמוקרטיה לדיקטטורה ויצאו מכך, כולי תקווה שגם אנחנו.

dory38

New member
אני מאמין שהצדק ייצא לאור

אם מערכת החוק תיראה כנאמנה מדי לנתניהו, יתחיל מרד עממי. יש פה גם אנשים עם שכל, עדיין.

מדינת ישראל תלך פייפן אבל זה לא יקרה בגלל ימין או שמאל

זה יקרה באופן טביעי, דמוקרטי ואיטי בגלל הגורמים שמתנגדים למדינה ציונית/יהודית
ואילו הם הערבים והשמאל הקיצוני שלא מגדיר את עצמו ציוני.
כבר היום אם תקום ממשלת אחדות ישב נציג ח"כ ערבי בקבינט הבטחוני שמה שחשוב זה לא שהוא ערבי (תצווחו גזענות לשמיים רגע, תנו לקצף להתייבש רגע ואז יעבור לכם כי זה לא) אלא העובדה שהוא ממפלגה שמתנגדת לקיום המדינה (זו הנקודה ולא הלאומיות שלו או הדת שלו).
אני לא מכירה אף מדינה בעולם שנותנת לגורם שמתנגד לקיומה לא רק לשבת בכנסת אלא גישה לחומרים ביטחוניים רגישים.
ואז כל מבצע חשוב או פעולה חשאית תצטרך להיות מבוטלת או שפשוט נודיע עליה לצד האויב מראש וזהו.
אבל אין מה לעשות, אנחנו חייבים כי זו הדמוקרטיה והדמוקרטיה שלנו היא מושלמת ונתונה למבחן האיחוד האירופאי ששולט פה ביד רמה ואין בה סייגים להגנה על עצמה ( כמו למשל הסייג שמי שמתנגד לקיום המדינה לא יכול להבחר לכנסת) וזה יביא לקץ המדינה לאורך הזמן יחד עם הכוח האנטי ציוני במדינה שגודל וצובר יותר מנדטים.
היום בכנסת ישראל יש 10 אחוז מנדטים שמתנגדים לקיום המדינה, הם לא מתנגדים לחוק כזה או אחר, הם מתנגדים לקיום שלה!!
אבל זה סך הכל תהליך טבעי שלא ניתן לעצור אותו, אף אחד לא רוצה לחיות במדינה שהיא לא דמוקרטית אז צריך לקבל אותו,לחבק אותו, להבין אותו ולהשלים איתו, להמשיך הלאה מתוך הבנה שלמדינה הציונית יש עוד שניים שלושה עשורים להתקיים ולאחר מכן נהפוך לעוד מדינה מזרח תיכונית עם שלטון דיקטטורי ערבי כמו שאר המדינות פה.
אין מה לעשות חוץ מאשר לנסות לדאוג לדור הצעיר לדרכונים זרים.
וזה בכלל לא משנה מי נבחר היום ביבי, או גנצי או לפיד.
ומי יבחר בעוד 4 שנים.
30 או 40 שנה מהיום זו לא תהיה מדינה ציונית יותר.

חיא2

New member
שכחת את החרדים - אז קדימה -

ערבים, חרדים ושמאל קיצוני [ שכמו בכל העולם הוא בקושי, ממש בקושי אחוז מהאוכלוסיה, אבל למה לא להפכו ל"דמון"? ]
שוב, לצערי, אנשים רציונליים לגמרי עדיין מתעקשים לא להשתחרר מהבלי ההבלים שהאכיל אותם מנהיגם הקורס ברגעים אלה ממש.
לפי יובל נוח הררי, זה בכלל לא קשור לדברים שאת כותבת, כי מבחינתו הן הבלותות כמו התנ"ך או הארי פוטר - הענינים האידיאולוגיים - היחידים שאולי ישרדו הינם יצורי-על שנוצרו מאיחוד ביומכניקה ובינה מלאכותית, אולי במקום אחר ביקום.
רררררררר

החרדים שנימצאים בכנסת לא מתנגדים לקיום המדינה

הפלג שמתנגד (נטורי קרתא ) יכול מבחנתי לעבור כבר היום לעזה,מוכנה לממן את הדלק של האוטובוסים אבל, גם אם אזרום איתך ואוסיף את כל החרדים זה לא משנה את העובדה שתוך כמה עשורים לא רבים המדינה הזו לא תהיה יהודית,חילונית,דמוקרטית זה רק מקרב את הקץ.
לא קשור כלל למנהיג זה או אחר.
לא קשור לאם ביבי יהיה ראש הממשלה או גנץ או אפילו אבו ג'ל חסר תעודת הבגרות והכמה סנטימטרים.
זה קשור לתהליך טבעי שאין לנו שום יכולת לעצור או לשנות.
מתחילה מהפכה שקטה והיא תגמר תוך עשרים או שלושים שנה וזהו.
כבר היום אם הערבים היו מנצלים את כל הכוח שלהם היו להם למעלה מ20 מנדטים, וזה ילך ויגדל ושוב....אתה תצעק גזענות ואני אומר לך, לא מדובר על הגזע או הדת שלהם אלא על העובדה שהם מתנגדים לקיום המדינה.
כל קבוצה גדולה שהולכת וגדלה גם אם היא היתה קבוצת חייזרים מכוכב נוטלה אגוזים שהיתה חיה כאן ומתנגדת לקיום המדינה היתה מאיימת על קיומה באותה מידה.
ולכן בתהליך טבעי עוד כמה עשורים הרוב פה לא יהיה מזן היהודי החילוני.

חיא2

New member
אני מבין שכך את מפרשת את הדברים

החרדים, גם בכנסת, למדו מישו את המשפט הידוע "תנו לקיסר את אשר לקיסר ולאלוהים את אשר לאלוהים" או בצורה בוטה וגסה יותר: חיים תחת שלטון עריץ במשך 2000 שנות גלות לימדו אותם מחד גיסא ללחך את ישבני השלטון/העריץ כלפי חוץ וכלפי פנים לְשַׁמֵּר את הציפיה לאחרית הימים.
רק ישראלים חילונים וישראלים דתיים מהסוג שהצטרף למפלגות השמאל שהקימו את המדינה מהעליות הראשונות חושבים שהחרדים לא מתנגדים לקיום המדינה.
אשר על כן
הוסיפי את החרדים לרשימת העתיד השחור "המצפה" לחברה הישראלית.

אמרתי לך כבר, אין לי בעיה להוסיף את החרדים ולו מעצם העובדה

שלחלוטין לא משנה להם תחת איזה שלטון יחיו כל עוד יתנו להם להמשיך בדרכם ללא הפרעה.
אני כן מבדילה אותם בכך שהם לא יתנו יד לעשות את השינוי והערבים והשמאל הקיצוני כן.

חיא2

New member
המשיכי לשכנע את עצמך, בהחלט

עוד לפני שעראפאת הפך יקיר מדינת ישראל, וזוכה בפרס נובל החרדים כבר שוחחו אתו וביקשו ממנו אזרחות פלסטינית. די, נו, באמת... מדוע ולמה ההתעקשות הזו?

אתה טועה,עראפת הפך יקיר השמאל לא יקיר המדינה

וזה שהוא זכה בפרס על רצח יהודים יכול לשמח רק את מי ששמח ברצח יהודים.
עבורי עראפת תמיד היה מחבל וחלאת אדם וזה עדיין בלי שהזכרנו את היותו פדופיל חולה.....אבל בעצם בשמאל כבר לא רואים בחברות עם פדופיל מורשע משהו רע....אז תשכח שכתבתי שעראפת היה פדופיל זה רק עלול להעלות את קרנו במקומות מסויימים

ואם אתה טוען שיש חרדים שביקשו אזרחות אבל משמיט את העובדה שאילו היו אנשי נטורי קרתא ולא ש"ס למשל מראה על כך שאתה יודע שהטיעון שלך חלשלושי כמו גור חתולים (ממש ממש חמוד) שנולד ואמא שלו ברחה ולא חזרה.

חיא2

New member
אז --- זה שאת משנה היסטוריה לצרכייך

עראפאת היה ועדיין יקיר מדינת ישראל, ולעולם אל תשכחי מי החזיר שטחים למדינות ערב ולפלסטינים.. אוייששש נכון, הימין.
לגבי נטורי קרתא, בוודאי לא השמטתי - איפה את חיה בדיוק? נטורי קרתא הם הסמן שלפי אורו פועלים שאר חרדי המדינה, אז תתנחמי בכך שאלה "רק" נטורי קרתא ותתעלמי מהמציאות היותר קשה.
לגבי פדופיליותו על עאראפת זה שקר, הוא אהב גברים גרמנים צעירים וחלקים, והם בהחלט שיעשעו אותו במיטתו אי אז .. כמו שאמרתי - גשי ללמוד את החומר טוב יותר.

ברור,הרי כולם מסכימים שבסופו של יום הימין עושה שלום והשמאל

עושה מלחמה, על זה אין לנו שום ויכוח.
לגבי עראפת, הוא אולי יקירך ויקיר העדה השמאלנית-ערבית הוא לא יקיר ישראל כולה ואתה לא יכול לקבוע עובדה בלי להביא הוכחה.
יש לך קישור לאיזה מוסד ישראלי רישמי (והכוונה היא לא למוסד לפגועי נפש) שהעניק לעראפת אות יקיר ישראל אנא הבא אותה.

לגבי הגברים הגרמנים של עראפת שוב,אין לנו מחלוקת אם המחלוקת היא רק על הגיל אני בהחלט שמחה למנות אותך להיות מליץ היושר של שוחט היהודים :)
עלה והצלח

חיא2

New member
אבל זו בעיה מספר 2 בדברייך

הימין מחזיר אדמות, השמאל שומר על הדמוקרטיה ומונע מלחמות. בואי נחשוב וניזכר - מלחמת שלום הגליל? מבצע צוק איתן ואלה שתים שאני ממש זוכר האופן בולט.. של הימין. אז לא בלבל במוח.
יש הבדל בין מי ששוכב עם גברים לבין מי ששוכב עם ילדים, ואם לטעמך כל הומוסקסואל הוא פדופיל, ברגע זה, לחר שתינתן תשובתך, אסיים כל תקשורת אתך. עד כאן.
תראי לי מישהו אחד שנקרא "יקיר מדינת ישראל". "שוחט היהודים" גרם לכך שיש כיום שיתופי פעולה בין הרשות לבין צה"ל וכו' - עיוות המציאות על ידי הימין מוכר זה שנים, שהרי לא השמאל הקים את המדינה, מה פת'ום, ביבי ואבא שלו עשו זאת.
בקיצור - על מנת שאוכל להמשיך לשוחח אתך אני חייב לדעת אם מבחינתך כל הומוסקסואל הוא חובב ילדים/ות. אם כן, צפי סיום תקשורת מיידית.

אתייחס רק לשורה האחרונה שלך, על עראפת יקירך היו המון סיפורים

לא רק על הנטיה הברורה שלו לגברים אלא גם לגברים צעירים, לא ברורה לי ההגנה שאתה חש צורך לספק לו אני חוששת שזה בגלל שלא הכרת איש מקורבנתיו ולכן רחוק ממך אז לא חשוב לך.

שיהיה לך המשך יום ניפלא.
(יש לך תמונה של ערפי בסלון?)

אספרסו2

New member
יימצאו פיתרון

לא רק שהוא יהיה במעקב תמידי עד לפירוט פעולות המעיים שלו נראה שגם ידירו אותו בצורה מתוחכמת מדיונים בקו האש.

למעלה